Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Pytanie zupełnie nie budowlane:

 

Poszukuję osoby która samochodem ciężarowym lub BUS dostawczym jeździ w okolice Londynu. Potzrebuje zwieźć do siebie parę rzeczy osobistych. Usługa oczywiście odpłatna.

Markus a może poszukaj w kursach powrotnych?

Tam jeżdżą jakieś tiry czy busy które wracają puste.

Ten kolega co ma transport autobusowy wraca na pusto bo ludzi zawozi tam, a nie z powrotem.

Wejdź na kanał 19 CB radia , rzuc "ogólne baza kontenerowa" czy po prostu "ogólne Gdynia" i zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam zbiornika na szambo ok. 10 m3. nie chcę nwestować do podłącznia kanalizy zbyt dużo. Może ktoś mi doradzi gdzie zmaleźć rozwiazanie.

 

Pozdrawiam

 

Zbyszek

 

Zobacz w Ekomie w Gdańsku, mają tam najróżniejsze zbiorniki i dobre ceny.

80-180 Gdańsk - Kowale. ul. Magnacka 7. Tel:. (058) 304 57 22

 

 

Dzieki, sprawdzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Buduję dom w Żukowie, jeszcze w tym miesiącu chcę kupić okna i drzwi wejściowe oraz bramę garażową oraz dachówki ceramiczne, czy ktoś może mi udzielić informacji gdzie najlepiej kupić.

 

Z góry Dzięks.

 

 

Bramę garażową Wiśniowskiego dobrze kupisz w firmie Amer-Pol w Tuchomku (lub Tuchomiu) w każdym razie kawałek za Chwaszczynem w kierunku na Żukowo. Ja tam kupiłem i mieli najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zupełnie nie budowlane:

 

Poszukuję osoby która samochodem ciężarowym lub BUS dostawczym jeździ w okolice Londynu. Potzrebuje zwieźć do siebie parę rzeczy osobistych. Usługa oczywiście odpłatna.

 

Firma nazywa się Dar-Trans i mam tylko komórki 07950224984 Wojtek i 07930754455 ten drugi zdaje się do kierowcy. Tylko nie wiem czy nadal są aktualne, ja korzystałam z ich usług 3 lata temu, więc może coś sie zmieniło od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffffff. MAMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ !!! :p :p :p :p

 

policzyliśmy - mamy 72 olchy na działce... :o :o :o

 

NO TO GRATULACJE !!!

A ja z mojego domku w Klukowie widzę rząd dużych drzew (ale to chyba topole). Możesz zdradzić, gdzie w Klukowie rosną olchy?

 

 

hehe, jak staniesz w centrum :p to tak w kierunku pola golfowego, w głębokim polu, gdzie krowy ryczą najgłośniej 8) 8) 8) tam właśnie stanie nasza banderoza :wink: :D :D :D :D (daj Boże :D :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale Pan Sikora okazal sie bardzo trudnym w obyciu czlowiekiem. ...

 

... Jestem bardzo poruszony tą sprawą i napewno będę się kontaktował z Panem Jankiem aby wysłuchać jego wersji.

Oczywiście zdam relacje.

 

Jestem bardzo ciekawa wersji Pana Sikory :D My nie twierdzimy ze jest zlym fachowcem, wrecz przeciwnie. Ale przykro mi okreslenie "czlowiek do rany przylóż" jest dalekie od tego jak sie u nas zachowywal :( . Wydaje nam sie znalazl sobie inna budowe i poprostu chcial sie nas pozbyc ale moge sie mylic. Pozdrawiam

 

Odgrzewam temat bo niezmiernie mnie interesuje jak zakończyła się ta sprawa. Możecie napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, czy ktoś współpracował z panem Sławomirem Maszottą z Banina, nie ma normalnie nikogo kto by nam elewację wykonał a on ma czas ... no i to jest podejrzane, co prawda mówił żeby obejrzeć jak pracuje na innych budowach, ale wiadomo że nie zawiezie nas gdzie coś ewentualnie sknocił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, czy ktoś współpracował z panem Sławomirem Maszottą z Banina, nie ma normalnie nikogo kto by nam elewację wykonał a on ma czas ... no i to jest podejrzane, co prawda mówił żeby obejrzeć jak pracuje na innych budowach, ale wiadomo że nie zawiezie nas gdzie coś ewentualnie sknocił

Witaj,

ja niestety nie współpracowałem z tym panem, ale mam pytanie z innej beczki - czy mógłbys podać namiary na tych co układali Ci kotkę betonową na podjeździe, ile kosztowali i czy jesteś zadowolony.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, czy ktoś współpracował z panem Sławomirem Maszottą z Banina, nie ma normalnie nikogo kto by nam elewację wykonał a on ma czas ... no i to jest podejrzane, co prawda mówił żeby obejrzeć jak pracuje na innych budowach, ale wiadomo że nie zawiezie nas gdzie coś ewentualnie sknocił

Witaj,

ja niestety nie współpracowałem z tym panem, ale mam pytanie z innej beczki - czy mógłbys podać namiary na tych co układali Ci kotkę betonową na podjeździe, ile kosztowali i czy jesteś zadowolony.

Dzięki

 

tak, to byla ekipa pierwsza klasa, robota kosztowała 20zł/m2, pan Krauze, namiar jest w wątku "biała lista Trójmiasto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...