Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Szukam zbiornika na szambo ok. 10 m3. nie chcę nwestować do podłącznia kanalizy zbyt dużo. Może ktoś mi doradzi gdzie zmaleźć rozwiazanie.

 

Pozdrawiam

 

Zbyszek

 

Zobacz w Ekomie w Gdańsku, mają tam najróżniejsze zbiorniki i dobre ceny.

80-180 Gdańsk - Kowale. ul. Magnacka 7. Tel:. (058) 304 57 22

 

 

Dzieki, sprawdzę.

Pozdrawiam

Witam P.Zbigniewie

Tak się składa , że będziemy sąsiadami . Trzy domy dalej , jest mój domek . Myślę , że będzie nie jedna okazja poznać się jeszcze , ale ja w wątku szamba . Mam człowieka , który zajmuje się wszystkim od początku do końca , szmba robi z cystern , tnie na krązki doje dno i górę , mam takie właśnie od niego - koszt wszystkiego to 4.000 zł ( przywóz , koparka , wykop , podłączenie , zasypanie , to wszystko w cenie). Sprawdzałem inne oferty , ale powiem szczerze , że był i jest najtańszy.

Zbiornik 10 m3 , cała operacja trwała może ze 4 godziny . Facio słowny

Posiada wymagane certyfikaty , jest umowa i faktura . Nr. tel. 0 607819642

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam zbiornika na szambo ok. 10 m3. nie chcę nwestować do podłącznia kanalizy zbyt dużo. Może ktoś mi doradzi gdzie zmaleźć rozwiazanie.

 

Pozdrawiam

 

Zbyszek

 

Zobacz w Ekomie w Gdańsku, mają tam najróżniejsze zbiorniki i dobre ceny.

80-180 Gdańsk - Kowale. ul. Magnacka 7. Tel:. (058) 304 57 22

 

 

Dzieki, sprawdzę.

Pozdrawiam

Witam P.Zbigniewie

Tak się składa , że będziemy sąsiadami . Trzy domy dalej , jest mój domek . Myślę , że będzie nie jedna okazja poznać się jeszcze , ale ja w wątku szamba . Mam człowieka , który zajmuje się wszystkim od początku do końca , szmba robi z cystern , tnie na krązki doje dno i górę , mam takie właśnie od niego - koszt wszystkiego to 4.000 zł ( przywóz , koparka , wykop , podłączenie , zasypanie , to wszystko w cenie). Sprawdzałem inne oferty , ale powiem szczerze , że był i jest najtańszy.

Zbiornik 10 m3 , cała operacja trwała może ze 4 godziny . Facio słowny

Posiada wymagane certyfikaty , jest umowa i faktura . Nr. tel. 0 607819642

Pozdrawiam

 

Witam sąsiada!

 

bardzo dziękuję za info i nie wątpię że się spotkamy

:D

 

Pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca, który wykona niedrogo instalację gazową wewnętrzną w budynku jednorodzinnym w Jankowie (skrzynka gazowa plus przyłącze wewnątrz działki oraz rozprowadzenie gazu wewnątrz budynku). Mam gotowy projekt. Wykonawca powinien posiadać uprawnienia wykonawcze i nadzorcze.

Czy możecie kogoś fachowego polecić z okolic Trójmiasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj szukał tanich stolarzy do zrobienia schodów więc może zajrzeć na stronę www.mieczkowski.com.pl.

Tam nawet wyceniają schody przez internet.

Ja ze względu na bardzo duży koszt takowych jakie bym chciał poszedłem po rozum do głowy i ... sam robię. Zabiegowe, z podstopnicami ... wyasione jak cholera i może do tej soboty wszystkie elementy juz posklejam a w przyszłym tygodniu przeżucę przez grubościówkę i będę wycinał każdy stopień po kolei. Z tym dopasowywaniem i składaniem to mi troszeczkę zejdzie ale już sie nie mogę doczekać kiedy będę łączyl kolejne elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto miał strop TERIVA? Możecie napisać skąd braliście?

Pozdrawiam

Ja brałem z Gdyni z dawnego KONBET-u.

Kontakt do handlowca: Jan Miotk 0696420136.

Belki i pustaki były dobrej jakoci. Cena lepsz niż proponowali mi w Osowej.

Jak będziesz stemplować to dopilnuj, żeby stemple nie były rzadziej niż co 0,5 m. Ma to znaczenie przy długich belkach - mogš się "pofalować".

Pozdrawiam,

 

 

P.S.

Zostało mi ok. pół palety pustaków TERIVA BIS. Oddam za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto miał strop TERIVA? Możecie napisać skąd braliście?

Pozdrawiam

Ja brałem z Gdyni z dawnego KONBET-u.

Kontakt do handlowca: Jan Miotk 0696420136.

Belki i pustaki były dobrej jakoci. Cena lepsz niż proponowali mi w Osowej.

Jak będziesz stemplować to dopilnuj, żeby stemple nie były rzadziej niż co 0,5 m. Ma to znaczenie przy długich belkach - mogš się "pofalować".

Pozdrawiam,

 

 

P.S.

Zostało mi ok. pół palety pustaków TERIVA BIS. Oddam za pół ceny.

Cześć , ja swój strop kupowałem w firmie Leier w Malborku , mają tam przedstawicieli handlowych , którzy zrobią dokładny kosztorys , przeliczą od nowa jak trzeba zapotrzebowanie , na moim terenie działał P. Chudzik nr.tel. 696 034 072 , teren Pruszcz i okolice. Dobra cena , wytargowałem 20% upustu , i płatne po tygodniu od przywiezienia na plac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytanek :).

 

Jakš bramę garażowš polecacie.

Mam ofertę na Hormanna i Beditoma. Różnica w cenie jest, to pewne.

Czy możecie napisać jakie bramy macie u siebie i czy zdajš egzamin?

 

Okna Thyssen - macie, polecacie?

 

Drzwi wejciowe z dowietleniem: gdzie ja mam to kupić :o :o :o ? RATUNKU :)

 

Pozdrawiam - zakręcona inwestorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca, który wykona niedrogo instalację gazową wewnętrzną w budynku jednorodzinnym w Jankowie (skrzynka gazowa plus przyłącze wewnątrz działki oraz rozprowadzenie gazu wewnątrz budynku). Mam gotowy projekt. Wykonawca powinien posiadać uprawnienia wykonawcze i nadzorcze.

Czy możecie kogoś fachowego polecić z okolic Trójmiasta?

 

Znów polecam ATOM z Lublewa, zaraz za wjazdem do Lublewa, domek jednorodzinny po prawej stronie drogi, duże banery Vaillanta i innych firm 'piecowych'.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam krótkie pytanie:

Gdzie, za ile i jakie drewno do kominka!? :roll:

Proszę o namiary do sprawdzonych dostawców.

Pozdrawiam.

 

z drewnem jest problem generalnie, nie ma co się zastanawiać nad suchością bo wszystko jest świeże, bierz gdzie znajdziesz najtaniej, każde drewno jest mokre do czasu aż sobie sam je wysezonujesz, najlepiej liściaste, niektórzy twierdzą żeby nie brać dębu bo zawiera sporo garbników (inni mówią że to bzdura - to ci co palą dębem), co do namiarów to jest np na kartuskiej spory skład, ale tam podobno nie jest najtaniej, tzn mi się wydawało normalnie, ale znajomi mnie wyprowadzili z błędu, najtaniej to chyba od jakichś nieformalnych dostawców :) , ale zawsze lepiej mieć kwit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam krótkie pytanie:

Gdzie, za ile i jakie drewno do kominka!? :roll:

Proszę o namiary do sprawdzonych dostawców.

Pozdrawiam.

 

Ja biorę od faceta spod Brodnicy tel. 509 218 947. Przywozi mieszankę liściastą - zwykle sporo dębu, brzozy i olchy. Nie narzekam.

 

a jest pocięte i połupane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drewnem jest problem generalnie, nie ma co się zastanawiać nad suchością bo wszystko jest świeże, bierz gdzie znajdziesz najtaniej, każde drewno jest mokre do czasu aż sobie sam je wysezonujesz,

 

Racja. Najlepiej brać na wiosnę bo wtedy jest dostępne drewno ścinane zimą i szybciej wysycha. Natomiast suche oznacza brak tzw. soków i żywicy, a nie wody. W tym sensie np. deszcz nie szkodzi.

 

... najlepiej liściaste, niektórzy twierdzą żeby nie brać dębu bo zawiera sporo garbników (inni mówią że to bzdura - to ci co palą dębem),

 

Liściaste racja - jast bardziej zwarte, dłużej się pali, ale sosną też się da (trochę więcej kopci). Paliłem sporo dębem i nie widzę problemu, za wyjątkiem jednego - dąb musi znacznie dłużej schnąć. Z tych, które miałem najlepiej pali się brzoza (dobra na rozpałkę), dąb najgorzej, za to nadłużej.

 

Generalnie zalecam wnosić drewno do domu na co najmniej 3-dniowy zapas. Po 3 dniach przy kominku każde drewno pali się już całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...