Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

 

Widze ze jestesmy na podobnym etapie budowy u mnie wiezba skonczona, teraz deskuja i papuja, elektryk tez mial sie zajac swoja robota, ale mam z nim male problemy. Moze bede musial poszukac innego chetnego do pracy, mam wrazenie ze ten nie bardzo jest chetny.

Co za czasy bezrobocie :o chyba go jednak nie ma w naszym rejonie.

 

W razie czego ile czsau jeszcze bedzie u ciebie robil Twoj elektryk i jak ci sie z nim wspolpracuje??

 

Pozdrawiam

Piotr

 

W sumie elektryk to bardziej nadzorca, bo to rodzina i robimy instalacje wspolnie swoimi silami, kiedy mamy czas, czyli byla to sobota i w tygodniu od 19 do 22:). Mam nadzieje, ze w najblizsza sobote zakonczymy instalacje. Jak na razie jest gotowa kuchnia i salon.

Zapytam go czy moze bedzie chcial zrobic jakas "fuche", moze akurat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy Sąsiedzi. Poszukuję taniego wykonawcę schodów wewnetrznych z okolic Trójmiasta (... )moze ktoś z was ma juz sprawdzony namiar? Z góry dziękuję.

 

Mogę polecić mojego stolarza - Mirosław Pipka 676-86-13 ale co do ceny to już z nim trzeba rozmawiać bo każde schody są inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Atomu - w tym tygodniu robili na przykład u nas, terminowo i fachowo. Pani Ania jest mocno chora i dlatego nie odbierała cały tydzień komórki. Na stacjonarny raczej mozna było się dodzwonic, bo biuro pracowało normalnie (byłam tam ja i mąż kilka razy).

G.

 

ja finalnie jestem z Atomu bardzo zadowolony, z tym nieodbieraniem też mieliśmy owszem pewien okres, ponoć faktycznie Ania była wówczas w szpitalu, ale przy całokształcie współpracy a w szczególności znacznych oszczędności dzięki nim to był drobny szczegół,

 

ostatnio ich instalator będąc u nas przez przypadek sam zauważył drobny wyciek przy piecu, ja mu nawet nie mówiłem że ma pilnie przyjeżdżać bo wyciek był mikroskopijny, bez moich nagabywań na drugi dzień sam się zjawił i ją usunął mimo że roboty mają od cholery, robią u sąsiadów z naszego polecenia i ci też sobie chwalą współpracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w kwesti Atomu. Czasem naprawdę ciężko się dodzwonić :roll: .

Ale dbają o interes klienta. Mieliśmy w projekcie przyłącza podłączenie przez studnię, która kosztuje ok 2.000. Sami skontaktowali sie z projektantem, dlaczego takie podłączenie. Ale okazało się, że WIK w Pruszczu tak sobie życzy i nie ma rady trzeba robić tak jak chcą. Teraz podłączaja u nas wodę.

I mają zrobić wycenę instalacji.

Jutro zalewamy ławy.

AnSi co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może z innej beczki. Może ma ktos namiary na jakiegoś dobrego i w miarę taniego architekta z Gdańska, który zrobiłby nam projekt indywidualny?

Przeglądamy katalogi projektów gotowych, ale może indywidualny nie byłby dużo droższy od gotowca+przeróbki. :-?

Dzięki. :lol:

Ja mam bardzo dobra pania architekt, ale czy tania

:roll: :-? dobry, niestety nie jest tani :wink: ale podam Ci namiar Jolanta Makander 0501785505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, napiszę jeszcze jak ZE sobie olewa klientów, wredny monopolista :evil:

Na umowie mamy napisane, że dostawa prądu nastąpi po wystawieniu faktury. Jeszcze przed podpisaniem dzwoniłam do ZE z pytaniem czy tak faktycznie jest. I dostałam odp., że oczywiscie. Tydzien temu pojechałam do Tczewa podpisać umowę i uregulować należności. Po wpłaceniu pieniążków przy podpisywaniu umowy, w której ustala się taryfę, pytam panią czy jutro podłączą prąd, a ona na to, że dopiero na koniec lipca, może, bo liczników nie mają. No i szlag mnie trafił, ale byłam z córą więc sobie odpuściłam dyskusje.

Ale nie odpuściłam tematu. No i jak w końcu dodzwoniłam sie do właściwej osoby, bo oczywiście było odsyłanie, i trochę postraszyłam konsekwencjami nie wywiązywania sie z umowy, to okazało się, że można załozyć inny licznik dwutaryfowy zamiast jednotaryfowego, któryego nie ma. A swoją drogą jak ZE może nie mieć liczników :evil: .

Dla nas wyjdzie to nawet korzystniej, bo od 11 do 20 mamy tańszy prąd.

Ale czy nie mozna od razu klienta poinformować, że jest taka możliwość?

Wczoraj pojechałam podpisać umowę ze zmienioną taryfą, dziś od południa jest prąd 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano szkoda, bo chciałam zobaczyć Wasz domek.

Co do dziennika. Mam zamiar załozyć, ale..

Są pewne kwestie hmm.. techniczne

wiem, że muszę załozyć gdzieś galerię, ale nie bardzo wiem gdzie i jak.

Poza tym nie wiem jak wkleić zdjęcia.

Ale noga co? :lol:

Pozdrawiam

I dziękuję za skrzyneczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano szkoda, bo chciałam zobaczyć Wasz domek.

Co do dziennika. Mam zamiar załozyć, ale..

Są pewne kwestie hmm.. techniczne

wiem, że muszę załozyć gdzieś galerię, ale nie bardzo wiem gdzie i jak.

Poza tym nie wiem jak wkleić zdjęcia.

Ale noga co? :lol:

Pozdrawiam

I dziękuję za skrzyneczkę

 

album mozesz zalozyc na stronie http://www.fotosik.pl/ miejsca bez ograniczenia

co do elektryka trzeba bylo mowic to bym dal namiar i na drugi dzien prad juz by lecial facet z energii pruszcz milo terminowo i tanio!!!

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji, kto ma namiar do kogoś od ogrodzeń?

 

no więc ja szukam od marca, umówiłem się z trzema ekipami (nie jednoczesnie oczywiście) i każda mi odmówiła na tydzień przed wejściem na działkę - oferowałem 35 zł za mb. fundamentu pod ogrodzenie. Fundament betonowy o wymiarach 25x80cm i 100mb. czyli za całość fundamentu miałem zapłacić 3500zł - NIE MA CHĘTNYCH!!!! Od poniedziałku biorę urlop i sam biorę sie do roboty :o Oj, ędzie się działo, trzymajcie kciuki.

No i rada dla wszystkich - róbcie ogrodzenie na etapie stanu surowego otwartego, gdy lejecie stropy i wieńce wylejcie sobie również fundament pod płot - potem ciężko kogoś ściągnąć na taką małą robótkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszek :oops: cholipa miałam zapytać sąsiada o to Twoje ogrodzenie :oops: Na śmierć zapomniałam...sorki bardzo ale ostatnio strasznie zaganiana w firmie byłam. Ja od piątku mam urlop więc obiecuję wpaść do Was w przyszłym tygodniu.

ps.ale kuchnię widziałam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pilnie kontakt: gdzie można kupić w dobrych cenach belki teriva I i teriva bis oraz pustaki teriva bis?

Proszę o pomoc!!!

 

 

Mysle, ze najlepiej bedzie u producenta - jest w Osowej (dokladnego adresu nie znam niestety).

 

Dzięki, już znalazłem. Gdyby ktos poszukiwał - służę namiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszek :oops: cholipa miałam zapytać sąsiada o to Twoje ogrodzenie :oops: Na śmierć zapomniałam...sorki bardzo ale ostatnio strasznie zaganiana w firmie byłam. Ja od piątku mam urlop więc obiecuję wpaść do Was w przyszłym tygodniu.

ps.ale kuchnię widziałam 8)

Zapraszamy! Widziałaś kuchnie? I jak, prawda że piękna? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widze ze jestesmy na podobnym etapie budowy u mnie wiezba skonczona, teraz deskuja i papuja, elektryk tez mial sie zajac swoja robota, ale mam z nim male problemy. Moze bede musial poszukac innego chetnego do pracy, mam wrazenie ze ten nie bardzo jest chetny.

Co za czasy bezrobocie :o chyba go jednak nie ma w naszym rejonie.

 

W razie czego ile czsau jeszcze bedzie u ciebie robil Twoj elektryk i jak ci sie z nim wspolpracuje??

 

Pozdrawiam

Piotr

 

W sumie elektryk to bardziej nadzorca, bo to rodzina i robimy instalacje wspolnie swoimi silami, kiedy mamy czas, czyli byla to sobota i w tygodniu od 19 do 22:). Mam nadzieje, ze w najblizsza sobote zakonczymy instalacje. Jak na razie jest gotowa kuchnia i salon.

Zapytam go czy moze bedzie chcial zrobic jakas "fuche", moze akurat :)

 

Bardzo bym prosil bo mnie terminy naciskaja. W eazie czego moge sluzyc pomoca ja sam bo mam teraz pare tygodni urlopu. Chyba ciezko bedzie nazwac urlopem, nawet dzieci 22-iego "sprzedajemy" , ale wiadomo jak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...