Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś wie co jest z Atomem z Lublewa. Dzwonie do nich cały tydzień, nagrałam sie na sekretarke i nic.
Nie wiem, Atom, to dziwna firma. Mimo dobrych staran p ani, to potem wszystko psują, albo brakiem kontaktu, albo dyskretnym unikaniem kontaktu. Ja tak na 100% nie jestem z nich zadowolona. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie nieodbieranie telefonów itd

Czyli brak kontaktu to norma w tej firmie :o

Dopiero chciałam z nimi współpracować, ale chyba sobie podaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest z Atomem z Lublewa. Dzwonie do nich cały tydzień, nagrałam sie na sekretarke i nic.
Nie wiem, Atom, to dziwna firma. Mimo dobrych staran p ani, to potem wszystko psują, albo brakiem kontaktu, albo dyskretnym unikaniem kontaktu. Ja tak na 100% nie jestem z nich zadowolona. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie nieodbieranie telefonów itd

Czyli brak kontaktu to norma w tej firmie :o

Dopiero chciałam z nimi współpracować, ale chyba sobie podaruję.

Niestety tak, potem usłyszysz, ze albo szpital, albo dziecko chore itd. U mnie pomogla grozba, ze opisze sytuację na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a w jakich cenach tam są te działki mniej więcej?

a nic :p :wink:

a powiesz co mija sie po drodze?

a jaka droga jedzie sie do miasta , np.do Gdyni albo do Gdanska?

czy zabudowana juz?

I co jest przy tej drodze?

I czy pobiznesowac tam da rade?pozdrowka Gosiaczku i buziaki

U mnie w Koleczkowie lepiej, bo ja mam działke przy drodze, która do Gdyni prowadzi i sa wolne działki przy drodze

:wink: A z Bojana dojedziesz i do Gdyni i do Gdanska, droga dobra, tereny zabudowane. : Droga asfaltowa :wink: Pobiznesowac jak najbardzie, to preznie rozwijajace sie tereny. Wejdz na http://www.szemud.pl strona cienka, ale masz troche informacji

Alez prosze, po 65 zł za m2 uzbrojona :p

ooo,bardzo dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest z Atomem z Lublewa. Dzwonie do nich cały tydzień, nagrałam sie na sekretarke i nic.
Nie wiem, Atom, to dziwna firma. Mimo dobrych staran p ani, to potem wszystko psują, albo brakiem kontaktu, albo dyskretnym unikaniem kontaktu. Ja tak na 100% nie jestem z nich zadowolona. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie nieodbieranie telefonów itd

Czyli brak kontaktu to norma w tej firmie :o

Dopiero chciałam z nimi współpracować, ale chyba sobie podaruję.

Niestety tak, potem usłyszysz, ze albo szpital, albo dziecko chore itd. U mnie pomogla grozba, ze opisze sytuację na forum

No to ja jestem czwarty, który nie może się z nimi skontaktować. Parokrotnie nagrałem się na automatycznš sekretarkę - bez odzewu. Mylałem, że le spisałem numer telefonu.

Firma ta była kiedy polecana na Forum, ale trzeba to chyba zweryfikować!!! Co to za "dobra firma" w której nie odbiera się telefonów od klientów???

Może kto z Forumowiczów, którzy majš już ten etap za sobš, może dać namiar na innego wykonawcę który może zrobić przyłšcze wodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podobaja Dogi niemieckie, nawet kiedys myslalem o takowym, ale moja malzonka powiedziala stanowczo ze w mieszkaniu takiego psa byc nie moze i stanejo na HAPS'ie. Podobno nawet te psy maja podobne charaktery, tylko rozmiary inne no i przez ta wielkosc dogi sa mniej aktywne.

 

Ostatnio nawet usilnie staralem sie namowic moich rodzicow na takiego "pieska" mame juz przekonalem, ale moj tato byl nieugiety, juz sie prawie zgodzil, ale to ze to byl pies a nie suka (wierniejsza) zawazylo na sprawie. Zreszta cala ta operacja byla zainicjowana wlanie przez Gosie. Szkoda ze sie nie udalo, byl piekny.

 

Tak czy inaczej mojego czworonoga moge polecic rowniez kazdemu kto ma dzieci, a mnie (uznal za swojego pana) nie odstepuje na krok.

 

Zreszta sami obaczcie

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/zwirek_ol/detail?.dir=92fd&.dnm=c5d7.jpg&.src=ph

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/zwirek_ol/detail?.dir=92fd&.dnm=ef04.jpg&.src=ph

 

Jak ktos poszukuje groznie wygladajacego, a jednoczesnie lagodnego i skorego do zabaw psa to sluze rada i moge go polecic kazdemu. Co do obrony nigdy nie wykazuwal wrogich instynktow, ale chyba cos w nim z tego jest, bo pewnego razu gdy z zona bylismy wieczorkiem na spacerze i idacy pare krokow za nami facet nagle "wyrwal z kopyta" w kierunku autobusu to nasz Haps nas bardzo zaskoczyl, bo chyba odebral to jako atak i sie rzucil w jego kierunku. Oczywiscie wszystko zakonczylo sie pomyslenie, a moja zona jak miala opory przed chodzeniem wieczorami na spacer, bo niebezpiecznie, uwierzyla w obronny charakter naszej "mordy"

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...