Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Gdzie w okolicach Gdańska można kupić gotowe szambo ?

 

w Kowalach jest firma Ekoma, ale co do standardu czy cen to nie powiem nic bo nie wiem

Ej! Przecież Wyście brali z innego krańca Polski taniej niż w Gdyni na Hutniczej, nie? Może to jest rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie

 

Czy znacie kogoś od wykonania ogrodzenia - cokół i siatka - sprawdzonego i z realnym podejściem do życia?

Pozdrawiam

 

Witaj :)

 

Dawno Cię nie było - słyszałam coś w ostatni weekend, że coś się działao w okolicach Twojej działki - czyżby sezon budowlany się rozpoczął :)?

My planujemy przeprowadzkę na lipiec (miał być czerwiec ale jak to terminy zawsze się przesuwają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Gdańska można kupić gotowe szambo ?

 

w Kowalach jest firma Ekoma, ale co do standardu czy cen to nie powiem nic bo nie wiem

Ej! Przecież Wyście brali z innego krańca Polski taniej niż w Gdyni na Hutniczej, nie? Może to jest rozwiązanie?

 

no tak, ale pytanie było o okolice Gdańska, myśmy brali z Radomia, betonowe, z transportem i wsadzeniem do wykopu kosztowało tyle co samo szambo w Żukowie, jakby co to tu namiar:

firma Jesbet 0 48 321 53 85, ale jest troche niewygody z tą firmą, oni się umówią że będą w Gdańsku u klienta na działce np w czwartek na 8.00 wtedy dzień wcześniej trzeba mieć wykop, załóżmy że zdobędziemy kopare na rano dzień wcześniej, potem nic tylko się modlić żeby do 8.00 następnego dnia wykop wytrzymał, albo nic tylko siedzieć w wykopie z łopatą i wybierać, bo na to że jakaś koparka przyjedzie w razie czego w czwartek o 7.00 podebrać to co się obsunęło to nie ma co liczyć, koparkarze to jakaś rozpuszczona grupa normalnie, każdy łaske robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Gdańska można kupić gotowe szambo ?

 

Sprobuj w firmie z Gdańska ,ktora zaklada oczyszczalnie i szamba Pan Jan Jekiel tel 058 5572968.

Próbowałem już wcześniej. Wg mnie gość b. niesłowny. Umawiał się trzy razy, potem nie odpowiadał na telefony. To nie jest poważne. Odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Gdańska można kupić gotowe szambo ?

 

Sprobuj w firmie z Gdańska ,ktora zaklada oczyszczalnie i szamba Pan Jan Jekiel tel 058 5572968.

Próbowałem już wcześniej. Wg mnie gość b. niesłowny. Umawiał się trzy razy, potem nie odpowiadał na telefony. To nie jest poważne. Odpada.

tez jestem na etapie szamba i sprawdzalam Jasbet ma zamowienia do konca roku ale jest druga firma z okolicy radomia

http://szambo.go3.pl/oferta.html cena z transportem za szambo dwukomorowe betonowe jest zblizona do cen w Trojmiescie. Jeden transport moze wziac do 3szt. zaleznie od rodzaju. wiec transport (2,5zl/km) mozna podzielic na dwie trzy budowy. gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Gdańska można kupić gotowe szambo ?

 

Sprobuj w firmie z Gdańska ,ktora zaklada oczyszczalnie i szamba Pan Jan Jekiel tel 058 5572968.

Próbowałem już wcześniej. Wg mnie gość b. niesłowny. Umawiał się trzy razy, potem nie odpowiadał na telefony. To nie jest poważne. Odpada.

tez jestem na etapie szamba i sprawdzalam Jasbet ma zamowienia do konca roku ale jest druga firma z okolicy radomia

http://szambo.go3.pl/oferta.html cena z transportem za szambo dwukomorowe betonowe jest zblizona do cen w Trojmiescie. Jeden transport moze wziac do 3szt. zaleznie od rodzaju. wiec transport (2,5zl/km) mozna podzielic na dwie trzy budowy. gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt.

 

to co? Jesbet nie ma mocy przerobowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Gdańska można kupić gotowe szambo ?

 

Sprobuj w firmie z Gdańska ,ktora zaklada oczyszczalnie i szamba Pan Jan Jekiel tel 058 5572968.

Próbowałem już wcześniej. Wg mnie gość b. niesłowny. Umawiał się trzy razy, potem nie odpowiadał na telefony. To nie jest poważne. Odpada.

tez jestem na etapie szamba i sprawdzalam Jasbet ma zamowienia do konca roku ale jest druga firma z okolicy radomia

http://szambo.go3.pl/oferta.html cena z transportem za szambo dwukomorowe betonowe jest zblizona do cen w Trojmiescie. Jeden transport moze wziac do 3szt. zaleznie od rodzaju. wiec transport (2,5zl/km) mozna podzielic na dwie trzy budowy. gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt.

 

to co? Jesbet nie ma mocy przerobowych?

tak. do konca roku. jestem w kontakcie z podana wyzej firma, i czekam na wspolnikow do transportu. Jest juz jeden chyba z pomorskiego, ktory tez "trzyma reke na pulsie". Z ofert ktore mam z trojmiasta za ta cene moge miec tutaj najwyzej szambo z kregow bez zadnej gwarancji szczelnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie w pisaniu, ale nawet nie było czasu zarzec na forum, nieźle naprodukowaliście w tym czasie.

 

Ja zalałem strop, ekipa uciekła na dwa tygodnie na inna budowę wpisałem mojego pierworodnego na listę komunistów (przyjęty do I-ej komunii)

 

Miałem nadzieje, ze trochę odetchnę, ale niestety:

Mam kilka pytań

1. Czy ktoś może mi polecić jakąś firmę robiącą projekty przyłączy gazowych

2. Wykonawcę ww. w obrębie działania spółki gazowej Gdańsk

3. Ewentualnie kogoś kto robi wszystko

4. Jakie okna, drzwi i brama garażowa, gdzie za ile itp. Cos słyszałem o firmie VIVIen z Tczewa, moja żona chciałaby okna z M&S’u , montaż i zamówienie – ekipa z gdańska na Jankiela. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi firmami.

 

Pozdrawiam

Niech się mury pna do gory

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś może mi polecić jakąś firmę robiącą projekty przyłączy gazowych

2. Wykonawcę ww. w obrębie działania spółki gazowej Gdańsk

3. Ewentualnie kogoś kto robi wszystko

Piotr

 

Jako branżysta na naszym terenie robi pan Bertram Klawiter z Pszczółek, projekt + wykonanie polecana juz firma A-Tom z Lublewa, tel. 0 600 260 820, p. Ania Mulica. Robią wszystko. Jesli robisz przez nich, to tez projekt chyba robi Klawiter. U mnie zaczynają w poniedziałek.

Gaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz z innej beczki.

Jestem na etapie szukania blachodachówki. Najlepiej jezeliby byla mozliwosc kupienia wraz z monatazem. Jezeli macie namiary na jakas firme zajmujaca sie tymi sprawami to bede wdzieczny - cena oczywiscie baaardzo sie liczy:)

 

Druga sprawa to kocioł. Szukam czegos na wegiel, mial i inne drzewo czy smieci. Najlepiej z jakims zasobnikiem. Jezeli macie jakies dosiwdczenia, zarowno negatywne i pozytywne to chetnie wyslucham :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszamy, że tak wtrącamy się w Wasze dyskuje, ale potrzebujemy pomocy.

POTRZEBNA JEST GRUPA KRWI A Rh- (minus).

JEŻELI KTOŚ MÓGŁBY POMOC - BĘDZIEMY BARDZO WDZIĘCZNI.

CHĘTNYCH PROSZĘ O ODDANIE KRWI W STACJI KRWIODAWSTWA W GDAŃSKU PRZY UL.HOENE - WROŃSKIEGO (KOŁO AKADEMII MEDYCZNEJ) NA HASŁO "TERESA CZYŻEWSKA".

 

DZIĘKI,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś może mi polecić jakąś firmę robiącą projekty przyłączy gazowych

2. Wykonawcę ww. w obrębie działania spółki gazowej Gdańsk

3. Ewentualnie kogoś kto robi wszystko

Piotr

 

Jako branżysta na naszym terenie robi pan Bertram Klawiter z Pszczółek, projekt + wykonanie polecana juz firma A-Tom z Lublewa, tel. 0 600 260 820, p. Ania Mulica. Robią wszystko. Jesli robisz przez nich, to tez projekt chyba robi Klawiter. U mnie zaczynają w poniedziałek.

Gaba

 

Wielkie dzieki, czekam jeszcze na telefon od mojego glownego wykonawcy, bo troche jest niechetny do gazu, ale jak mnie przekonywala kobieta z gazowni nie powinno byc problemu, a jak sie nie zgodzi to bede probowal.

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie nietypowe pytanie (w sumie to mój znajomy):

Ma dom drewniany, modułowy i chciałby wiedzieć ile (mniej lub wiecej) kosztuje postawienie ściany zewnętrznej z cegły klinkierowej?

 

W Kartuzach jest duża hurtownia zajmująca się tylko klinkierem, tam ci wszystko powiedzą, zdaje się właścicielem jest pan A. S(z)ołtysek. Namiar znajdziesz napewno w necie. Cegła pełna klinkierowa może kosztować nawet ok 4zł za sztukę, do tego jest specjalna zaprawa. Ale nie wiem czy na ścianę musi być pełna czy wystarczy np siedmioszczelinowa.

Ceny materiału to znam (cegła, zaprawa, fuga, olej...) ale wogóle nie orientuję się jaka jest cena robocizny za m2 (postawienie ściany, fugowanie).

Jakbyś znał choćby przybliżoną (wiadomo różna ekipa, różne ceny) to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...