Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Wlasnie dzwonilam poraz nie wiem juz ktory dzisiaj do Tartaku i podobno zaraz ma kierowca wyjechac do nas :D Maja do mnie dzwonic jak beda blisko. Zobaczymy jak in tym razem wyjdzie :evil: Bo w sobote tez do mnie jechal ale kiedy po dwoch godzinach czekania na budowie do nich zadzownilam okazalo sie ze to nie do mnie ale gdzies inndziej pojechal a Pani ktora mi o tym powiedziala sie poprostu pomylila :evil: Rece opadaja :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A my już od tygodnia mieszkamy na swoim :)))

 

Tylko mam mały problem z Internetem :( Dzisiaj byłam w TP i Pani mi oświadczyłą, że nie ma wolnych portów i nie mogę dostać neostrady, Bojano się rozbudowuje, coraz więcej ludzi chce mieć dostęp i popyt przewyższył podaż pewnie z netią będzie podobnie - poradźcie mi co zrobić z tym fantem ? Zostaje Blue Conect , czy podłączanie do internetu za pomocą telefonu .

 

Ktoś z Was napotkał taki problem?

 

GRATULUJĘ zamieszkania :D a co do internetu to próbowałaś chello z kablówki? nie wiem jak tam UPC u Was działa ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobne doświadczenia z tym tartakiem. Drewno konstrukcyjne na więźbę miałem mieć na budowie w ubiegłą środę. potem było że w sobotę. Ostateczny termin miał być dzisiaj. Dzisiaj dowiedziałem się że będzie w nastepną środę. Chyba po prostu olewają indywidualnych odbiorców i jak trafi się większe zamówienie to wpychają bez kolejki. Obsługa klienta dziadostwo nie stać ich nawet na telefon z informacją do klienta. A ty kwitniesz na budowie od rana razem z zamówioną ekipą cieśli :-( Myslę że tartak w Starej Kieszewie powinien zostać usuniety z listy polecanych na tym forum podwykonawców/producentów. Nie ukrywam że zamówiłem drewno w Starej Kiszewie po lekturze tej grupy. Opisywano go tu w samych superlatywach.

Pozdrawiam i życzę abyś się jednak doczekała swojego drewna.

mcseb

 

Ech... rownowaga w przyrodzie zachowana ..

Ja mam drewno - a nie mam ciesli :(

 

Moze bym podkupila Twoich na malutkie dwa tygodnie 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, stemple pilnie potrzebne wraz z łatami i klinami!!!!!!!!!

Facet z którym sie umówiłam zawiódł, a stemple potrzebne na "gwałt" :D

 

Napiszcie, gdzie kupić stemple w dobrej cenie i żeby mieli transport.

 

Dzisiaj obdzwoniłam tartaki i skorzystałam z ogłoszeń z anonsów, ale tam gdzie stemple są i kosztują niewiele brak transportu.

 

Tak więc napiszcie gdzie wy kupywaliście stemple?

A może ktoś z was ma kliny, z chęcią odkupię (już raz o tym pisałam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WY tak mieliscie z tartakiem ze Starej Kiszewy?? Totalnie zlewaja klienta. :-? Juz drugi raz mieli dostarczyc drewno na dzialke na umowiona godzine i nic. Czekalam ponad 2 godziny ( w sobote i dzis :evil: ) a drewna NIE MA!! Nawet nie zadzwonia do czlowieka ze drewno bedzie jutro, zaraz czy kiedys tam. U was tez tak bylo??? Pozdrawiam

Witam,

Majcia czy możesz mi zdradzić z jakim wyprzedzeniem trzeba w tej chwili zamawiać drewno na konstrukcję dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WY tak mieliscie z tartakiem ze Starej Kiszewy?? Totalnie zlewaja klienta. :-? Juz drugi raz mieli dostarczyc drewno na dzialke na umowiona godzine i nic. Czekalam ponad 2 godziny ( w sobote i dzis :evil: ) a drewna NIE MA!! Nawet nie zadzwonia do czlowieka ze drewno bedzie jutro, zaraz czy kiedys tam. U was tez tak bylo??? Pozdrawiam

Witam,

Majcia czy możesz mi zdradzić z jakim wyprzedzeniem trzeba w tej chwili zamawiać drewno na konstrukcję dachu.

 

Witaj,

U nas drewno bylo zamawiane juz 3 miesiace temu tylko szczegóły dostawy byly omawiane jakies 3 tyg temu. Widac , ze tartak ma kupe roboty i sie nie wyrabiaja dlatego pewnie tez klienta nie szanuja :evil:

U mnie naszczeście drewno już leży na budowie :D Pozdrawiam i powodzenia wszystkim zycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE :D

CZY MACIE MOZE NAMIARY NA DOBREGO KIEROWNIKA BUDOWY, NAJLEPIEJ ZEBY BYL Z TROJMIASTA. DZIEKUJE BARDZO MAJA

 

Witaj,

 

Polecam Pana Stanisława Bielawskiego, tel 601056475.

 

Pozdrawiam

ZB

 

Mozesz mi jeszcze powiedziec jakiego typu to jest kierownik?? Czy to jest z tych co tylko robia wpisy czy jest bardziej pomocny na budowie ?? Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdizet!

Skąd brałeś strop .

Widzieliśmy Twój domek z drogi, tempo imponujące-gratulacje i pozdrowienia!

 

Strop brałem bezposrednio od producenta z Osowy - nie mam niestety dokładnego adresu, poniewaz zalatawialem to przez mojego dostawce materiałow - p. Piotra z PolBetu (tel 601187938), ktorego przy okazji goraco polecam:)

Co do tempa, to w sumie nie narzekam, poza dekarzami, co do ktorych nie mam juz sil :( Jeden zaczal deskowac, co robil miesiac czasu i ... wyjechal do Danii, drugo wpadl, zaczal nabijac laty i kontrlaty. Porobil jeden dzien i.. tyle go widzialem... Teraz jestem na etapie szukania innego. Mam zamiar najpozniej w listopadzie sie wprowadzic:)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno jednak do mnie dzisiaj dojechalo :D Kierowca mowil ze szefostwo klamie jak z nut. Takze jak ktos chce od nich brac to proponuje uzbroic sie w cierpliwość :D

 

Ja też mam zamówione drewno w Starej Kiszewie, ciekawa jestem jak z jakością drewna i impregnacją. Czy nie masz do tego zastrzeżeń?

 

No niestety ale drewno jest raczej średniej jakosci ( musimy troche nawet zwrocic bo jest sprochniale ). Oprocz tego mimo zapewnien szefa ze bylo impregnowane dwa dni temu w rzeczywistosci bylo tego samego dnia co dostawa ( kierowca sie wygadal ). Dlatego przyjechala mokre :evil: Ale nic nasi wykonawcy i tak stwierdzili ze widzieli gorsze drewno no i na suche nie mamy co liczyc bo zaden tartak takiego nam nie zapewni. Trzeba sie cieszyc tym co sie juz ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...