Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

i to faktycznie wyjdzie taniej??

na pewno robocizna odpadnie ale chyba jeżeli bym zamówiła płyty osobno a okucia osobno to wyszłoby jeszcze taniej

 

No napewno, z plyta to jeszcze sie mozna pobawic, ale z lustrem to juz bym nie ryzykowal bo moze wyjsc drozej.

No i zalezy od czego liczysz aby bylo taniej. Tam kupujac odchodzi nie tylko robocizna ale takze narzuty jakie sa gdy zamawiasz normalnie, czyli pomiar,projekt i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Wielkie dzieki

 

Wyglada na to ze sie dogadamy

 

Ania i Piotr

 

podeślijcie proszę nam te namiary. Właśnie zaczynamy wybierać ekipę do elektyki i alarmów i chciałbym zobaczyć co inni oferują (na razie mam ofertę na alarmy polecanego na forum pana Piotra Partyki).

 

P.

 

Wyslalem na Priva

Powiem jedno z perspektywy czasu Piotr Partyka jako jedyny moze konkurowac z forumowym _Zbychem_ :p Pełen profesjonalizm i zrozumienie potzreb klienta. A na dodatek miły, skromny i uczynny człowiek. Nie jest tani, ale jako jedyny z wielu "fachowców" z którymi rozmawiałam znał sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dach, mamy dach - znaczy się dach mieliśmy juz dawno ale teraz mamy dachówkę :D Prawda, że ładnie wygląda :p

http://www.halinairobert.photosite.com/~photos/tn/1149_348.ts1152456760109.jpg

 

kolia, dach super, też wreszcie dziś zlokalizowałam Wasz dom, szukałam marsylki :)

Pozdrowienia

Gaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje,gdzie w okolicy Trojmiasta mozna kupic plyte rattanowa ???

 

Zajrzyj do hurtowni PROPŁYT na Północnej w Gdyni lub zapytaj jakiegoś stolarza.

 

Owszem rozmawialem ze stolarzami,ale on robia z rattanu naklejanego na sklejka lub plyte meblowa.Robi sie z tego rozne wstawki,np w drzwi.

Mnie chodzi i rattan azurowy.

A na Polnocnej w Gdyni jeszcze nie bylem,zajrze tam po niedzieli.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dużo postów o fundamentach i nie mogę zrozumieć, czy przed zalaniem ławy nalęży umieścić rurę do kanalizacji, czy też po wymurowaniu ścian fundamentowych hydraulik sobie poradzi i będzie przebijał się przez ścianę. Jak to jest, bo w poniedziałek zalewamy ławy i myślę, czy o czymś nie zapomniałam. Jak to było u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dużo postów o fundamentach i nie mogę zrozumieć, czy przed zalaniem ławy nalęży umieścić rurę do kanalizacji, czy też po wymurowaniu ścian fundamentowych hydraulik sobie poradzi i będzie przebijał się przez ścianę. Jak to jest, bo w poniedziałek zalewamy ławy i myślę, czy o czymś nie zapomniałam. Jak to było u was?

 

U nas hydraulik wszedl w dniu kiedy byly zalewane fundamenty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE - PLEASE Sluchajcie jest taki problem.Pinie potrzebuje kogos do malego remontu biura w centrum Gdyni. Owszem byl juz wykonawca,ale w ostatniej chwili wycofal sie.

Chodzi o wyburzenie sciany,wstawienie drzwi wewnetrznych,cekol,malowanie,kafle plus sanitariaty i jakies drobiazgi.

Wiecej info.oraz numer kontaktowy zaiteresowanym podam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dużo postów o fundamentach i nie mogę zrozumieć, czy przed zalaniem ławy nalęży umieścić rurę do kanalizacji, czy też po wymurowaniu ścian fundamentowych hydraulik sobie poradzi i będzie przebijał się przez ścianę. Jak to jest, bo w poniedziałek zalewamy ławy i myślę, czy o czymś nie zapomniałam. Jak to było u was?

 

Lepiej w trakcie murowania ścian fndamentowych wstawić rury przepustowe, żeby potem nie trzeba było kuć tych ścian. U nas robił to murarz. Widać to na poniższym zdjęciu.

 

 

http://foto.onet.pl/upload/23/24/_615451_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my szalejemy z papierami - pani z architektury dobiła nas żądaniem oświadczeń gestorów sieci. To nic że mamy warunki techniczne , że jak spełnimy takie i takie warunki to nam podłączą prąd i wodę i gaz - mają oświadczyć że nam dostarczą :o :o :o

 

A jeśli ktoś chciałby coś wiedzieć na temat drzew (czyt. wycinki takowych na swym poletku) to zapraszam do mnie - na ten temat wiem już WSZYSTKO :p :p :D :D :D :D

 

Czy ta mala ruda na zdjeciu ma na imie Martynka???

Jesli tak to sie niedawno spotkalismy na naszej dzialeczce w Juszkowie

 

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów z 3-miasta i okolic.

 

Poszukuję murarza na wczoraj, dobrego fachowca no i niedrogiego oczywiście.

Budynek ma powstać w Gdyni Orłowie. Jezeli ktos posiada informację proszę o pilny kontakt.

Ławy są już wylane, przygotowane teraz tylko potrzebny mi jest do szczęścia - Murarz -, mógłby być z pomocnikiem.

 

Serdeczne dzięki :D

 

z murarzem na wczoraj to moze byc wielki problem a dobry fachowiec to za rok pewnie bedzie wolny niestety to nie piekarnia i za murarzami trzeba sie ogladac w pazdzierniku a nawet w lipcu tak jak moi sa juz zamawiani na rok 2007

 

a u mnie wiecha wisi

 

http://images2.fotosik.pl/102/8c8be3c16b27017f.jpg

 

CMyK

 

Gratulacje :D :D :D

U nas juz lezy na dole, skonczyli wlasnie deskowanie papowanie.

W poniedzialek bedziemy doprowadzac dach do stanu jaki ma Kolia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie mozna zobaczyc jakies lazienki???

Pilnie poszukujemy rozwiazan na nasza lazienke, hydraulicy depcza po pietach (zreszta i slusznie) a my dalej nie wiemy co gdzie bedzie?? :o

 

Piotr

 

coś można podejrzeć w Wemie na Trakcie Św. Wojciecha - aranżacje dla ludzi, w salonie nad Media Marktem ekspozycja nieco bardziej ekskluzywna, trochę kabin można pooglądać, Femax k. Auchan - różne łazienkowe rózności.

Ale w kwestii aranżacji, ustawienia to chyba trzeba samemu najpierw porzeźbić - co chcemy w tej łazience, narysować sobie maksymalną ilość możliwych ustawień i wybrać optymalna wersję - my tak zrobiliśmy przy pomocy znajomej studentki architektury i chociaz na początku układ zaproponowany w projekcie zdawał mi się do przyjęcia, teraz jest wszystko zmienione, dzięki przemyśleniu 10 wariantów.

Gaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie mozna zobaczyc jakies lazienki???

Pilnie poszukujemy rozwiazan na nasza lazienke, hydraulicy depcza po pietach (zreszta i slusznie) a my dalej nie wiemy co gdzie bedzie?? :o

 

Piotr

 

coś można podejrzeć w Wemie na Trakcie Św. Wojciecha - aranżacje dla ludzi, w salonie nad Media Marktem ekspozycja nieco bardziej ekskluzywna, trochę kabin można pooglądać, Femax k. Auchan - różne łazienkowe rózności.

Ale w kwestii aranżacji, ustawienia to chyba trzeba samemu najpierw porzeźbić - co chcemy w tej łazience, narysować sobie maksymalną ilość możliwych ustawień i wybrać optymalna wersję - my tak zrobiliśmy przy pomocy znajomej studentki architektury i chociaz na początku układ zaproponowany w projekcie zdawał mi się do przyjęcia, teraz jest wszystko zmienione, dzięki przemyśleniu 10 wariantów.

Gaba

 

Dzieki

 

wiem ze samemu trzeba rzezbic, ale mamy dosc nietypowa łazienke. Mojej zonce zalezalo na przestrzeni, wiec ma 21 m2 do dyspozycji. ale do tego niestety wchodza 2 krokwie koszowe, ktore na pewno z czasem dadza ladny efekt, ale teraz sa duzym problemem. Doszedl jeszcze problem kanalizacji. Dokladnie ubikacji, bo z tego wychodzi rura fi 10 i nie mozemy jej umiejscowic tak byle gdzie. :o :o

Walczymy juz z tym tematem od dwoch tygodni, z miernym skutkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie mozna zobaczyc jakies lazienki???

Pilnie poszukujemy rozwiazan na nasza lazienke, hydraulicy depcza po pietach (zreszta i slusznie) a my dalej nie wiemy co gdzie bedzie?? :o

 

Piotr

 

wiem ze samemu trzeba rzezbic, ale mamy dosc nietypowa łazienke. Mojej zonce zalezalo na przestrzeni, wiec ma 21 m2 do dyspozycji. ale do tego niestety wchodza 2 krokwie koszowe, ktore na pewno z czasem dadza ladny efekt, ale teraz sa duzym problemem. Doszedl jeszcze problem kanalizacji. Dokladnie ubikacji, bo z tego wychodzi rura fi 10 i nie mozemy jej umiejscowic tak byle gdzie. :o :o

Walczymy juz z tym tematem od dwoch tygodni, z miernym skutkiem

 

wow, 21 m2 to rzeczywiście jest co projektować, chyba przyda się profesjonalne wsparcie.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie mozna zobaczyc jakies lazienki???

Pilnie poszukujemy rozwiazan na nasza lazienke, hydraulicy depcza po pietach (zreszta i slusznie) a my dalej nie wiemy co gdzie bedzie?? :o

 

WIELKIE PLIZZZZZZZ

 

Pozdrawiam

Piotr

W IMEX-TOP-ie na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu (są tam też architekci, którzy magą pomóc w ew. aranżacji) lub w "P.H.DOMUS"w Gdyni (po prawej stronie jadąc w stronę Redy). Radzę też przejrzyjcie wątek wnętrza na forum i poszperajcie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie mozna zobaczyc jakies lazienki???

Pilnie poszukujemy rozwiazan na nasza lazienke, hydraulicy depcza po pietach (zreszta i slusznie) a my dalej nie wiemy co gdzie bedzie?? :o

 

WIELKIE PLIZZZZZZZ

 

Pozdrawiam

Piotr

W IMEX-TOP-ie na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu (są tam też architekci, którzy magą pomóc w ew. aranżacji) lub w "P.H.DOMUS"w Gdyni (po prawej stronie jadąc w stronę Redy). Radzę też przejrzyjcie wątek wnętrza na forum i poszperajcie w internecie.

Hej, a kiedy sie ruszysz do mnie na kawke w koncu;-)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...