Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam

Przepraszam że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale mam do Was pytanie, macie może jakieś namiary na dobrego dekarza. Otóz bujam się z dekarzem z którym się umówiłem już od miesiąca, ciągle przekłada terminy, albo po prostu nie przychodzi, a później nie można się do niego dodzwonić. Pewnie gdzieś tu ktoś na forum już pewnie podawał namiary, ale nie jestem wstanie przejżeć tego wszystkiego, więc z góry przepraszam. Dodam tylko że chodzi o montaż blachodachówki w okolicach gdyni chyloni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A o jeszcze jednym nie zameldowałem:

Dnia 2 lipca 2006 poraz drugi zostałem szczęśliwym tatusiem. Urodził nam się drugi synek Remigiusz. Zaczeliśmy budowe i z Żoneczką byliśmy sami - kończymy budowę i mamy dwóch wspaniałych synów. Co to się dzieje?... :D

Gratulacje - a nad naszym domem w niedzielę kršżył bocian...a ja nic nie wiem...jeszcze...? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale mam do Was pytanie, macie może jakieś namiary na dobrego dekarza. Otóz bujam się z dekarzem z którym się umówiłem już od miesiąca, ciągle przekłada terminy, albo po prostu nie przychodzi, a później nie można się do niego dodzwonić. Pewnie gdzieś tu ktoś na forum już pewnie podawał namiary, ale nie jestem wstanie przejżeć tego wszystkiego, więc z góry przepraszam. Dodam tylko że chodzi o montaż blachodachówki w okolicach gdyni chyloni.

 

Ja jestem zadowolona z moich, tylko nie wiem czy do Chyloni będzie chciał dojeżdzać, ale spróbowac możesz - Mariusz Ługowski 693 376 328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem działkę w Baninie i zabieram się za budowę. Okolice Algidy, Wiem długa droga przede mną, ale po kalkulacjach stwierdziłem że warto.

Na wstępie mam pytanie co do planu zagospodarowania Banina, czy może ma ktoś potwierdzone wiadomości kiedy ten plan będzie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem działkę w Baninie i zabieram się za budowę. Okolice Algidy, Wiem długa droga przede mną, ale po kalkulacjach stwierdziłem że warto.

Na wstępie mam pytanie co do planu zagospodarowania Banina, czy może ma ktoś potwierdzone wiadomości kiedy ten plan będzie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale mam do Was pytanie, macie może jakieś namiary na dobrego dekarza. Otóz bujam się z dekarzem z którym się umówiłem już od miesiąca, ciągle przekłada terminy, albo po prostu nie przychodzi, a później nie można się do niego dodzwonić. Pewnie gdzieś tu ktoś na forum już pewnie podawał namiary, ale nie jestem wstanie przejżeć tego wszystkiego, więc z góry przepraszam. Dodam tylko że chodzi o montaż blachodachówki w okolicach gdyni chyloni.

 

 

Dejk Witold 605 594 634, 601 156 163 polecany przez Ivo,

Okrój Wiesław 505 073 064 polecany przez Tomi_3miasto,

Sarah Leszek 605 052 277 polecany przez Ados.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przygotowac dla banku ogolny kosztorys dla przygotowania oferty kredytowej, jednak nie wiem jakie sa stawki za robocizne za poszczegolne etapy. Gdzie mozna znalezc przykladowe stawki robocizny? najlepiej dla woj.pomorskiego.

 

Arek

 

Jeśli sam nie jesteś biegły w budowlance, zleć wykonanie kosztorysu profesjonaliście - często zajmują się tym kierownicy budowy albo specjalni kosztorysanci. Namiar na panią, która przygotowała dla nas taki kosztorys posyłam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D przydomowa OCZYSZCZALNIA ścieków :( ---kto montował u siebie takie ustrojstwo - jakieś namiary na firmy,które polecacie, jak się sprawuje urządzenie , jaki typ,itp...oczywiście za wszelkie informacje dodatkowe będę wdzięczna :p :p :p

 

Mam oczyszczalnię NEVEXPOL

 

Wykonawca (polecany przeze mnie)

KOŚCIERZYNA

SZARBUD

058/686 2348, 0605 573255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Mam wielka prośbe - za 3 tygodnie zaczynam sie budowac szukam firmy ktora ma doswiadczenie z instalowaniu pomp ciepla......... z terenu trojmiasto i okolice.....

 

Pozdrwaiam Ela

 

Mam pompę Neuratherm, instaluje ją firma pod poniższym adresem:

http://www.climakomfort.pl

rozmawiać z Panem Andrzejem Fiałkowskim

Pompa również do obejrzenia u mnie w Bojanie + u 3 moich sąsiadów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem działkę w Baninie i zabieram się za budowę. Okolice Algidy, Wiem długa droga przede mną, ale po kalkulacjach stwierdziłem że warto.

Na wstępie mam pytanie co do planu zagospodarowania Banina, czy może ma ktoś potwierdzone wiadomości kiedy ten plan będzie?

Pozdrawiam

witaj.

No patrz, a ja własnie wczoraj byłem tam na drobnej regulacji Viessmanna...szkoda, że nie wiedziałem bo bym się zapytał (już)mieszkańca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ponawiam pytanie. Czy ktoś mógłby polecić firmę która zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji odkurzaczy centralnych na terenie trójmiasta ?

 

Pozdrawiam. Michał.

 

Na Trakcie św Wojciecha w okolicach Zrembu widziałam reklamę takiej firmy, ale nie wiem czy to dobra firma :-?

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D przydomowa OCZYSZCZALNIA ścieków :( ---kto montował u siebie takie ustrojstwo - jakieś namiary na firmy,które polecacie, jak się sprawuje urządzenie , jaki typ,itp...oczywiście za wszelkie informacje dodatkowe będę wdzięczna :p :p :p

 

Mam oczyszczalnię NEVEXPOL

 

Wykonawca (polecany przeze mnie)

KOŚCIERZYNA

SZARBUD

058/686 2348, 0605 573255

U mnie oczyszczalnię montował Jan Jekiel tel. 344-96-88, 603790031, nazwy nie pamiętam, musiałabym sprawdzić...od roku mieszkam i użytkuję bez zastrzeżeń. Wrzucam raz, dwa razy w miesiącu tabletkę i to wszystko. Opróżnia się to ponoć raz na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ponawiam pytanie. Czy ktoś mógłby polecić firmę która zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji odkurzaczy centralnych na terenie trójmiasta ?

 

Pozdrawiam. Michał.

Paweł Hołownia znany na forum jako Paweł.001 tel. 501-034-156. Reszty dowiesz się tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Fakt, faktem zadałem już stosowne pytanie w dziale "Wymiana doświadczeń" ale po przemyśleniu stwierdziłem, że to miejsce będzie ciut lepsze Mianowicie biorę się za budowę domu (jest działka, projekt). A właściwie to poszukuje firmy deweloperskiej z rejonu Trójmiasto - Wejherowo, której mógłbym powierzyć to zadanie Na razie najpoważniej myślę o Marbo albo Multidom... Przy czym o pierwszym przeczytałem średnio zachęcające opinie na tym forum Czy ktoś może polecić mi jakąś firmę?

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...