Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktos z Was zna nowy numer telefonu do Zdzisława Lademana od tynków gipsowych, bo ten który podawaliście wcześniej 604 421 811 nie odpowiada. Czy możecie mi pomóc?

 

Czeski błąd - do Lademanna prawidłowy numer to 604-424-811, a domowy to 058 664 8040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Markus za numery telefonów do Zdzisława Lademanna ale nie mogę dalej się z nim skontaktować, komórki nikt nie odbiera a stacjonarny numer jest nieaktualny. Czy ktoś z Was może mi podać najbardziej aktualny numer tel do Z. Lademanna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti,

powoli zbliżamy się ku stropowi. W przyszłym tygodniu będzie gotowy, podobno, raczej. Mimo, że mało się udzielam czytam wątek cały czas i na budujących kobietach też. Tylko pisać mi się nie chce, bo chyba mam jakiś kryzys i budowa mi obrzydła. Od poniedziałku nawet nie byłam na działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti,

powoli zbliżamy się ku stropowi. W przyszłym tygodniu będzie gotowy, podobno, raczej. Mimo, że mało się udzielam czytam wątek cały czas i na budujących kobietach też. Tylko pisać mi się nie chce, bo chyba mam jakiś kryzys i budowa mi obrzydła. Od poniedziałku nawet nie byłam na działce.

 

co ty Lidka juz budowa ci obrzydla jak dojdziesz do wykonczeniowki to mozesz sobie pozwolic na obrzydzenie bo nie dasz wtedy rady, na razie jedna ekipa robi i mozesz ja jakos kontrolowac a jak ci naraz 4 wejda to co bedzie :o otrzasnij sie to bedzie wspanialy dom i Ty w nim zamieszkasz i wszyscy beda szczesliwi :lol:

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti,

powoli zbliżamy się ku stropowi. W przyszłym tygodniu będzie gotowy, podobno, raczej. Mimo, że mało się udzielam czytam wątek cały czas i na budujących kobietach też. Tylko pisać mi się nie chce, bo chyba mam jakiś kryzys i budowa mi obrzydła. Od poniedziałku nawet nie byłam na działce.

 

Nie miej kryzysu, bo jak widzę naprawde nie masz powodu :D A skoro czytasz Kobietki, to wiesz, co u mnie :-? Ja to dopiero mam wszystkiego dość :( Naprawde ciesz się, ze budowa idzie do przodu i wszystko jest dobrze poczynając od prawidłowo zrobionej adaptacji, na ekipie budowlańców kończąc :wink: Bo u mnie, eeee szkoda gadać :cry:

 

Pozdrawiam,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za słowa otuchy.

Beti, u Ciebie to faktycznie trochę kłopotów... ale pisałaś, że ekipa ma wejść w poniedziałek. Trzymam kciuki

To zniechęcenie u mnie może wynika z faktu, że od 1.09 wróciłam do pracy. Dzieciaki zostawione na pastwę losu, wracam późno, w domu bajzel, jakoś nie mogę się zorganizować i jeszcze ta budowa.

No, ale to dopiero 1 tydzień, myślę, że jeszcze jeden i jakoś się poukładam.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WY tak mieliscie z tartakiem ze Starej Kiszewy?? Totalnie zlewaja klienta. :-? Juz drugi raz mieli dostarczyc drewno na dzialke na umowiona godzine i nic. Czekalam ponad 2 godziny ( w sobote i dzis :evil: ) a drewna NIE MA!! Nawet nie zadzwonia do czlowieka ze drewno bedzie jutro, zaraz czy kiedys tam. U was tez tak bylo??? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobne doświadczenia z tym tartakiem. Drewno konstrukcyjne na więźbę miałem mieć na budowie w ubiegłą środę. potem było że w sobotę. Ostateczny termin miał być dzisiaj. Dzisiaj dowiedziałem się że będzie w nastepną środę. Chyba po prostu olewają indywidualnych odbiorców i jak trafi się większe zamówienie to wpychają bez kolejki. Obsługa klienta dziadostwo nie stać ich nawet na telefon z informacją do klienta. A ty kwitniesz na budowie od rana razem z zamówioną ekipą cieśli :-( Myslę że tartak w Starej Kieszewie powinien zostać usuniety z listy polecanych na tym forum podwykonawców/producentów. Nie ukrywam że zamówiłem drewno w Starej Kiszewie po lekturze tej grupy. Opisywano go tu w samych superlatywach.

Pozdrawiam i życzę abyś się jednak doczekała swojego drewna.

mcseb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...