Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuje PILNIE ekipy do docieplenia poddasza (ułożenie wełny, profile aluminiowe, płyty G-K, szpachlowanie i gruntowanie). Zanalazłem jedną firmę, ale wołają za robociznę 40 zł za m2. Wydaje mi się to za drogo. Czy ktoś z Was jest zadowolony z fachowców którzy robili mu ten zakres robót i może ich polecić? Planowany (konieczny) termin rozpoczęcia docieplania: koniec stycznia.

Bardzo proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie wszystkiego poświątecznie dobrego, niniejszym jest to mój pierwszy post na tym forum (dopiero dostałem WZiZT) więc pragnę serdecznie pozdrowić forumowiczów.

Nie udało mi się znaleźć nic odpowiedniego w projektach które przeglądałem więc zdecydowałem się na indywidualny, wstępnie rozmawiałem z panią BOGDANNĄ ZIĘTEK z Wejherowa, czy ktoś z was wykonywał projekt lub adaptacje u tej architekt i możecie się podzielić swoimi wrażeniami. Będę bardzo wdzięczny.

 

BTW czy możecie polecić jakąś dobrą ekipę do stanu surowego zamkniętego, tradycyjne technologie, z okolic Wejherowa (działka w Gniewowie) - bo zdaje się ze już czas na szukanie

 

Pozdrawiam

p Bogdanna Zietek nie jest architektem!Jest po budownictwie. Najlepiej sprawdz jej realizacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy możecie mi polecić jakąś firmę lub sklep (oprócz DLH) zajmujące się sprzedażą drewna egzotycznego? Szukam desek z jakiegoś ciemnobrązowego drewna (najlepiej wenge), a wszędzie mają tylko panele :-?

Firma p Lidii Hermanowskiej. Układaja i soprowadzaja drewno egzotyczne. Bardzo solidna firma. Ja mam akacje parzona, ciemna klepka olejowana. Super sie sprawdza przy psie, dzieciach i kotach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Teraz oczekuję na gromy od tych którzy mieszkają w okolicach które skrytykowałem :)

 

Gromow nie bedzie...Koleczkowo bardzo podoba mi sie, choc nie tam buduje swoj dom :)

Ba, a ja jestem niezmiennie nim zachwycona. ja mam włsnie góry, dolinki i las dookoła. Kawa, moja Droga Pani, kawa stygnie u mnie :evil: :wink: Słuchaj Młodzieniec szuka opinii o p Makander, siedzisz cicho, wiec chyba Ci podpadła :lol: Powiedz szczerze, bo w koncu najwazniejsze by klient był zadowolony. Swoja droga pytała co U WAs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ..... czy mieliscie moze doczynienia albo slyszeliscie cos o Panu Kamińskim z Kartuz ?? Ma firme budowlaną. Bede wdzieczna za wszystkie informacje. :D

 

Firma chyba nazywa sie Millennium.

 

Nie Firma się nazywa się "KAMINSKI". Jerzy Kamiński jest wlascicielem i mieszka na osiedlu Wybickiego w Kartuzach. Jego telefon to : 603065655. Slyszeliscie cos o nim ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia@, a może Ty znasz dobrą ekipę do ocieplenia poddasza i kartongipsów????
Znałam :D U mnie robil krzysiu Hintz i byłam bardzo, bardzo zadowolona, al eteraz kompletnie nie mam pojecia co z Nim. Kola chyba ostatnia miała z Nim doczynienia. Zapytaj ja. Namiary znajdziesz na białej liscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ..... czy mieliscie moze doczynienia albo slyszeliscie cos o Panu Kamińskim z Kartuz ?? Ma firme budowlaną. Bede wdzieczna za wszystkie informacje. :D

 

Firma chyba nazywa sie Millennium.

 

Nie Firma się nazywa się "KAMINSKI". Jerzy Kamiński jest wlascicielem i mieszka na osiedlu Wybickiego w Kartuzach. Jego telefon to : 603065655. Slyszeliscie cos o nim ???

 

Widocznie zbieg okolicznosci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktos może mi podać cenę jaka bierze Wicki za 1 m2 wylewki (robocizna+materiał)?

U mnie za sama robociznę chce 12 zł za 1 m2. Kupić samemu materiał, czy może lepiej zlecić mu całość z materiałem?

Mam w projekcie 10cm steropianu plus 5 cm wylewki.

CMYK, Ty chyba pisałeś, że wylewki robił Ci Wicki. Napisz proszę, czy byłeś zadowolony. U mnie chce ułożyć izolację, styropian i wylać wylewki w jeden dzień na powierzchni 200 m2. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, żeby taki zakres prac wykonać dobrze w tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bractwo pomorskie

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, aby trafiali Wam się sami sumienni wykonawcy, aby ceny nie powalały z nóg, no i aby zostało coś w portfelu na dobrą parapetówę ;-)

 

Co do zakupów w hurtowych ilościach to z Markusem kupowaliśmy wspólnie wełnę pod dach + dla mnie system Rockwool Ecorock L. Hurtownia w Gdyni na Hutniczej, koło Coca-coli. Ceny były dobre, no i oczywiście braliśmy dużą ilość. Polecam - pomimo obaw jak to wyjdzie, wszystko było ok.

Co do dachówki, to nie wiem jak teraz, ale jak kupowałem (2,5 roku temu) to najlepsze ceny na Rupp Ceramikę dawał Matelbud.

 

Pozdrowionka

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...