Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy wiecie gdzie mozna zobaczyc jakies lazienki???

Pilnie poszukujemy rozwiazan na nasza lazienke, hydraulicy depcza po pietach (zreszta i slusznie) a my dalej nie wiemy co gdzie bedzie?? :o

 

WIELKIE PLIZZZZZZZ

 

Pozdrawiam

Piotr

 

a probowaliscie sobie robic aranzacje w programach do projektowania, ja wlasnie sobie sciagnelam kilka darmowych i probuje ustawic nasza kuchnie. podaje link ;)

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=8&a=68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jeszcze jednym nie zameldowałem:

Dnia 2 lipca 2006 poraz drugi zostałem szczęśliwym tatusiem. Urodził nam się drugi synek Remigiusz. Zaczeliśmy budowe i z Żoneczką byliśmy sami - kończymy budowę i mamy dwóch wspaniałych synów. Co to się dzieje?... :D

Gratulacje - a nad naszym domem w niedzielę kršżył bocian...a ja nic nie wiem...jeszcze...? :-D

Bo trzeba go za "ogon" pociągnąć :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Trójmieście lub okolicach Wejherowa można dostać kształtki wentylacyjne (tylko nie plastykowe)? Potrzebuję do zamontowania dmuchawy pod kominkiem. Przez internet tego to raczej nie chcę kupować bo wolałbym na miejscu obejrzeć.

Castorama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Trójmieście lub okolicach Wejherowa można dostać kształtki wentylacyjne (tylko nie plastykowe)? Potrzebuję do zamontowania dmuchawy pod kominkiem. Przez internet tego to raczej nie chcę kupować bo wolałbym na miejscu obejrzeć.

 

Na ulicy Hutniczej jest hurtowani wentylacyjna. Bardzo dobre ceny nawet detaliczne. Kieruj się do Henryka :-) ul. Hutnicza 18A 058 667-00-07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Trójmieście lub okolicach Wejherowa można dostać kształtki wentylacyjne (tylko nie plastykowe)? Potrzebuję do zamontowania dmuchawy pod kominkiem. Przez internet tego to raczej nie chcę kupować bo wolałbym na miejscu obejrzeć.

Castorama?

Castorama? Tam jest taki cieńki wybór, że głowa boli ... ale zawsze coś. Poszukam ciekawszej oferty. Thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Trójmieście lub okolicach Wejherowa można dostać kształtki wentylacyjne (tylko nie plastykowe)? Potrzebuję do zamontowania dmuchawy pod kominkiem. Przez internet tego to raczej nie chcę kupować bo wolałbym na miejscu obejrzeć.

 

Na ulicy Hutniczej jest hurtowani wentylacyjna. Bardzo dobre ceny nawet detaliczne. Kieruj się do Henryka :-) ul. Hutnicza 18A 058 667-00-07

No właśnie gdzieś na Hutniczej ale dokładnie nie wiedziałem gdzie. Za chwilę kończę pracę i pojadę na Hutniczą i zobaczę co mają.

Byłem też w dwuch firmach pomiędzy Gdynią a Chwaszczynem (klimawent i coś tam jeszcze) ale rozmowy zaczną przy zamówieniu od ... 1 km rur :o :evil: :oops: . Tak pan zarzartował ale mu się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna i Piotr

Ta mala Martynka co byla u Was jest nasza ;)

 

My walczymy z papierologia, tzn teraz to juz ja sama walcze bo Tomek wyjechal, pozdr.

 

Tomek mi mowil, ze raz dwa razy sie udzielal na forum, ale nie wiedzialem jakiego ma nicka, a on sam nie pamietal. Dzieci sa tak podobne ze to malenstwo myslalem ze wasze.

 

Co do tych darmowych programikow do aranzacji wnetrz są one moze i przydatne, ale jak pomieszczenia są prostopadloscienne. Nie sposob w takim prostym programiku wygenerowac skosow, a tymbardziej krokwii koszowych, schodkow itp.

 

Zycze powodzonka w walce z gryzipiorkami

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jeszcze jednym nie zameldowałem:

Dnia 2 lipca 2006 poraz drugi zostałem szczęśliwym tatusiem. Urodził nam się drugi synek Remigiusz. Zaczeliśmy budowe i z Żoneczką byliśmy sami - kończymy budowę i mamy dwóch wspaniałych synów. Co to się dzieje?... :D

Gratulacje - a nad naszym domem w niedzielę kršżył bocian...a ja nic nie wiem...jeszcze...? :-D

Bo trzeba go za "ogon" pociągnąć :wink: .

 

A kto ma ciągnąć za ten ogon?? pani domu czy pan :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam zaraz pociągnę... ;-) na razie wystarczy.Choć po ostatniej wizycie forumowiczów z małym dzieckiem zauważyłem, że te moje czarty jakos baaaardzo chetnie się nim zajmowały.A potem ten bocian... no i moja łajw coś tam bąkała o... :-? ale chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi i "ustawieni" na to szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Mam wielka prośbe - za 3 tygodnie zaczynam sie budowac szukam firmy ktora ma doswiadczenie z instalowaniu pomp ciepla......... z terenu trojmiasto i okolice.....

 

Pozdrwaiam Ela

 

 

U mnie wlaśnie wczoraj rozpoczęło się montowanie systemu grzewczego. Pompa jeszcze nie jest zamontowana (czeka w magazynie w Warszawie ), prace przebiegają jednocześnie na zewnątrz ( odwierty pionowe ) i wewnątrz. Firma, która wykonuje te prace została mi polecona i mam nadzieję,że nie będę rozczarowana. Jeśli chcesz mogę podesłać namiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie ruszyliśmy z budową i juz coś nieprzewidzianego. Okazało się że będzie potrzeba bardzo dużo piasku do zasypania fundamentów (ok 30-40 dużych 18 tonowych wywrotek), bo taka jest różnica wysokości.

Mam pytanko do forumowiczów, może ktoś wie gdzie w rejonie Gdyni Wiczlina i okolic jest możliwość tanio kupić dobry piasek do tego celu, a może ktoś z forumowiczów chce się takiego piasku ze swojego wykopu pozbyć to proszę o informacje.

Obecnie mam po 200 PLN za wywrotkę 18ton, ale jeśli ktoś ma taniej to chętnie wezmę.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...