Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...Co u Ansi???A u Rmmi?Moze jakies spotkanko?

 

gosia@ na Jasieniu bez istotnych zmian. W końcu mamy studnię, ekipę, full desek na podwórku, wytyczony dom, zamówioną stal i czekamy na...Godota. W środę - jak aura nie zmieni się i milion innych powodów nie pojawi się - kopiemy wielki dół. A co :) Miała być wiosenna, będzie zimowa budowa....jak będzie :-?

Do środy paluchy mocno za nas proszę trzymać.

Za spotkaniem jestem jak najbardziej za...może w końcu się uda

 

A rrmi o parapetówe już myśli :)

 

Zochna ujarzmiła wole jajo i ...zamilkła. Ot...budowlana proza życia...Do nastepnego odcinka A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktory to jest adres avataru? Tu nie wiem gdzie go wpisac bo do tego miejsca ok

 

Wejdź w swój profil i tam na samym dole znajduje sie ramka do wpisania adresu z awatarkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mówie , okolice KOlbud , to podłaczenie pieca :roll:

 

Jakiś czas temu na forum była polecana frma A-TOM z Lublewa. U nas 2 tygodnie temu zakładali ogrzewanie, rozprowadzali podłączenie wody i kanlizację. Do podłączenia został piec i rozprowadzenie gazu. TEL 691-70-11.

 

z Atomem jest problem trochę obecnie, co prawda u nas robili i z całości współpracy suma sumarum jestem bardzo zadowolony (przy czym to było w zeszłym roku i na początku tego), ale robili też u sąsiada niedawno (różne rzeczy) i niestety w związku z nawałem zleceń, których Ania podobno nabrała nie wyrabiają się i mają też problemy z dostawami materiałów, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/ rekuperator - zadowolony? - TAK kogos interesuje, niech pyta to odpisze (niestety moze dopiero npoparu dniach)

POZDRAWIAM FORUMOWICZOW

Witam.

Jestes pan, Panie Andrzeju jednym z niewielu forumowiczow z okolic 3miasta, przyznajacych sie do rekuperatora i ciesze sie, ze sie sprawdza. Coprawda ja jeszcze jestem gleboko w lesie z budowa, a wlasciwie dopiero wybieram projekt to juz wybiegam w przyszlosc i kombinuje tak, aby bylo lepiej. Czyli taniej myslac np. o ogrzewaniu, a wlasciwie zmniejszeniu strat na nim.

Na poczatku pare podstawowych pytan:

-ile masz metrow,

-jaki zamontowales reku,

-sam wszystko robiles czy przez firme,

-czy w projekcie domu miales uwzgledniony reku,

-jak z poziomem halasu powietrza in/out,

-gdzie umiesciles czerpnie/wyrzutnie iczy powietrze bierzesz z zewnatrz czy np. z GWC.

Na tym na razie poprzestane choc nowe pytania wciaz sie nasuwaja. Wdzieczny bede za pare rad i podpowiedzi i mysle, ze nie raz jeszcze zwroce sie o pomoc.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do A-Tomu potwierdzam, że są zawaleni - ale jak tak się rozwijają to powinni pracowników więcej zatrudnić

a tu odbiera telefon dziewczyna z informacją że p.Ania jest rozrywana i nie może dać odpowiedzi - też mi cenna informacja :lol: :lol:

teraz to się naprawdę cieszę, że "najgrubsze" budowanie mam za sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do A-Tomu potwierdzam, że są zawaleni - ale jak tak się rozwijają to powinni pracowników więcej zatrudnić

a tu odbiera telefon dziewczyna z informacją że p.Ania jest rozrywana i nie może dać odpowiedzi - też mi cenna informacja :lol: :lol:

teraz to się naprawdę cieszę, że "najgrubsze" budowanie mam za sobą :D

 

dokładnie, klasyczny przykład braku delegacji odpowiedzialności ;)

niemniej, dzięki nim sporo oszczędziliśmy, ale to jeszcze inne czasy były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...