Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, czy jest wsrod was dekarz albo ktos kto moglby mi powiedziec jak poradzic sobie z krzywa dachowka tak by nie wygladala jak na zdjeciach. Pozdrawiam Sigi

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4823fe5ec35ea6da.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0c545e4af1d8722.html

cos mi nie otwiera :roll:

 

Sprobuj teraz u mnie sie otwiera

Sigi

Juz sie otwiera

I to tak z kazda?, co to za dachowka, ma wyzsze zamki?

Przedewszystkim reklamowac!!!!!

bo zostanie szlifowac tak aby dolegaly na styk( szlifierka i tarcza do betonu), oczywiscie od spodu dachowki w miejscach gdzie albo dachowka sie opiera, lub gdzie dachowka lezy na drugiej

Dzieki, reklamowalem ale reklamacja przez producenta odrzucona - dachowka miesci sie w normie! To Koramic L15 angoba szlachetna ceglasta. Kupiona w Seeger Dach. Pozdrawiam Sigi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIGI

A co dekarze na to? Dlaczego tego nie kwestionowali podczas ukladania ze cos takiego sie dzieje?

poza tym cos mi sie wydaje ze dekarze laty za bardzo oddalili od siebie, zle chyba wymiezyli odstep, cos tak widze na 1 zdjeciu ze nie nachodzi we wlasciwym miejscu dachowka na druga, mozesz jeszcze zrobic pare zdjec ,polaczenie dachowki na styku z druga?

A jak jest dobrze polozona to radze zrobic cos z ta dachowka, bo jak przyjda jesienne wiaterki mozesz zaczac ja zbierac na ziemi.Proponuje ci szlifowac tak jak to pisalem, niestety ale kazda dachowke, tak aby przylegaly bo nic innego nie da sie zrobic, ja tak robilem z dachowka Euronitu, ale tylko pare sztuk mi odstawalo, szlifowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile kupowaliście beton na ławy z gruchy??

 

mi zaproponowano:

Oltrans - 190 zł netto

Wakoz - 210 zł netto

 

Przy ilości 20 m3

 

Wydaje mi się to bardzo drogo, co o tym sądzicie?

 

Ja płaciłem w Wakoz za B12,5 - 175 zł (w czerwcu), a za B20 - 200 zł (w lipcu). Ceny obejmowały transport i pompę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO MIESZKANCOW BOJANA

mam pytanko, bo juz dosyc mam eksperymentów z...anteną

Mam pytanie do was, jakie macie anteny z których jesteście zadowoleni, tzn. odbieracie pr. 1,2,3, TVN, TV4, POLSAT (oczywiście mówie o telewizji naziemnej :wink: )

ja mam antene szerokopasmową, zwykła siatke bez wzmacniacza (z wzmacniaczem nic mi nie odbiera), i nie mam polsatu i TV4

a jak u was to sie ma??

 

Ja mam ASR 860 Telmoru z przedwzmacniaczem 20 dB. Po próbach z różnym ustaweniem najlepsze efekty uzyskałem kierując antenę trochę na prawo od masztu w Chwaszczynie. Odbieram 1,2 i 3 w super jakości, TVN trochę zaśnieżony i Polsat mocno zaśnieżony zależnie od pogody (czasem całkiem dobrze, czasem zupełnie zanika).

 

A ja mam 1,2,3 na samym kablu wewnątrz bez anteny :) (musze się jeszcze jej dorobić).

Tylko po przeprowadzkach mam monokolor (zielony) na ekranie, chyba telewizor mi się sypie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Wraz z żonką rozpoczynamy budowę na Karczemkach (początek Kokoszek od strony obwodnicy).Po ponad rocznych przeprawach z mediami (a kupiliśmy działkę "uzbrojoną") chcemy postawić stan 0 a jeżeli pogoda pozwoli to stan surowy.Czy ktos jeszcze planuje budowę na zimę? Budujemy APS146 z Archiprojektu. Jesteśmy zupełnie zieloni w budowaniu ale dzięki FORUM (przez ostatnie miesiące zgłebialiśmy tajniki budowy właśnie czytajac FORUM MURATORA) mamy nadzieje nie popełnić zbyt wiele błędów. Pozdrowienia dla wszystkich z GRUPY TRóJMIASTO![/url]

 

Witam nowych forumowiczów, życząc powodzenia ;-). Mój domek już w stanie surowym zamkniętym i wiem, że FORUM pomaga ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, reklamowalem ale reklamacja przez producenta odrzucona - dachowka miesci sie w normie! To Koramic L15 angoba szlachetna ceglasta. Kupiona w Seeger Dach. Pozdrawiam Sigi

 

Przeciez ogolnie wiadomo i moi dekarze tez mi mowili ze ta dachowka jest taka tania bo jest krzywa i fabryka chce sie pozbyc bo zalega im na placu i zaden zachodni klient jej nie bierze. Dekarze ostanio robili to miala zielony nalot na bokach co swiadczylo ze troche juz polezala. Dlatego jej nie bralem. Zasiegnalem opinii w kilku hurtowniach i podzwonilem po dekarzach i wszedzie mowili ze nie brac bo jest krzywa.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...