Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

jak daleko jestes, bo widze ze juz kafelki kladziesz

Ja czekam dalej bez skutku, ciekawe co teraz koles wymysli?

 

Może trzeba gościowi podziękować. U nas tynki juz są, ale posadzkarz też nas zwodził, to z niego zrezygnowaliśmy. Zadzwoniłam do dwóch polecanych tu na forum i obydwaj szczęśliwie mieli wolne terminy. W związku z tym zaliczyliśmy tylko tydzień obsuwu względem oryginalnego terminarza. To chyba nieźle. Nasza sytuacja pokazuje, że czasem warto dzwonić w środku sezonu do tych wydawać by sie mogło najbardziej obleganych.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dołączam do Waszego Klubu. Startujemy! Warunki już załatwione, działka kupiona . Zamówiłam też już projekt http://www.boduch.pl/plan.php?planID=116 i mapę do celów projektówych no i czekamu na pozwolenie. Na razie tylko papierologia , papierologia

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dołączam do Waszego Klubu. Startujemy! Warunki już załatwione, działka kupiona . Zamówiłam też już projekt http://www.boduch.pl/plan.php?planID=116 i mapę do celów projektówych no i czekamu na pozwolenie. Na razie tylko papierologia , papierologia

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

 

Witaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje dobrego kafelkarza

 

ktory ladnie wycina wzory i robi to z glowa no i ladnie uklada kafelki

pozdrawiam

CMyK

 

jak daleko jestes, bo widze ze juz kafelki kladziesz

Ja czekam dalej bez skutku, ciekawe co teraz koles wymysli?

na tynki i posdzki chcialem powiedziec :evil: :evil: :evil:

 

Jutro koncza dach tynki juz dawno wyschniete za tydzien wylewki w ciagu tygodnia ogrzewanie podlogowe w calym domu bedzie rozlozone. dlatego szukam kafelkarza bo juz powoli trzeba bedzie rozgladac sie za kaflami.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem na etapie zamawiania wiezby i potrzebuję namiary na dobry i niedrogi tartak w okolicy Redy,będę wdzieczna za informacje.

Pozdrawiam

 

polecam tartak w Barlominie - Roman Stenka tel 58 678 1716

 

 

A ja krzynke piwa albo łyski za dobrego ciesle od zaraz :(

 

chyba wszyscy w Irlandii siedza .. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem na etapie zamawiania wiezby i potrzebuję namiary na dobry i niedrogi tartak w okolicy Redy,będę wdzieczna za informacje.

Pozdrawiam

 

polecam tartak w Barlominie - Roman Stenka tel 58 678 1716

 

 

A ja krzynke piwa albo łyski za dobrego ciesle od zaraz :(

 

chyba wszyscy w Irlandii siedza .. :evil:

tak tylko teraz trzeba ok 2 miesiace czekac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje dobrego kafelkarza

 

ktory ladnie wycina wzory i robi to z glowa no i ladnie uklada kafelki

pozdrawiam

CMyK

 

Pan Andrzej: 604 453 930

Byłem z niego bardzo zadowolony. Jest przede wszystkim myslący. Tylko ciężko u niego z terminami, bo ma jeszcze pracę etatową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak daleko jestes, bo widze ze juz kafelki kladziesz

Ja czekam dalej bez skutku, ciekawe co teraz koles wymysli?

 

Może trzeba gościowi podziękować. U nas tynki juz są, ale posadzkarz też nas zwodził, to z niego zrezygnowaliśmy. Zadzwoniłam do dwóch polecanych tu na forum i obydwaj szczęśliwie mieli wolne terminy. W związku z tym zaliczyliśmy tylko tydzień obsuwu względem oryginalnego terminarza. To chyba nieźle. Nasza sytuacja pokazuje, że czasem warto dzwonić w środku sezonu do tych wydawać by sie mogło najbardziej obleganych.

G.

 

Czekam, bo facet ma bardzo dobre referencje, a juz zdazylem zauwazyc, ze warto czekac na dobrych fachowcow, polecanych, ale macie chyba racje, bo sa pewne granice.

 

Prosze wiec o namiary na dobre tynki cem-wapienne i posadzki

 

pozdrawiam

piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowa użytkowniczka - i do tego z trójmiasta :p

 

zaczynam od Henbudu - bo kto pytał :wink:

Firma została nam polecona przez osobe, która ja zna prywatnie i sama siedzi w budowlance.

Cennika nie znam - sami jeszcze się na firmę nie zdecydowlaimy

 

i od razu tak do was po probie: a archeologa nie znacie??

bo nam sie działka z ochronš trafiła :-? Rozmawialismy z archeologiem z muzeum i chce jakies 1400 zł za pół godz. roboty na naszym sprzęcie - przy załozeniu, że nam nic atrakcyjnego nie wykopie. bo jakby nie daj Boze wykopał... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)

 

Czekam, bo facet ma bardzo dobre referencje, a juz zdazylem zauwazyc, ze warto czekac na dobrych fachowcow, polecanych, ale macie chyba racje, bo sa pewne granice.

 

Prosze wiec o namiary na dobre tynki cem-wapienne i posadzki

 

pozdrawiam

piotr

 

Mogę polecić do posadzek pana Kazimierza Wickiego (polecanego na forum) 693 379 089. U nas właśnie skończył wylewać posadzki (dokładnie rzecz biorąc to jego ekipa) - zapraszamy do obejrzenia :) . Nasza chatka (150m2 + garaż 38m2) zajęła im jakieś 8 godzin (wcześniej był ułożony styropian). Nasza pani kierownik nie miała uwag.

Robi też tynki cem-wap, ale nie wiem jak - my mamy gipsowe i robił nam kto inny.

 

pozdrawiam,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i od razu tak do was po pro�bie: a archeologa nie znacie??

bo nam sie działka z ochronš trafiła :-? ...

 

Witaj, też trafiła się nam podobna działka (strefa pradziejowa :o ) Obeszło się jednak bez kopania, wydano nam opinię, że nie są zainteresowani kopaniem, ale...gdybyśmy na coś natknęli się - natychmiast mamy o tym powiadomić 8)

 

Mam dwa namiary na archeologów z czasów moich poszukiwań - niestety - nic nie wiem na temat kosztów. Może spróbuj popytać :-?

Sylwia Kurzyńska - 692503401 lub Zbigniew Borcowski - 502757019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...