Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Widzę, że troszkę zeszła na temat wykonawcy. Ze swojej strony moge polecić firme Inter-Primbud - nie mam z nimi nic wspolnego - z wyjątkiem tego, że będa mnie budować :)

Pierwszy raz spotkałem się z tak myślącą racjonalnie i po ludzku podchodząca do zycia ekipą. Żadnego naciągania, ściemniania, doradzą jak trzeba żeby było tanio i solidnie. Oczywiście zachcianki klienta sa dla nich priorytetowe :)

Troche wyszło jak reklama :) ale naprawdę byłem zaskoczony takim podejsciem :)

 

Aha, bym zapomniał jakby ktos był zainteresowany tel. 602 276989 (nr 600 055774 już nieaktualny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że troszkę zeszła na temat wykonawcy. Ze swojej strony moge polecić firme Inter-Primbud - nie mam z nimi nic wspolnego - z wyjątkiem tego, że będa mnie budować :)

Pierwszy raz spotkałem się z tak myślącą racjonalnie i po ludzku podchodząca do zycia ekipą. Żadnego naciągania, ściemniania, doradzą jak trzeba żeby było tanio i solidnie. Oczywiście zachcianki klienta sa dla nich priorytetowe :)

Troche wyszło jak reklama :) ale naprawdę byłem zaskoczony takim podejsciem :)

 

Aha, bym zapomniał jakby ktos był zainteresowany tel. 600 055774 i 602 276989

No to jak _Cie wybuduja_, to sie odezwij, bo na razie wszystko pzred Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

SPRZEDAM MIESZKANIE 60m2

 

 

Gdynia Obłuże ul.Podgórska (przecznica od estakady Kwiatkowskiego)

 

(3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży balkon)

 

Po generalnym remoncie (połowa 2005) gładzie, glazura, terakota, panele ścienne, podłogi.

 

 

Zainteresowanym prześlę fotki. Wyłącznie kontakt prywatny.

Zapomniałe dodać, że bardzo ładne.

 

 

 

To nie to, w którym byłeś.

Ale zgadzam się również ładne.

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile placiliscie za zdjecie humusu? Dostalem propozycje 7zl za m3. Pan koparkowy byl na dzialce i wstepnie stwierdzil ze bedzie to ok 1200zl,mam troche pochyla dzialke wiec bedzie to zdjecie humusu plus niewielkie wyrownanie ,obrys budynku 17m/9.5m. Jak myslicie czy to normalna cena? I pytanie jak sprawdzic ilosc tych m3?

 

pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Już od dłuższego czasu jesteśmy obserwatorami tego forum. Jest tu poruszanych wiele tematów, które nas interesują. Chcemy w tym roku wylać fundamenty i postawić ściany fundamentowe, ogólnie stan zero. Nasz domek Orion II, będzie miał podobne wymiary jak u Elmera i wydaje mi się, że za ściągniecie samego humusu jest to za drogo. Z tego co się dowiadywałem to ceny są za godzinę pracy spycharko-koparki i są różne (ok. 150 zł za godzinę). A czas potrzebny to około 3 godzin.

Na początku kwietnia złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę i powinniśmy je dostać lada chwila.

 

I mam pytanie do zacnych forumowiczów, ile wyniósł Was stan zero?

 

Pozdrawiamy

Ola, Rafał i Klaudusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą sobotę robimy powtórkę z GRRRILA

 

Kto ma ochotę to zapraszamy. Będzie ta sama Telewizja, Radio i jeden prawdziwy Fotograf. Clinton nie przyjedzie, bo złapał jakąś grypę,czy coś... Ale Piesa i dzieciaki będą jak zwykle :D

Może urządzimy otwarcie krytego basenu ? Jak skończę i dopisze pogoda 8) .

... oczywiście istnieje możliwość postawienia namiotów i przenocowania, jak kto lubi, można też przenocować w "blaszaku" 8) . Atrakcje gwarantowane. OOgnisko też będzie.

 

Raz na dwa tygodnie coś od życia się należy, inaczej ucieknie.

Zapraszamy.

 

My niestety nie możemy, mamy ślub w rodzinie i wizytę rodziców, ale życzymy DOBREJ ZABAWY :D

 

Trudno... Ślubów się nie opuszcza 8)

Rozwody, to i owszem...

Bawcie się dobrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile placiliscie za zdjecie humusu? Dostalem propozycje 7zl za m3. Pan koparkowy byl na dzialce i wstepnie stwierdzil ze bedzie to ok 1200zl,mam troche pochyla dzialke wiec bedzie to zdjecie humusu plus niewielkie wyrownanie ,obrys budynku 17m/9.5m. Jak myslicie czy to normalna cena? I pytanie jak sprawdzic ilosc tych m3?

 

Umów się na cenę za godzine pracy koparki - około 80-100 PLN a nie na m3 - co to kogo interesuje - chyba ze chcesz ziemie wywieźć to są koszty wywozu ale to tez raczej za wywrotke a nie za m3 - cena ok. 200 PLN. Humus i wyrównanie to max 2h roboty.

 

Troche wyszło jak reklama ale naprawdę byłem zaskoczony takim podejsciem

 

Taaaa - zobaczymy jak zaczną ci budowac to będziesz mógł kogoś polecic - na razie mozesz ich polecic do rozmów o budowaniu :) Zyczę żeby wywiązali się ze wszystkich swoich zapewnień i obietnic. Trzymam kciuki za budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

W zeszłym miesiącu popełniłem szaloną decyzję rezultatem której ma być ... świadomość, że zaczynająć od przysłowiowego "niczego" można przejść do wspólnych grilli na własnym trawniku. Czego wszystkim (i sobie) życzę.

 

Pozdrawiam

P

 

Witaj w okolicach !

Jak widać GRRILE, o tyle o ile, wychodzą tu zawsze, albo są goście, albo pogoda... :D

Kaszana i piwo zawsze jest.

 

 

Jakby się kto jeszcze obudził, albo nie miał co robić, to ZAPRASZAMY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jakby się kto jeszcze obudził, albo nie miał co robić, to ZAPRASZAMY !

My nie zaspaliśmy, ale z okazji matur całą sobotę spędziłam w szkole, a druga połowa pojechała na komunię :( Szkoda, że nie możemy być z Wami. Mam nadzieję, że pogoda, goście i humory dopisują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jakby się kto jeszcze obudził, albo nie miał co robić, to ZAPRASZAMY !

My nie zaspaliśmy, ale z okazji matur całą sobotę spędziłam w szkole, a druga połowa pojechała na komunię :( Szkoda, że nie możemy być z Wami. Mam nadzieję, że pogoda, goście i humory dopisują :)

A ja byłam w Strzelinie n atargach ogrodniczy i wróciłam ledwo zywa

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłaszam. Bardzo chętnie.

 

Ja pewnie pojadę z Kosakowa.

Świetnie-akurat dziś bylismy z małżonką zrobić rekonesans - ścieżka ładna jest od Swarzewa do Chałup. w tym do drugiego kempingu od Władka jest kostka normalnie kładziona, a dalej do góry nogami i się ociupinke rozjeżdża - to dość istotne dla rolkarzy,a tak żeśmy jechali.

Niestety w tym miejscu musieliśmy wracać,ale jazda super - żagle ,pustawo choc troszkę wiało.

To co wstępnie przyszła niedziela?Oczywiscie ważna też aura.

Aaaa i z atrakcji zapomniałem dodać kite-surfingowców wywijających salta na wysokości kilku metrów na powierzchnią zatoki. mają chłopaki zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]PROSZE O INFORMACJE CZY ZNACIE MOZE NIEJAKIEGO PANA GRZENKOWICZA Z BOZEGO POLA ??? DAJCIE PROSZE ZNAC CZY TO DOBRY FACHOWIEC??? BARDZO BARDZO DZIEKUJE :D

PROSZE O JAKIES INFO O TYM PANU !!! TO PILNE !! BARDZO BARDZO DZIEKUJE ZA JAKIEKOLWIEK INFORMACJE :lol:

 

rozmawiałem z nim swego czasu jak szukałem wykonawcy na stan surowy, ostatecznie się nie zdecydowałem, bo wybrałem innych, ale zrobił na mnie dobre wrażenie, wykonywał u znajomych docieplenie budynku i byli bardzo zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]PROSZE O INFORMACJE CZY ZNACIE MOZE NIEJAKIEGO PANA GRZENKOWICZA Z BOZEGO POLA ??? DAJCIE PROSZE ZNAC CZY TO DOBRY FACHOWIEC??? BARDZO BARDZO DZIEKUJE :D

PROSZE O JAKIES INFO O TYM PANU !!! TO PILNE !! BARDZO BARDZO DZIEKUJE ZA JAKIEKOLWIEK INFORMACJE :lol:

 

rozmawiałem z nim swego czasu jak szukałem wykonawcy na stan surowy, ostatecznie się nie zdecydowałem, bo wybrałem innych, ale zrobił na mnie dobre wrażenie, wykonywał u znajomych docieplenie budynku i byli bardzo zadowoleni

 

Bardzo dziekuje za informacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam doła :cry: :cry: :cry: Pozwolenie mamy od kwietnia a budowa nie zaczeta :( Rzecz w tym,ze na dzialce nie ma wody i prądu. Prąd maja zalozyc po 20.05, ale wode to bedziemy miec... w sierpniu :evil: :x Jak tu zaczac? Staram sie przekonac meza zebysmy zaczeli dowoząc wode w zbiornikach, ale cos mi sie nie udaje. Mamy mały samochód i z wozeniem byłby problem:( I tu mąż widzi jeden z problemów :cry: A ja już chcę zacząć! Kolejny rok nam ucieknie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...