Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.Jestem na etapie zamawiania wiezby i potrzebuję namiary na dobry i niedrogi tartak w okolicy Redy,będę wdzieczna za informacje.

Pozdrawiam

 

polecam tartak w Barlominie - Roman Stenka tel 58 678 1716

 

 

A ja krzynke piwa albo łyski za dobrego ciesle od zaraz :(

 

chyba wszyscy w Irlandii siedza .. :evil:

tak tylko teraz trzeba ok 2 miesiace czekac...

Własnie dzwoniłem do Wioletki, ale najwcześniej PYTAĆ SIĘ za dwa miechy...:-( a mi tylko o opałówkę chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje dobrego kafelkarza

 

ktory ladnie wycina wzory i robi to z glowa no i ladnie uklada kafelki

pozdrawiam

CMyK

 

Pan Andrzej: 604 453 930

Byłem z niego bardzo zadowolony. Jest przede wszystkim myslący. Tylko ciężko u niego z terminami, bo ma jeszcze pracę etatową.

 

Dzieki za namiar ale do Pruszcza ma za daleko juz dawno dzwonilem

nadal szukam kafelkarza

 

co do tynkow to Wicki robil u mnie SUPER cena 14,50 za metr teraz bedzie robil za tydzien wylewki za 24 za metr z materialem

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszym czasie:)

U mnie teraz czas na posadzki - bedzie je robił pan Wroński - cena to 19 pln za m2 z materialem (ok 165m2). Tynki robił p. Janusz Wicki - nie mam w sumie zastrzezen (poza jedna niedoróbka, ktora dorobi po wylewkach) - cena to 13,5 za m2 z materiałem. W czwartek wchodzi dekarz, który w koncu ulozy dachówke, która lezy od ponad miesiaca na ziemi. Jestem w trakcie docieplania domu styropianem.

Sprawy hydrauliczne juz prawie zakonczone (czesc przed wylewkami - woda, grzejniki, podłogówka), po posadzkach jeszcze piec (na ekogroszek z podajnikiem- HEF). Całość hydrauliki ( z materiałami, piecem, grzenikami itd. to koszt 25 tys...)

Mam nadzieje, ze uda mi sie pod koniec pazdziernika zamieszkac:)

 

Pozdrawiam wszystkich budujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa zakończyła u mnie wylewanie ław fundamentowych :D . Po robocie szef ekipy powiedział, że to ważny etap. Nie zajarzyłem, o co chodzi, wiec po dziesięciu minutach majster otwartym tekstem uświadomił mnie, że jest świecka tradycja nakazująca postawienie ekipie flaszki "żeby ławy nie pękały", co też uczyniłem, bo chłopaki zasuwały równo i porządnie. Pytanie do bardziej zaprawionych w boju: jakie są jeszcze "ważne etapy" związane ze świeckimi tradycjami w czasie budowy :wink: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już od tygodnia mieszkamy na swoim :)))

 

Tylko mam mały problem z Internetem :( Dzisiaj byłam w TP i Pani mi oświadczyłą, że nie ma wolnych portów i nie mogę dostać neostrady, Bojano się rozbudowuje, coraz więcej ludzi chce mieć dostęp i popyt przewyższył podaż pewnie z netią będzie podobnie - poradźcie mi co zrobić z tym fantem ? Zostaje Blue Conect , czy podłączanie do internetu za pomocą telefonu .

 

Ktoś z Was napotkał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa zakończyła u mnie wylewanie ław fundamentowych :D . Po robocie szef ekipy powiedział, że to ważny etap. Nie zajarzyłem, o co chodzi, wiec po dziesięciu minutach majster otwartym tekstem uświadomił mnie, że jest świecka tradycja nakazująca postawienie ekipie flaszki "żeby ławy nie pękały", co też uczyniłem, bo chłopaki zasuwały równo i porządnie. Pytanie do bardziej zaprawionych w boju: jakie są jeszcze "ważne etapy" związane ze świeckimi tradycjami w czasie budowy :wink: ?

 

U nas już były oblane "ławy" i zakończone fundamenty. Jeszcze szykuje się zalanie stropu, no i zakończenie stanu surowego :lol:

Jak dobrze pracują to myślę, że warto tradycję uszanować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijak9 - czy masz jakie namiary na firmę Litwin Chłodnictwo Klimatyzacja. Jeli tak, to bardzo, bardo poproszę o ujawnienie.

 

Pozdrawiam,

 

Dzięki.

 

Już znalazłem namiary na niego w Internecie

 

 

Widzę, że złoliwoci nigdy za mało !

 

:o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję wykonawcy instalacji odgromowej, Jeśli mozecie kogoś wskazać będe wdzięczny .Pozdrawiam

 

Jak znajdziesz jakieś namiary to ja też chętnie skorzystam

 

Czy, ktoś z Was zainstalował piorunochron aktywny, a może rozważaliście za i przeciw? Obawiam się, ze za chwilę nie będe miał wyjścia i będe musiał zainstalować właśnie taki, a dużo głosów słyszałem przeciw, ale może lepszy taki niż żaden. Maciej

 

ps. Kolia co ty na to?

http://www.proinstal.vip.interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję wykonawcy instalacji odgromowej, Jeśli mozecie kogoś wskazać będe wdzięczny .Pozdrawiam

 

Jak znajdziesz jakieś namiary to ja też chętnie skorzystam

 

Mi odgromowke kladli dekarze policzyli sobie 1 tys za polozenie wydawalo mi sie troche duzo ale wolalem nie ryzykowac zeby kros chodzil mi potem po dachu. Matrial kupowalem sam w Metalzbycie w Gdansku

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję wykonawcy instalacji odgromowej, Jeśli mozecie kogoś wskazać będe wdzięczny .Pozdrawiam

 

Jak znajdziesz jakieś namiary to ja też chętnie skorzystam

 

Mi odgromowke kladli dekarze policzyli sobie 1 tys za polozenie wydawalo mi sie troche duzo ale wolalem nie ryzykowac zeby kros chodzil mi potem po dachu. Matrial kupowalem sam w Metalzbycie w Gdansku

CMyK

 

No właśnie! Ja skierowałem się ku piorunochronowi aktywnemu, zresztą za namową dekarzy, a oni w miedzy czasie skończyli co ich ,a ja zostałem na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...