Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze jedna informacja. Ponieważ w trakcie układania kontrłat okazało się ,że jest trochę za mało , to od ręki można je kupić w Tar-Mal'u.

 

A ile u nich kosztują? Tak przy okazji to ten koło Auchan?

 

Ja akurat kupowałam w Tczewie, ale zgadza się jest również przy obwodnicy , na wysokości Auchana.

ceny: łata 60*40 - 2.01 zł brutto/mb, łata 50*40 -1,68 zł/mb

 

A w firmie Gdańskie Składy Drzewne - łaty, kl. 2 40*60 - 780.80 zł brutto/m3 - też od ręki (Gdańsk: tel. (058) 301 12 07).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna informacja. Ponieważ w trakcie układania kontrłat okazało się ,że jest trochę za mało , to od ręki można je kupić w Tar-Mal'u.

 

A ile u nich kosztują? Tak przy okazji to ten koło Auchan?

 

Ja akurat kupowałam w Tczewie, ale zgadza się jest również przy obwodnicy , na wysokości Auchana.

ceny: łata 60*40 - 2.01 zł brutto/mb, łata 50*40 -1,68 zł/mb

 

A w firmie Gdańskie Składy Drzewne - łaty, kl. 2 40*60 - 780.80 zł brutto/m3 - też od ręki (Gdańsk: tel. (058) 301 12 07).

 

Wyslalem ci wiadomosc na skrzynke e-mail, moze cos zalatwisz

 

Powodzenia

piotr

 

PS A czy masz juz wiezbe i kiedy kladziesz dachowke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - w niedzielę w Kokoszkach w BACIE kiermasz budowlany, warto zajrzeć...A może ustalmy, kto się wybiera - może wyjść z tego ciekawe spotkanie trojmiejskich Bob-ów - Budowniczych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

czy możecie mi podać jak kształtowała sie cena za dekarza za m2?

bo mam zamiar robić teraz rozeznanie i chciałabym sie trochę

poorientować a i napiszcie jak możecie koło ceny z jakiego mat.?

dzieki.

 

Dachówka ceramiczna-karpiówka, ułożenie w łuskę - 35 zł /m kw.

 

U mnie bedzie dachówka ceramiczna marsylka - 20 zł/m2 mają zacząć 19 czerwca

ceny dekarzy to od 20 zl do 45 zl + obrobienie okien dachowych 50 -200 zl

w dach deku bez problemu sa w stalej ofercie laty i kontrlaty za 650-700 zl cena do pogadania

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wycene dostalam z tartaku w Bolszewie -

jak te ceny wg Was ?

Moze sie komus tez przyda :

 

drewn konstrukcyjne (drewno sosnowe klasy K27,o wilgotności do 18 %,

dlugosc belek stropowych : 9 m/ krokwie : 8 m

 

koszt drewna konstr = 1m3 cena 620 do 650 zł/m3

 

koszt strugania = 1m3 cena 150 do 200 zł/ m3

 

koszt impregnacji = 1m3 cena 50 do 70 zł /m3

 

wszystkie podane ceny są cenai netto lco zakład w Bolszewie

 

pzdr

W Bolszewie i okolicach jest kilka tartaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sobie uświadomiłam, że potrzebne mi są łaty i kontrałty, znacie jakieś tartaki w pobliżu 3miasta gdzie mogę to kupić. Wszystkie namiary które mam to w okolicach Wejherowa a obawiam się że cena za transport przy tak małym zamówieniu będzie niemal zaporowa. Wiem, trzeba było kupić razem z drewnem konstrukcyjnym, no ale nie kupiłam i teraz szukam.

Z tego co mi sie wydaje to sa tartaki w okolicach Starogardu a to zdecydowanie bliżej Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie izolacji sciany fundamentowej i poszukuję niedrogiego ale dobrej jakosci styropianu oraz folii kubełkowej,Będę wdzieczna za wszelkie informacje odnosnie niedrogiej hurtowni.

Pozdrawiam

 

Mi majster kupowal styropian i folie kubelkowa w Patoce w Lublewie, nie wiem czy dobra, tez nie pamietam czy tania. Co do foli kubelkowej to nie jest ona wcale tak ogolniedostepna w kazdej hurtowni, a koszt jej nie jest jakis wielki.

 

W razie jak bys kupowala folie kubelkowa to dowiedz sie ile kosztuja listwy do folii, ja nie dalem ale bede niedlugo musial to zalozyc, jeszcze przed robieniem opaski wokol domu.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wycene dostalam z tartaku w Bolszewie -

jak te ceny wg Was ?

Moze sie komus tez przyda :

 

drewn konstrukcyjne (drewno sosnowe klasy K27,o wilgotności do 18 %,

dlugosc belek stropowych : 9 m/ krokwie : 8 m

 

koszt drewna konstr = 1m3 cena 620 do 650 zł/m3

 

koszt strugania = 1m3 cena 150 do 200 zł/ m3

 

koszt impregnacji = 1m3 cena 50 do 70 zł /m3

 

wszystkie podane ceny są cenai netto lco zakład w Bolszewie

 

pzdr

 

BOLSZEWO jest drogie - sprawdzaliśmy w zeszył roku.

taniej jest w BARŁOMINIE u p. Romana STENKA tel. 678 17 16 [0605 950 914] a technologia moczenia ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie izolacji sciany fundamentowej i poszukuję niedrogiego ale dobrej jakosci styropianu oraz folii kubełkowej,Będę wdzieczna za wszelkie informacje odnosnie niedrogiej hurtowni.

Pozdrawiam

 

Mi majster kupowal styropian i folie kubelkowa w Patoce w Lublewie, nie wiem czy dobra, tez nie pamietam czy tania. Co do foli kubelkowej to nie jest ona wcale tak ogolniedostepna w kazdej hurtowni, a koszt jej nie jest jakis wielki.

 

W razie jak bys kupowala folie kubelkowa to dowiedz sie ile kosztuja listwy do folii, ja nie dalem ale bede niedlugo musial to zalozyc, jeszcze przed robieniem opaski wokol domu.

 

Pozdrawiam

Piotr

Folię kubełkową od ręki dostaniecie w Castoramie, listwy też.

 

Pytanie:

1. Gdzie tanio kupić komin systemowy Schiedl'a?

Doradca techniczno handlowy p. Dariusz Zaorski tel. 602-745-222, 674-48-20, 303-92-57.

Dorota_M czy wiesz już jaki będziesz miała piec? Bo dobrze jest, to wiedzieć stawiając komin. (przekrój i wysokość rury... u mnie była za nisko i musiałam przerabiać, na szczęście p. Zaorski zrobił to bezproblemowo) Przyjedzie też na budowę i sprawdzi czy komin jest prawidłowo postawiony. U mnie pojawił się przez przypadek (kupowaliśmy komin w jakiejś hurtowni, której już nie ma a nie u niego..) i całe szczęście, bo okazało się, że jeden komin mam postawiony...do góry nogami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sobie uświadomiłam, że potrzebne mi są łaty i kontrałty, znacie jakieś tartaki w pobliżu 3miasta gdzie mogę to kupić. Wszystkie namiary które mam to w okolicach Wejherowa a obawiam się że cena za transport przy tak małym zamówieniu będzie niemal zaporowa. Wiem, trzeba było kupić razem z drewnem konstrukcyjnym, no ale nie kupiłam i teraz szukam.
Wiesz co , mi duzo zostało desek, stempli, cholera wie, co tam jeszcze. Niedrogo bede chiała odstapic.Jak chcecie to mozecie zerknac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....A co z ludzmi od ogromówki, ktoś z Was robił i może podzielić sie namiarami?

Instalację odgromową robiłem sam (uziom fundamentowy oraz otokowy i inst. odgrom. na dachu). Zdjęcia są na Mojej stronie internetowej .

 

A do tego nie trzeba jakiś uprawnień :-?

Chyba alpinisty :wink: bo jak spadniesz to żeby wiedzieć na jaki bok.

 

Raczej myślałam o jakiś wysoko napięciowych :) Sam mówisz :roll: , u mnie to odpada, mój mężulek powidział że na dach nie wejdzie, to nadal szukam jakby ktoś miał jakieś namiary to chętnie skorzystam. A może chcesz zrobić u mnie? :)

 

Zleceń na różne roboty mam wiele ale przez najbliższe 4-5 miesiące muszę odmówić bo chcemy się jak najszybciej wprowadzić i jakoś użądzić.

Za parę tygodni będziemy mieli na świecie drugiego synka więc trzeba gazować z wykończaniem domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialabym do Was prosbe :)

Jesli w najblizszym czasie zauwazycie w swoim sasiedztwie dzialke na sprzedaz , bardzo prosze napiszcie do mnie.

Dzialka powinna byc widoczna z drogi , a najlepiej polozona przy drodze .

Pamietajcie o mnie :D

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialabym do Was prosbe :)

Jesli w najblizszym czasie zauwazycie w swoim sasiedztwie dzialke na sprzedaz , bardzo prosze napiszcie do mnie.

Dzialka powinna byc widoczna z drogi , a najlepiej polozona przy drodze .

Pamietajcie o mnie :D

Pozdrowka

 

jakie rejony Cię w przybliżeniu interesyją? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawel

Nie mam szczegolnych wymagan , poza tym , ze nie moze to byc pod lasem na odludziu , raczej w licznym sasiedztwie :D

Towarzyska jestem :roll: :wink:

 

Na powaznie -najlepiej dzialka uslugowo -budowlana lub w miejscu gdzie prowadzenie nieuciazliwej dzialalnosci bedzie mozliwe.

Cos tam mam juz na oku , ale mam czas jeszcze i bede chciala miec wybor w miare mozliwosci . :)

Niekoniecznie w okolicy Trojmiasta , ale bardzo chetnie

Dziekuje Ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...