Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem nowa na tym forum ( mam na imie Justyna :) ), chcemy rozpoczac nie długo budowe GLX31 i poszukujemy dobrej ekipy budowlanej. Najlepiej gdzies z Gdyni , okolice .

Z góry serdecznie dziekuj.

 

bardzo ładny projekt studia Atrium. Z dobrym wykonawcą możecie miec problem, napisz kiedy chcecie zacząc i gdzie to zapodam temat moim wykonawcą może się zainteresują chociaż wiem że mają pracy dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z 3-miasto Foprumowiczow ma kolektory sloneczne?

Jestem zainteresowny systemem grawitacyjnym. Mam instalacje, a nie mam

koletkowrow. Szukam sprawdzonych kontaktow i dobrych produktow.

 

jak byłem zainteresowany kolektorami to zapisałem sobie wykonawcę z Bolszewa nr tel. 694-280-272 jako wartego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś kto buduje w tczewie lub okolicach

 

Budujemy się w Tczewie , os. Staszica.

Pozdawiam :D

Alunek

 

I ja też, ja też :D Os. Za Parkiem

Ale już na etapie przeprowadzki :p

 

Pozdrawiam

 

No, to jest już nas Troje, a nawet Trzy. My planujemy przeprowadzkę na wrzesień, ale jak będzie to życie pokaże.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wejherowo.naszemiasto.pl/samorzadowiec_pomorza__powiat_wejherowsk/specjalna_galeria/3619.html

 

....nie myślicie, ze to czysta ściema?

 

Pytanie dotyczy mieszkańców Gminy Szemud :evil:

 

Nie, to nie ściema. Wójt jest laureatem za rok 2005

 

Sądze, że jakiś człowiek siedzi codziennie i wciska przycisk głosuj :)

Może jakiś jego cichy wielbiciel

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na okna sie zdecydowalismy.

Jakie drzwi wejsciowe wstawialiscie i jaka brama garazowa. Jeszcze jedno czy brame garazowa wstawia sie przed tynkami czy po???

 

Pozdrawiam Piotr

 

Przed tynkami, jednego dnia z oknami i drzwiami wejściowymi. My mamy drzwi z KMT- Słupsk, brama- Hormann. Z tym,że napęd bramy został zdemontowany po próbach w czasie odbioru bramy i ponownie będzie zamontowany po wykończeniu ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos doswiadczenia z oknami z firmy Vivien z tczewa, wydaje mi sie ze ktos na forum o tej firmie wspominal

 

W swoim czasie, kiedy szukałam okien do naszego domu zrobiłam rozpoznanie rynku, ale o firmie Vivien nie słyszałam. Może chodzi Ci o firmę Vetrex?

 

Moze i cos pomieszalem, albo pomylka jak dostawalem ten namiar. Tak czy inaczej koles umowil sie ze mna na pomiar do wykonania kosztorysu i nie dotarl, trudno umowe juz podpisalem z M&S oddzial gdanski.

Widzialem ich okna u kolegi, bardzo sie podobaly mojej lepszej polowce, ja tez chyba bylem pod wrazeniem.

 

Co do drzwi garazowych to od wykonawcow slyszalem rozne opinie i zdecydowalem sie na montarz drzwi po tynkach, w miedzyczasie zabije przejscie dechami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa na tym forum ( mam na imie Justyna :) ), chcemy rozpoczac nie długo budowe GLX31 i poszukujemy dobrej ekipy budowlanej. Najlepiej gdzies z Gdyni , okolice .

Z góry serdecznie dziekuj.

 

bardzo ładny projekt studia Atrium. Z dobrym wykonawcą możecie miec problem, napisz kiedy chcecie zacząc i gdzie to zapodam temat moim wykonawcą może się zainteresują chociaż wiem że mają pracy dużo.

 

Witam wszystkich serdecznie. Tu Michał maż Justyny : -)

Obecnie jesteśmy w trakcie "oczekiwania" na warunki przyłączy z Gminy i Energi, oraz na przepisanie warunków zabudowy.

W tym wypadku myslę że bedziemy mogli zacząć budować najwcześniej koniec sierpnia / początek września.

 

Plan na ten rok - stan surowy pociągnięty do stropu : -) zabezpieczony na zimę.

 

Działkę mamy w Regulewie-Łężycach. Połowa drogi jadąc z Gdyni do Koleczkowa. Dokładnie 6,5 km od Domu towarowego Chylonia : -)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było potem narzekań, że "starszyzna" nie chce dzielić się informacjami :lol:

 

W temacie ekipy budowlanej: Marek Jankowski 605 400 172.

Gdy budował mój dom w 2004r. byłem bardzo zadowolony. W międzyczasie z umiarkowanie drogiego zrobił się bardzo drogi, przestał dotrzymywać terminów i jakiś taki lecący w bambuko. Wybór należy do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MichałGdynia !

 

Macie podobne plany jakie niegdys sam mialem. Zaczalem budować na poczatku lipca i do konca pazdziernika dojechalem do stropu i tak przezylem zimę. W nastepnym roku dojechalem do konca stanu surowego z dachem odeskowanym i przykrytym papa. W tym roku walcze dalej...

 

Zycze powodzenia

maciunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było potem narzekań, że "starszyzna" nie chce dzielić się informacjami :lol:

 

W temacie ekipy budowlanej: Marek Jankowski 605 400 172.

Gdy budował mój dom w 2004r. byłem bardzo zadowolony. W międzyczasie z umiarkowanie drogiego zrobił się bardzo drogi, przestał dotrzymywać terminów i jakiś taki lecący w bambuko. Wybór należy do Was.

 

Ten sam okres/czas budowania i te same odczucia co do kolejnego wykonawcy: Jan Akacki 0-502-848-331. Nie byl drogi..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje forumowej starszyźniej za namiary : -) (i wyrozumialość dla żółtodziobów)

 

Obecnie rzucilismy temat znajomemu "kierownikowi budowy" który ma "swoją ekipę" i czekamy na wycenę.

Chcemy mieć jednak porównanie i bezwzględnie szukamy dalej, dlatego podane przez Was kontanty sa dla nas cenne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc przegląd swoich notatek z czasów czytania naszej grupy od pierwszej strony znalazłam następujące namiary na ekipy budowlane. Może się zdarzyć, że przekręcam nazwiska (za co bardzo serdecznie wymieniane osoby przepraszam :oops: )

 

Marek Jankowski 605400172 (patrz kika postów wyżej :) )

Dariusz Król 603681959

Stanisław Szymański 601254508

p. Kozerski 6783508 lub 6769102

Adam Brejski 601670420

Zygmunt Kreft 501481650

Michał Malinowski 5525987

p. Młyński 6819762 lub 604360173

Tadeusz Moszota 608833822

Sławomir Krajewski 501477357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę za m kw. dostaliście za tynkowanie? Interesuje mnie sama robocizna. Mam tynkarza umówionego zaraz po Bożym Ciele, ale jego cena wydaje mi się trochę zawyżona i chciałabym trochę jeszcze z nim się potargować.Ostatecznie zdecydowałam się na tynki cementowo-wapienne. Mam nadzieję ,że podjęłam słuszną decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę za m kw. dostaliście za tynkowanie? Interesuje mnie sama robocizna. Mam tynkarza umówionego zaraz po Bożym Ciele, ale jego cena wydaje mi się trochę zawyżona i chciałabym trochę jeszcze z nim się potargować.Ostatecznie zdecydowałam się na tynki cementowo-wapienne. Mam nadzieję ,że podjęłam słuszną decyzję.

 

Swego czasu płaciłem za gipsowy 19 PLN za materiał + robocizna. Gdy chciałem byc cwany i pytałem jedynie o robociznę to rzucano mi takie stawki aby to było dla mnie całkowicie nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...