Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Aleks :)

 

... czy możesz mi podać kontakt do tej firmy która będzie Ci te prace wykonywać .....

... ja poszukuje fachowców do wykonania fundamentów , komina , ekologicznej oczyszczalni ścieków oraz studniarza , może ktoś z was zna jakiś godnych polecenia fachowców od tych branż ... dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafał,

faktycznie dawno Cie nie było, jak sie mieszka?

niestety nie mam żadnego dobrego wykonawcy od tynków :cry:

ale pamiętam, że masz jakieś fajne namiary na kogoś od tarasu, na wiosnę muszę ruszyć z drewnianym tarasem i szukam wykonawcy, więc jakbyś miał te namiary to będzę wdzięczny.

 

 

Witam - nie było mnie tu xz 3/4 roku. Ale się pozmieniało. Szukam wykonawcy do tynkow wapienno - cementowych, którzy jednocześnie potrafią kłaść płyty G-K (sufity p[odwieszane). Potrzebuje do wykonczenia piwnicy.

Acha, no i żeby cenowo nie powaliliu. Macie kogoś do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych z trójmiasta do wspólnego zakupu kilku rzeczy aby zbić cenę zakupu i mieć lepszą ofertę.

 

1. Dachówka ceramiczna koloru czarnego angoba lub angoba szlachetna. Nie upieram sie przy producencie byle byl to kolor czarny

 

2. Przewody instalacyjne, gniazda, osprzęt elektryki i antenowy.

 

3. MYŚLĘ ŻE I OKNA MOŻNA ZAMÓWIĆ WSPÓLNIE !

 

Termin zakupów między 1 stycznia, a latem 2007 ale mozna wszystko juz wynegocjować z dostawcami.

 

Kto sie przylacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych z trójmiasta do wspólnego zakupu kilku rzeczy aby zbić cenę zakupu i mieć lepszą ofertę.

 

1. Dachówka ceramiczna koloru czarnego angoba lub angoba szlachetna. Nie upieram sie przy producencie byle byl to kolor czarny

 

2. Przewody instalacyjne, gniazda, osprzęt elektryki i antenowy.

 

3. MYŚLĘ ŻE I OKNA MOŻNA ZAMÓWIĆ WSPÓLNIE !

 

Termin zakupów między 1 stycznia, a latem 2007 ale mozna wszystko juz wynegocjować z dostawcami.

 

Kto sie przylacza ?

 

Mozna sprobowac. My przynajmniej oknami bylibysmy zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam nadzieje,ze przyjmniecie nas w szeregi grupy :)

Budujemy w Rewie i na chwile obecna mamy stan surowy zamkniety i wiele nadziei :wink:

Nasz dom to blizniak do tej pory "prowadzony" przez sasiada zza przyszlej sciany :D a naszego osobistego przyjaciela :) lecz wlasnie zapadly decyzje o tym,ze od tej pory kazdy sam zajmuje sie swoja polowka a dodatkowo moja "polowka" czyli Wojtek wspanialomyslnie "scedowal" te budowe na moja biedna glowke

Pytan mam tyle,ze nawet nie wiem od czego zaczac buuu

Licze tu na wsparcie w budowie,na rekaw do wyplakania sie w chwilach "kleski" i radosne grupowe swietowanie kolejnych postepow w budowie ;)

Pozdrawiam

MiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam nadzieje,ze przyjmniecie nas w szeregi grupy :)

Budujemy w Rewie i na chwile obecna mamy stan surowy zamkniety i wiele nadziei :wink:

Nasz dom to blizniak do tej pory "prowadzony" przez sasiada zza przyszlej sciany :lol: a naszego osobistego przyjaciela :) lecz wlasnie zapadly decyzje o tym,ze od tej pory kazdy sam zajmuje sie swoja polowka a dodatkowo moja "polowka" czyli Wojtek wspanialomyslnie "scedowal" te budowe na moja biedna glowke :-?

Pytan mam tyle,ze nawet nie wiem od czego zaczac buuu

Licze tu na wsparcie w budowie,na rekaw do wyplakania sie w chwilach "kleski" i radosne grupowe swietowanie kolejnych postepow w budowie ;)

Pozdrawiam

MiA

 

Witajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Franciszek,

Tak naprawde to jeszcze nie mieszkam. Powoli wykańczam i staram się to robić samemu. Widzę, o ile lepiej i dokłądniej można wykonać prace (tutaj akurat mówię o malowaniu), jeżeli robi się to samemu.

Co do stolarza, to przypomnij się proszę za jakiś czas, ponieważ muszę poszukać namiarów. A jest rzeczywiście dobry - i robi tylko w drewnie.

 

Co do tynkarzy tynków cement - wapiennych to chyba będę musiał sięgnąć do "Anonsów".

 

Witaj Rafał,

faktycznie dawno Cie nie było, jak sie mieszka?

niestety nie mam żadnego dobrego wykonawcy od tynków :cry:

ale pamiętam, że masz jakieś fajne namiary na kogoś od tarasu, na wiosnę muszę ruszyć z drewnianym tarasem i szukam wykonawcy, więc jakbyś miał te namiary to będzę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! Na początku Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! :lol:

 

Ja Tobie rowniez :wink:

 

 

Stale śledzę forum od ponad 6 miesięcy i czytam wasze dzienniki ale jakoś nie miałem śmiałości żeby się "uaktywnić" :wink: hihihi.

 

to tak ja my :lol:

 

Czy znalazło by się miejsce dla mnie w Waszej grupie?? :D

 

hmmm zaprosic Ciebie nie bardzo mi wypada,bom sama tu raptem od "kilku godzin" ale..nie jestes w tym pytaniu osamotniony :lol:

 

Pozdrawiam

MiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam nadzieje,ze przyjmniecie nas w szeregi grupy :)

Budujemy w Rewie i na chwile obecna mamy stan surowy zamkniety i wiele nadziei :wink:

Nasz dom to blizniak do tej pory "prowadzony" przez sasiada zza przyszlej sciany :lol: a naszego osobistego przyjaciela :) lecz wlasnie zapadly decyzje o tym,ze od tej pory kazdy sam zajmuje sie swoja polowka a dodatkowo moja "polowka" czyli Wojtek wspanialomyslnie "scedowal" te budowe na moja biedna glowke :-?

Pytan mam tyle,ze nawet nie wiem od czego zaczac buuu

Licze tu na wsparcie w budowie,na rekaw do wyplakania sie w chwilach "kleski" i radosne grupowe swietowanie kolejnych postepow w budowie ;)

Pozdrawiam

MiA

 

Witajcie :D

 

Dziekuje za powitanie :)

MiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...