Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Ja dostalem gwarancje ze dostane marsylke w cenie jaka jest obecnie bez wzgledu czy cena wzrosnie zreszta do 15 czerwca juz ja kupie powiedzial facet ze zamawiac trzeba tydzien wczesniej; dzis zapomnialem wyceny jutro przesle

Sprawdzalem wyceny tez w bacie i nic nie przebije Dach deku glownie pod wzgledem Vatu :o

CMyK

 

No właśnie apropo Vat-u to bierzesz od nich dekarzy? Mi powiedział, że nie ma problemu z Vatem jak na usługi ale on będzie musiął wystawić fakturę na swoich dekarzy, czyli ja zostałabym bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam oferte za kierownikowanie + pelen nadzor (nie figurant), kierownik reprezentuje mnie a nie ekipe. oferta przed negocjacja 3000zl. opcjonalnie za doplata koordynacja zamowien materialow. przegladnawszy troche postów stwierdzam, ze to troche duzo?

 

U nas tylez samo i z tym samym założeniem, że pani będzie na budowie więcej niż 3 razy i naprawdę będzie ta budowa kierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oferte za kierownikowanie + pelen nadzor (nie figurant), kierownik reprezentuje mnie a nie ekipe. oferta przed negocjacja 3000zl. opcjonalnie za doplata koordynacja zamowien materialow. przegladnawszy troche postów stwierdzam, ze to troche duzo?

 

U nas tylez samo i z tym samym założeniem, że pani będzie na budowie więcej niż 3 razy i naprawdę będzie ta budowa kierować.

Z załozenie to moj tez miał byc, tylko realia troche inaczej wygladały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

A, swoja droga miałam zapytac jak kostka?Zadowoleni jestescie?

 

kostka pierwsza klasa :) cała okolica wybałusza gały z podziwu ;)

Witam, jestem nowy w tym towarzystwie ale uważnie prześledziłem większą część tego forum i wyławiam potencjalnych dostawców materiałów i usług. Możesz napisać trochę więcej co to za cud kostka i skąd? Czy to z tego Kostbetu?

Nie wiem, czy z Kostbetu, ale zakład produkcyjny jest w Miszewku

 

tak kostka jest z kostbetu, ale jesli chodzi o pierwsza klase to mialem na mysli ulozenie przez ekipe pana Krauzego, sama kostka jak kostka, żadna górna półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem gwarancje ze dostane marsylke w cenie jaka jest obecnie bez wzgledu czy cena wzrosnie zreszta do 15 czerwca juz ja kupie powiedzial facet ze zamawiac trzeba tydzien wczesniej; dzis zapomnialem wyceny jutro przesle

Sprawdzalem wyceny tez w bacie i nic nie przebije Dach deku glownie pod wzgledem Vatu :o

CMyK

 

No właśnie apropo Vat-u to bierzesz od nich dekarzy? Mi powiedział, że nie ma problemu z Vatem jak na usługi ale on będzie musiął wystawić fakturę na swoich dekarzy, czyli ja zostałabym bez.

 

Mnie ogolnie nie interesuja faktury chyba jak dotad mam dwie

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłam trochę do polecanych dekarzy i cieśli. Powiedzcie czy cena u Dejka 35 zł za metr jest do przyjęcia. I czy on więźbę sam robi czy zamawia u innych.

Pozdrawiam

Lidka ja mam dekarza za 25 za metr + 50 zl za kazde okno dachowe, cesla 15 zl za metr. sa to etatowi dekarze z Makro bud dachu ale robia u mnie jak nie biore tam dachowki :wink: jakies wewnetrzne umowy. Namiar dostalem od wujka u ktorego skonczyli dach co prawda z blachy.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem gwarancje ze dostane marsylke w cenie jaka jest obecnie bez wzgledu czy cena wzrosnie zreszta do 15 czerwca juz ja kupie powiedzial facet ze zamawiac trzeba tydzien wczesniej; dzis zapomnialem wyceny jutro przesle

Sprawdzalem wyceny tez w bacie i nic nie przebije Dach deku glownie pod wzgledem Vatu :o

CMyK

 

No właśnie apropo Vat-u to bierzesz od nich dekarzy? Mi powiedział, że nie ma problemu z Vatem jak na usługi ale on będzie musiął wystawić fakturę na swoich dekarzy, czyli ja zostałabym bez.

 

Mnie ogolnie nie interesuja faktury chyba jak dotad mam dwie

CMyK

 

To już wiem w czym rzecz. Akurat na dachówkę chcę mieć fakturę, bo przez następnych kilkadziesiąt lat różnie to może być, a bez faktury to zostanę bez gwarancji.

 

Już wysyłasz tego maila do mnie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłam trochę do polecanych dekarzy i cieśli. Powiedzcie czy cena u Dejka 35 zł za metr jest do przyjęcia. I czy on więźbę sam robi czy zamawia u innych.

Pozdrawiam

 

Moi chcą 20 zł/m2 przy dachówce, za blachę biorą mniej. Polecali mi ich moi elektrycy, ale zamierzam zobaczyć jeszcze ich robotę zanim zaczną u mnie. W tym tygodniu mają sie pojawić żeby ustalić szczegóły i mam nadzieję że tak będzie bo już raz przełożyli spotkanie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chciałam się pochwalić, że czarny rozrabiaka ma już zaklepany domek (Kolia jesteś wielka :) ), a szara kocinka - dziewczynka nadal szuka.

 

http://foto.onet.pl/upload/24/37/_601392_n.jpg

 

Komu kotkę - przytulankę. W rzeczywistości jest trochę jaśniejsza - taka Whiskasowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D ,

jestem nowy na Forum i chciałbym poprosić o pomoc Szanownych Forumowiczów. Chciałbym ruszyć z budową domu. Niestety mój wykonawca się zbiesił i zdaje się, że próbuje ustawić mnie pod ścianą. Cena ustalona przed miesiącem już mu nie odpowiada - mimo, że sam ją zaproponował. Na dodatek w stosunku do nas (mnie i mojej żony) zachowuje się obraźliwie - wszystkie inżyniery to oszusty co tylko siedzo i nic nie robio (itd cała dalsza 5 minutowa litania). W stosunku do kierownika budowy zachowuje się strasznie arogancko podważając i wyśmiewając jego kompetencje - człowieka skądinąd doświadczonego, kompetentnego i ogólnie sympatycznego. Tak czy siak skoro teraz są takie zagrywki to wolę sobie nie wyobrażać jak wyglądałaby budowa z takim człowiekiem. No więc jestem w punkcie wyjścia i szukam nowej ekipy do wybudowania nieskomplikowanego domu z porothermu 44 (jedna warstwa) w Baninie. Jakby ktoś z Was miał jakieś namiary na uczciwą, solidną ekipę byłbym bardzo wdzięczny. :D

Pozdrawiam

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupował ostatnio styropian? Jeśli tak to gdzie i za ile?

 

Jak bylem ostatnio na budowie to ktos przykleil mi oferte na tani styropian w naszym rejonie, bede na budowie to zerwe i ci podam to bedziesz mogla sprawdzic, ja jeszcze nie jestem na tym etapie

Uważajcie na takie "dobre" oferty. Spotkałem się z firmami oszukującymi na wadze (twardości) styropianu dla takich właśnie zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to tak, a co?Musze jeszcze podpytac bebeczke od ogrodow, bo cos mówiła, z emi załatwi. Cos mi powiadomienia szwankuja :roll:

W tym tygodniu zaczynam kopanie dołu pod oczko, więc też jestem zainteresowany kupnem folii. Masz już jakš� wybranš? jak obdzwoniłem znane mi szkółki i sklepy, to okazało się, że wszyscy majš folię 0,5 mm, a ja szukam trochę grubszej (0,8). A już nikt nie ma folii kauczukowej EPDM. Niektórzy nawet o tym nie słyszeli :lol: Pozostaje mi więc chyba sprowadzić jš gdzie� "z Polski" :-?

Muszę się spieszyć, bo lilie "zadołowane" w beczce zasłoniły już prawie całš powierzchnię wody 8)

Folie do oczek (i to chyba nawet te grubsze) to maja na ul. Obwodowej w Redzie ale niec dokładnie nie moge powiedzieć. Najlepiej to zadzwonić i telefonicznie sie dowiedzieć.

Co do gliny do oczka to można pytać się w cegielni Starzynie pomiędzy Puckiem a Krokową. Można zakupić niewypaloną cegłę i taka właśnie najbardziej się nadaje. Łatwa w transporcie i układaniu w wykopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...