Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Ania i Piotr,

Dlaczego napisaliście, że pan Szyłański "niestety" robił u Was badania gruntu?

Pozdrawiam

 

Zle mnie zrozumialas, ktos kto pytal, nie pamietam kto, napisal, ze dzwonil do p. Szylanskiego ale ww. pan wyjechal do Niemiec, dlatego napisalem, ze niestety wlasnie p. Szylanski robil mi badanie i nie moge pomoc w problemie. Nawiasem mowiac bylem bardzo zadowolny, szybko, wszystko wg.omowionych dat i godzin. Oby cala budowlanka byla taka jak p.Szylanski. No i co rowniez bardzo wazne - tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ania i Piotr,

Dlaczego napisaliście, że pan Szyłański "niestety" robił u Was badania gruntu?

Pozdrawiam

 

Zle mnie zrozumialas, ktos kto pytal, nie pamietam kto, napisal, ze dzwonil do p. Szylanskiego ale ww. pan wyjechal do Niemiec, dlatego napisalem, ze niestety wlasnie p. Szylanski robil mi badanie i nie moge pomoc w problemie. Nawiasem mowiac bylem bardzo zadowolny, szybko, wszystko wg.omowionych dat i godzin. Oby cala budowlanka byla taka jak p.Szylanski. No i co rowniez bardzo wazne - tanio.

To ja się o niego pytałem, ale zrozumiałem Twoją wypowiedź dokładnie tak jak Ty ją interpretujesz.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wejherowo.naszemiasto.pl/samorzadowiec_pomorza__powiat_wejherowsk/specjalna_galeria/3619.html

 

....nie myślicie, ze to czysta ściema?

 

Pytanie dotyczy mieszkańców Gminy Szemud :evil:

 

Nie, to nie ściema. Wójt jest laureatem za rok 2005

A, pezpraszam bardzo, co takiego dokonał Wójt?Bo ja mam wrazenie, ze Szemud zostaje w tyle za innymi gminami. W Zukowie piekne asfaltowe drogi zaraz kłada, a u nas co?nawet starych nie potrafia załatac

 

Witam!

Tak bym Żukowa nie chwaliła, bo owszem robią ale tylko w Żukowie (centrum) albo tam gdzie burmistrz mieszka. My np. z Chwaszczyna jesteśmy zostawieni sami sobie.........nic nie robią, nawet dziury słabo łatają.

 

Jedyne za co mogę pochwalić Żukowo... to za odbiór domu: BEZPROBLEMOWO i w 1 Dzień....bajka :lol: Już m-c mieszkamy :lol: choć jeszcze wiele jest do zrobienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

 

mamy w koncu decyzje kredytową :D

Przypomnę:

 

kredyt w Kredyt Banku

30 lat

285 000

CHF

wkład własny ok. 20%

 

Mamy miec takie warunki:

oprocentowanie: marża 1,1% + Libor 3M

prowizja 0,7%

 

Piszę "mamy mieć", bo dopóki nie podpisze, nie powiem "mamy" :wink:

 

Pozdrawiam Miłe Grono :D :) :D

 

Podziwiam Cię Beti za odwagę :lol: Sama mam kredyt ale prawie 1/3 tego co Ty a nie śpię po nocach :wink:

Broń boże Cię nie straszę....ale ja to taka już jestem strachliwa baba...bo nie lubię kredytów, ale co zrobić jak nie ma innej opcji :p

Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Piotr,

Dlaczego napisaliście, że pan Szyłański "niestety" robił u Was badania gruntu?

Pozdrawiam

 

Zle mnie zrozumialas, ktos kto pytal, nie pamietam kto, napisal, ze dzwonil do p. Szylanskiego ale ww. pan wyjechal do Niemiec, dlatego napisalem, ze niestety wlasnie p. Szylanski robil mi badanie i nie moge pomoc w problemie. Nawiasem mowiac bylem bardzo zadowolny, szybko, wszystko wg.omowionych dat i godzin. Oby cala budowlanka byla taka jak p.Szylanski. No i co rowniez bardzo wazne - tanio.

 

Aaaaa, teraz wszystko jasne. U nas też Szyłański robił, szybko i dobrze, no i co nie mniej ważne, tanio.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli interesuja Cie wszystkie informacje to radze najpierw przeszukac wszystkie posty grupy trojmiasto i nie tylko (mi to zajelo 30 nocy i wszystko co istotne czyli kontakty zapisalem na bialej liscie wykonawcow trojmiasta) reszte nalezy czytac w fachowych pismach np murator moze byc ladny dom itp, zanim ja zaczalem budowac przygotowywalem sie do tego 8 miesiecy i teraz mi idzie jak po masle. Jezeli beda Ciebie intersowac jakies konkretne problemy to pytaj dokladnie.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

 

mamy w koncu decyzje kredytową :D

 

Podziwiam Cię Beti za odwagę :lol: Sama mam kredyt ale prawie 1/3 tego co Ty a nie śpię po nocach :wink:

Broń boże Cię nie straszę....ale ja to taka już jestem strachliwa baba...bo nie lubię kredytów, ale co zrobić jak nie ma innej opcji :p

Gratki

 

Tak jak napisałaś, nie ma innej opcji do realizacji marzeń :wink: Mnie ten kredyt tez nie cieszy, ale coz... Oby tylko praca z pensją była, to da człowiek radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robiliśmy w Pracowni Epoca w Pruszczu.

 

G.

 

My robiliśmy u p. J.Wójcika w Kolbudach i NIE POLECAM!!! Chyba umieszcze Go na Czarnej Liście Trójmiasta...

 

Można coś więcej nt. współpracy z p. Wójcikiem.

Jest u nas kierownikiem, polecany zreszta na forum (jako kierownik).

 

Moze nie jestem zachwycony jego kierowaniem, ale podobno bywa gorzej, a nawet na podstawia tego co wyczytalem na temat kierownikow budowy to powinienem byc bardzo zadowolony, juz kilka razy nawet byl na budowe :D

Poza tym na telefon udziela wszelkich rad od reki, a wycene do banku zrbil mi w jeden dzien i przywiozl do domu osobiscie. Chyba powinienem byc zadowolony

 

pozdrawiam

piotr

 

PS tak na prawde to MY musimy i jesesmy tam kierownikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam pytanie, czy spotkał się ktoś z tynkiem zewnętrznym akrylowym nakładanym natryskowo specjalnym pistoletem. Kiedyś widziałem jak ekipa to robiła i wychodziło to rewelacyjnie. Nie mam do nich niestety kontaktu może ktoś spotkał się z takim sposobem nanoszenia tynku i może kogoś polecić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlowik,

chetnie dowiedzialbym sie jaki masz, system, maker-a i wykonawce.

a jeszcze kilka slow o ekonomii ( jak nie tajemnica ) to super:

- ile to kosztuje? :evil:

- jakie oszczednosci? :p

- po jakim czasie zwroci ci sie inwestycja? :o

 

pozdr :wink:

 

Tak z grubsza i w szczegółach, to już gdzieś o solarach pisałem...

3 panele Hewalex, układ sterująco-pompowy Hewalex, zasobnik (baniak) 2-wężownicowy 400 l. z grzałką el. Galmet. Dolna wężownica z solarów, górna z Turbokominka Makroterm, albo z olejowego Ulrich (jeszcze nie działa). Kosztowało 9,5 kzłp. , oszczędza cały czas (od marca do października nie palę w kominku, a grzałkę wyłączyłem nawet z sieci), jak tak dalej pójdzie, to zwróci się za 2 lata, a jak dowalą akcyzą w olej, to i wcześniej... Tak na mój rachunek.

Za jakiś czas, tak jak wakmen , planuję zainstalowanie wiatraka do zasilania grzałki i awaryjnego.

Zdjęcia na stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlowik

 

Pisales jakis czas temu o problemach z grzejnikiem kanalowym, moglbys rozwinac ten temat, jezeli nie chcesz zasmiecac formum, to moze byc na priva, albo maila (w stopce), ale jak przypuszczam wiele osob moze z tego skozysta.

Chcialem pogadac o tym na zywo u Was na gill'u ale niestety nie udalo sie.

 

Dzieki wielkie

Piotr

 

To przyjedźcie na następnego :D

Ale grzejników, to ja nie mam.... :D 8) ... ani pół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...