Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam wszystkich klubowiczów z 3-miasta i okolic.

 

Poszukuję murarza na wczoraj, dobrego fachowca no i niedrogiego oczywiście.

Budynek ma powstać w Gdyni Orłowie. Jezeli ktos posiada informację proszę o pilny kontakt.

Ławy są już wylane, przygotowane teraz tylko potrzebny mi jest do szczęścia - Murarz -, mógłby być z pomocnikiem.

 

Serdeczne dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujacych i nie tylko. Przegladam forum juz od jakiegos czasu i nadeszla chyba chwila ( pomijam jaka) aby przylaczyc sie do grona. Jestem z Gdanska, mieszkam w Gdyni, a budowa bedzie w Baninie.

Moj etap to :pozbierane wszystkie papiery,uzgodnienia,pozwolenia,oswiadczenia,zapewnienia i odrolnienia.Czekam tylko pozwolenie.

Witam przyszlego sasiada w BANINIE, ja buduje po stronie kosciola ul. Debowa.....a Wy gdzie bedziecie budowac domek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam, bedziemy budowac na koncu Banina (jadac z Gdanska)po prawej. Dokladnie na wysokosci tablicy "koniec Banina" jest droga na osiedle.Tak wlasciwie to administracyjnie jest to Miszewko, ale my mowimy Banino :D

Przy okazji, poszukuje wlasnie ekipy na stan surowy na pazdziernik. Moze ktos slyszal lub zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów z 3-miasta i okolic.

 

Poszukuję murarza na wczoraj, dobrego fachowca no i niedrogiego oczywiście.

Budynek ma powstać w Gdyni Orłowie. Jezeli ktos posiada informację proszę o pilny kontakt.

Ławy są już wylane, przygotowane teraz tylko potrzebny mi jest do szczęścia - Murarz -, mógłby być z pomocnikiem.

 

Serdeczne dzięki :D

 

z murarzem na wczoraj to moze byc wielki problem a dobry fachowiec to za rok pewnie bedzie wolny niestety to nie piekarnia i za murarzami trzeba sie ogladac w pazdzierniku a nawet w lipcu tak jak moi sa juz zamawiani na rok 2007

 

a u mnie wiecha wisi

 

http://images2.fotosik.pl/102/8c8be3c16b27017f.jpg

 

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów z 3-miasta i okolic.

 

Poszukuję murarza na wczoraj, dobrego fachowca no i niedrogiego oczywiście.

Budynek ma powstać w Gdyni Orłowie. Jezeli ktos posiada informację proszę o pilny kontakt.

Ławy są już wylane, przygotowane teraz tylko potrzebny mi jest do szczęścia - Murarz -, mógłby być z pomocnikiem.

 

Serdeczne dzięki :D

 

z murarzem na wczoraj to moze byc wielki problem a dobry fachowiec to za rok pewnie bedzie wolny niestety to nie piekarnia i za murarzami trzeba sie ogladac w pazdzierniku a nawet w lipcu tak jak moi sa juz zamawiani na rok 2007

 

a u mnie wiecha wisi

 

http://images2.fotosik.pl/102/8c8be3c16b27017f.jpg

 

CMyK

 

Witam ponownie :)

Dzięki za słowa otuchy...... Na szczęście znalazłem murarza zanim przeczytałem tego posta.

Także od jutra zaczynam murowanie :D

Chefski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy ktoś z trójmiastowiczów wykonywał samodzielnie szafę wnękową z drzwiami przesuwanymi i wie może jak to ugryść i gdzie najlepiej kupić elementy do jej złożenia ??

 

:roll:

Ja swoja składałem - elementy dostaniesz w sklepach , a właciwie hurtowniach z akcesoriami meblowymi. Kółka ostatnio kupowałem w castoramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz na ul. Trakt sw.Wjciecha do firmy "Centrum drzwi przesuwanych" tam mozna wszystko kupic w elementach, zarowno drzwi jak plyte docieta na wymiar lub w calym arkuszu, dostaniesz tam praktycznie wszystko ,drazki,zawiasy,wieszaki,kosze,wkrety slowem to co bedzie potrzebne do wykonania szafy.

Drzwi radze jednak zamawiac juz gotowe poniewaz przy wymiarach latwo o pomylke (trzeba wiedziec ile cm. odjac od wymiaru wneki na wysokosci a ile dodac na szerokosci, a to zalezy od profilu z jakiego beda zrobione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...