Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

....

Obecnie dawidowski robi u mnie ale jak tak bedzie bral roboty to chyba nie skonczy mojej bo jego ekipa juz sie rozdzielila i polowa pracuje gdzies nie wiadomo gdzie a u mnie jedynie majster dawidowski z pomocnikiem.

Wspolczuje wszystkim innym ktorzy maja zaklepane dalsze terminy jut reraz zaczyna olewac klientow z ktorymi podpisal umowe a co dopiero tych z ktorymi nie podpisal. Facet chyba jest zszokowany iloscia roboty i jak osiolek nie wie z ktorego zloba :oops:

To albo go zabije albo zniszczy reputacje bo gdzie majstra nie ma tam wiory leca...

Powodzenia wszystkim tym ktorzy maja zamowiana robote na lipiec sierpien i do konca roku.

Cmyk

 

 

 

no to mnie zmartwiłeś, powiem szczerze, że i ja z niepokojem przyglądam się poczynaniom pana d. Za każdym razem, gdy zobaczę informację na forum, że znowu z kimś nowym umawia się, dzwonię do niego i za każdym razem słyszę, że słowo dane święta rzecz i żebym nie martwiła się na zapas, bo punktualnie w umówionym dniu na naszej budowie się stawią. Wierzyć, nie wierzyć - oto jest pytanie :-? Niby umówione, przypieczętowane, ale..

 

ja jak zadzwoniłam do niego 1 raz to powiedział mi, że od 20 września najwcześniej. Ale dużo wcześniej dzwoniłam do wenty i umawiałam się na lipiec. Więc jak wyjaśniłam z gosią, mniej więcej, jakie są układy między panami w. I d. To zadzwoniłam jeszcze raz do d. I wtedy powiedział, że ok. Zaczną w lipcu, bo wenta mówił im o mojej budowie.

Dlatego myślę, że wyrobią się ze zleceniami, bo jak sam dawidowski powiedział "puści pani informację w internecie i nie będziemy mieli roboty na przyszły rok"

pozdrawiam

 

czy ja bym mogla prosic namiary do pana wenty. Dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

....

Obecnie Dawidowski robi u mnie ale jak tak bedzie bral roboty to chyba nie skonczy mojej bo jego ekipa juz sie rozdzielila i polowa pracuje gdzies nie wiadomo gdzie a u mnie jedynie majster Dawidowski z pomocnikiem.

Wspolczuje wszystkim innym ktorzy maja zaklepane dalsze terminy jut reraz zaczyna olewac klientow z ktorymi podpisal umowe a co dopiero tych z ktorymi nie podpisal. Facet chyba jest zszokowany iloscia roboty i jak osiolek nie wie z ktorego zloba :oops:

To albo go zabije albo zniszczy reputacje bo gdzie majstra nie ma tam wiory leca...

Powodzenia wszystkim tym ktorzy maja zamowiana robote na lipiec sierpien i do konca roku.

CMyK

 

 

 

No to mnie zmartwiłeś, powiem szczerze, że i ja z niepokojem przyglądam się poczynaniom pana D. Za każdym razem, gdy zobaczę informację na forum, że znowu z kimś nowym umawia się, dzwonię do niego i za każdym razem słyszę, że słowo dane święta rzecz i żebym nie martwiła się na zapas, bo punktualnie w umówionym dniu na naszej budowie się stawią. Wierzyć, nie wierzyć - oto jest pytanie :-? Niby umówione, przypieczętowane, ale..

 

Ja jak zadzwoniłam do niego 1 raz to powiedział mi, że od 20 września najwcześniej. Ale dużo wcześniej dzwoniłam do Wenty i umawiałam się na lipiec. Więc jak wyjaśniłam z Gosią, mniej więcej, jakie są układy między panami W. i D. to zadzwoniłam jeszcze raz do D. i wtedy powiedział, że ok. zaczną w lipcu, bo Wenta mówił im o mojej budowie.

Dlatego myślę, że wyrobią się ze zleceniami, bo jak sam Dawidowski powiedział "puści pani informację w internecie i nie będziemy mieli roboty na przyszły rok"

Pozdrawiam

 

CZY JA BYM MOGLA PROSIC NAMIARY DO PANA WENTY. DZIEKUJE :D

Majcia, pan wenta , to pan Dawidowski

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

A, swoja droga miałam zapytac jak kostka?Zadowoleni jestescie?

 

kostka pierwsza klasa :) cała okolica wybałusza gały z podziwu ;)

o, to dobrze. U mnie tez niedługo zaczyna

 

w ogóle sympatyczny pan i bardzo dobra ekipa, do tego jeszcze potrafi zaproponować różne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Obecnie Dawidowski robi u mnie ale jak tak bedzie bral roboty to chyba nie skonczy mojej bo jego ekipa juz sie rozdzielila i polowa pracuje gdzies nie wiadomo gdzie a u mnie jedynie majster Dawidowski z pomocnikiem.

Wspolczuje wszystkim innym ktorzy maja zaklepane dalsze terminy jut reraz zaczyna olewac klientow z ktorymi podpisal umowe a co dopiero tych z ktorymi nie podpisal. Facet chyba jest zszokowany iloscia roboty i jak osiolek nie wie z ktorego zloba :oops:

To albo go zabije albo zniszczy reputacje bo gdzie majstra nie ma tam wiory leca...

Powodzenia wszystkim tym ktorzy maja zamowiana robote na lipiec sierpien i do konca roku.

CMyK

 

 

 

No to mnie zmartwiłeś, powiem szczerze, że i ja z niepokojem przyglądam się poczynaniom pana D. Za każdym razem, gdy zobaczę informację na forum, że znowu z kimś nowym umawia się, dzwonię do niego i za każdym razem słyszę, że słowo dane święta rzecz i żebym nie martwiła się na zapas, bo punktualnie w umówionym dniu na naszej budowie się stawią. Wierzyć, nie wierzyć - oto jest pytanie :-? Niby umówione, przypieczętowane, ale..

 

Ja jak zadzwoniłam do niego 1 raz to powiedział mi, że od 20 września najwcześniej. Ale dużo wcześniej dzwoniłam do Wenty i umawiałam się na lipiec. Więc jak wyjaśniłam z Gosią, mniej więcej, jakie są układy między panami W. i D. to zadzwoniłam jeszcze raz do D. i wtedy powiedział, że ok. zaczną w lipcu, bo Wenta mówił im o mojej budowie.

Dlatego myślę, że wyrobią się ze zleceniami, bo jak sam Dawidowski powiedział "puści pani informację w internecie i nie będziemy mieli roboty na przyszły rok"

Pozdrawiam

 

CZY JA BYM MOGLA PROSIC NAMIARY DO PANA WENTY. DZIEKUJE :D

Majcia, pan wenta , to pan Dawidowski

:wink:[/quote}

 

To znaczy to jest ta sama ekipa tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

SPRZEDAM MIESZKANIE 60m2

 

 

Gdynia Obłuże ul.Podgórska (przecznica od estakady Kwiatkowskiego)

 

(3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży balkon)

 

Po generalnym remoncie (połowa 2005) gładzie, glazura, terakota, panele ścienne, podłogi.

 

 

Zainteresowanym prześlę fotki. Wyłącznie kontakt prywatny.

Zapomniałe dodać, że bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

A, swoja droga miałam zapytac jak kostka?Zadowoleni jestescie?

 

kostka pierwsza klasa :) cała okolica wybałusza gały z podziwu ;)

o, to dobrze. U mnie tez niedługo zaczyna

 

Kto u Was kładzie kostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

A, swoja droga miałam zapytac jak kostka?Zadowoleni jestescie?

 

kostka pierwsza klasa :) cała okolica wybałusza gały z podziwu ;)

o, to dobrze. U mnie tez niedługo zaczyna

 

Kto u Was kładzie kostkę?

Pan krauze, polecany na forum. Kłądl u Jjooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzeczywiscie, jest "amba" z wykonawcami. Krzysiu tez mam kociokwik i mowi ze mu fachowcy uciekaja za granice.Ciezki czas na budowe jak widac przyszedł

 

Czy podpisywałaś jakąś umowę z Krzysiem na ocieplenie?

Nie, ale radze gopilnowac, bo zakrecony jak słoik jest

 

To chyba będę dzwonić i przypominać się co jakiś czas. A wełnę sama kupowałaś czy od niego brałaś - bo takie rozwiązanie też mi proponował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą sobotę robimy powtórkę z GRRRILA

 

Kto ma ochotę to zapraszamy. Będzie ta sama Telewizja, Radio i jeden prawdziwy Fotograf. Clinton nie przyjedzie, bo złapał jakąś grypę,czy coś... Ale Piesa i dzieciaki będą jak zwykle :D

Może urządzimy otwarcie krytego basenu ? Jak skończę i dopisze pogoda 8) .

... oczywiście istnieje możliwość postawienia namiotów i przenocowania, jak kto lubi, można też przenocować w "blaszaku" 8) . Atrakcje gwarantowane. OOgnisko też będzie.

 

Raz na dwa tygodnie coś od życia się należy, inaczej ucieknie.

Zapraszamy.

 

My niestety nie możemy, mamy ślub w rodzinie i wizytę rodziców, ale życzymy DOBREJ ZABAWY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzeczywiscie, jest "amba" z wykonawcami. Krzysiu tez mam kociokwik i mowi ze mu fachowcy uciekaja za granice.Ciezki czas na budowe jak widac przyszedł

 

Czy podpisywałaś jakąś umowę z Krzysiem na ocieplenie?

Nie, ale radze gopilnowac, bo zakrecony jak słoik jest

 

To chyba będę dzwonić i przypominać się co jakiś czas. A wełnę sama kupowałaś czy od niego brałaś - bo takie rozwiązanie też mi proponował

Jeśli chodzi o Krzysia, to rzeczywiście chłopak się nie może wyrobić, bo mu fachowcy uciekają zagramanicę albo do wojska jakiegoś zabierają...no i na brak pracy i zamówień na swoje usługi też nie narzeka, bo trzeba przyznać, że chłopak młody ale naprawdę zna się na swojej robocie :D

gosia@ napisał:

 

 

Pan krauze, polecany na forum. Kłądl u Jjooli

 

 

 

Małe sprostowanie... u mnie kostkę kładła firma BAOBAB z Osowy (przy rondzie koło Castoramy), jestem z nich bardzo zadowolona i też polecam jakby co :D O panu Krauze też słyszałam dobre opinie ale u mnie nic nie robił więc nie mogę potwierdzić jak jest rzeczywiście.

Gosia@ prosiłaś namiary do gościa od nawodnienia: Zbigniew Daniłowski tel. 0-607-085-158, jakby coś to dzwoń ale na ten drugi numer.

Franciszek nr tel przesyłam na priv. Krzyś też ma mój numer jakby coś, to pytaj jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...