Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Do Piotra Gdynia.

Ja rowniez byłam w takiej sytuacji poniewaz moja działka rowniez miała dosyc spory skos.Piasek kupowałam w Wakozie z Luzina i płaciłam za tzw. dużą wannę 32 t. 250 zł.-wydaje mnie sie ze to lepiej sie opłaca a nizeli 18 ton za 200 zł.

Jezeli bedziesz chciał dokładne namiary to podam je na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdeczenie,

 

poszukuje hydraulika z okolic Trójmiasta (gdańsk - osowa) do podłączenia wody, 150m2:

położenia rur do wody (przed wylewkami), kaloryferów itd. i ewentualnie w niektórych pomieszczeniach ogrzewania podłogowego wodnego (nie elektrycznego)

pozdrawiam

Mariusz

 

JEżELI JESTEM NA NIEWłAśCIWYM TEMACIE PROSZE PRZEKIERUJCIE MNIE TAM GDZIE MOGę OTRZYAć ODPOWIEDź

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Piotra Gdynia.

Ja rowniez byłam w takiej sytuacji poniewaz moja działka rowniez miała dosyc spory skos.Piasek kupowałam w Wakozie z Luzina i płaciłam za tzw. dużą wannę 32 t. 250 zł.-wydaje mnie sie ze to lepiej sie opłaca a nizeli 18 ton za 200 zł.

Jezeli bedziesz chciał dokładne namiary to podam je na priv

 

 

Proszę o namiary na ten "piasek". Chociaż do mnie to pewnie trochę daleko i już cena nie będzie taka.

 

Ja mam pytanie odnośnie namiarów na niedrogi piasek w okolicy Gdańska. Oczywiście chętnie bym przyjęła taki z wykopów od kogoś :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie ruszyliśmy z budową i juz coś nieprzewidzianego. Okazało się że będzie potrzeba bardzo dużo piasku do zasypania fundamentów (ok 30-40 dużych 18 tonowych wywrotek), bo taka jest różnica wysokości.

Mam pytanko do forumowiczów, może ktoś wie gdzie w rejonie Gdyni Wiczlina i okolic jest możliwość tanio kupić dobry piasek do tego celu, a może ktoś z forumowiczów chce się takiego piasku ze swojego wykopu pozbyć to proszę o informacje.

Obecnie mam po 200 PLN za wywrotkę 18ton, ale jeśli ktoś ma taniej to chętnie wezmę.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

A nie zastanawialiscie sie nad zrobieniem piwnicy? Koszt piachu ogromny, a żadne wlasciwie korzysci. My mielismy taką samą sytuacje i robimy jednak piwnice zamiast zasypywac wykop piachem.

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Niestety na zmianę projektu z piwnica już za późno - dzisiaj wylewane ławy. A jeśli chodzi o pasek to po telefonie do firmy Wakoz (zadzwoniłem z książki telefonicznej może przez Wasze namiary jest taniej tylko czy aż o 50%) uzyskałem odpowiedź że do Wiczlina taki samochód to koszt 450 PLN :( . Więc szukam dalej albo zostanie to co mam czyli po 200PLN.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam zaraz pociągnę... ;-) na razie wystarczy.Choć po ostatniej wizycie forumowiczów z małym dzieckiem zauważyłem, że te moje czarty jakos baaaardzo chetnie się nim zajmowały.A potem ten bocian... no i moja łajw coś tam bąkała o... :-? ale chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi i "ustawieni" na to szczęście.

Tak to jest jak się "bawi z ogniem" a po 9 miesiącach klonowania przychodzi taka mała iskierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prośbie - HELP!

 

Poszukuję:

1) poleconych fachowców do wymalowania wewnątrz domku - temat bardzo pilny!!!!!!!!

 

2) fachowca który zrobi mi schody i balustradę - ale na zalanych już - więc tylko stopnie drewnianie.

 

POMOCY! Czas leci, musimy niedługo się wprowadzic, a tu tyle jeszcze tematów....

 

 

Z fachówców nie mam kogo polecić, bo robimy większość sami. Ale mogę polecić wspomnianego dekarza - Dejk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIM JUŻ MIESZKAJĄCYM, BUDUJĄCYM I DOPIERO PLANUJĄCYM BUDOWĘ W OKOLICACH: OSOWY, CHWASZCZYNA, KARCZEMEK, DOBRZEWINA I BOJANA POLECAM ZAJRZENIE NA PODANĄ STRONĘ:

 

http://www.nowedrogikrajowe.pl/e4u.php/1,ModPages/ShowPage/22

 

Ciekawe i godne uwagi.

Z pewnych zrodel wiem rowniez ,ze sa projekty S6 takze w okolicach Tuchomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prośbie - HELP!

 

Poszukuję:

1) poleconych fachowców do wymalowania wewnątrz domku - temat bardzo pilny!!!!!!!!.......

 

 

wykończenie wnętrz:

Szyca Zbigniew 600 946 788 polecany przez MarcinU,

Damps Franciszek 504 035 928

Hinca Krzysztof 509 836 578 polecany przez Joola, gosia@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :lol: a my sam początek..dopiero finalizujemy zakup działki..plany mamy ambitne : święta Bożego Narodzenia 2007 we własnym domku..przekonamy się..trzymajcie kciuki

 

 

 

 

Witaj,

 

trzymam kciuki i pewnie się uda.

 

 

My także zaczynaliśmy w sierpniu.

Dokładnie w połowie.

 

Sami "zaprojektowaliśmy" nasz dom.

Po czym we wrześniu zleciliśmy wykonanie oficjalnego projektu.

 

W październiku pozwolenie.

 

W listopadzie stan zero.

 

Grudzień - marzec przestój zimowy.

 

Od kwietnia ostra jazda bez trzymanki.

 

Są jakieś szane na wprowadzenie przed gwiazdką.

 

 

 

POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z Was polecic TANIEGO wykonawce ogrodzenia (dom w Gościcinie). Dziś odebrałam wycene (19mb klinkier +kute ogrodzenie, 101mb siatka) na prawie 26 000 i troszke mnie to przerazilo.

Witam ziomka z Gocicina. :wink:

Co do ceny...kute z klinkierem troszkę faktycznie bolš. Ja mam płot betonowy i wyszło taniej, ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 27zl/m2 robocizna elewacji (styropian +tynk) to dobra cena?

 

Dzis dostalam tez wycene instalacji wodno-kanalizacyjno-grzewczej. Calość ogrzewania to podlogowka 162m2, - robocizna 4500. Jak sie ma to do waszych cen?

Podłogówka i kocioł na paliwo stałe? Nie jest to najlepszy pomysł. Chyba że z buforem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym zapytać się czy ktoś z forumowiczów mieszkający na terenie gminy Szemud a w szczególności np. Koleczkowo lub Bojano "przerabiał" (tzn. starał się o pozwolenie) temat POŚ ? Podobno odrzucają takie wnioski bo będzie budowana kanaliza (za dwa lata), bo to otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego itd. Może komus się udało. Prosiłbym o podzielenie się doświadczeniami.

 

Pozdrawiam,

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym zapytać się czy ktoś z forumowiczów mieszkający na terenie gminy Szemud a w szczególności np. Koleczkowo lub Bojano "przerabiał" (tzn. starał się o pozwolenie) temat POŚ ? Podobno odrzucają takie wnioski bo będzie budowana kanaliza (za dwa lata), bo to otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego itd. Może komus się udało. Prosiłbym o podzielenie się doświadczeniami.

 

Pozdrawiam,

[email protected]

Wiem, że np Mirosław z tym walczył w Bojanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...