Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witajcie.

 

Kochani, chciałbym się skontaktowac z kims kto już ma wentylacje mechaniczna. Może jeszcze do tego solary z kondensatem i podlogowka. Jednak najważniejszy jest dla mnie reku. Po przeczytaniu setki postow już jestem zakręcony na jego temat. Tym bardziej, ze reku widziałem tylko w sklepach, a nie w domach inwestorow. Jak to wszystko hula tym bardziej, ze czasami laczy się reku z gwc. Przejrzalem biala i czarna liste 3miasto i nic niestety nie znalazłem. Chce pogadac, popisac, może być mail, priv, telefon, obojętnie.

Jestem dopiero na etapie papierologii, ale już kombinuje jak postawic energooszczedna chalupke. Czytam, sonduje, ale chciałbym porozmawiac z kims kto już ten caly system posiada, kto na żywym organizmie doświadczył już jego zalet i wad.

Plizzzz.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

może dodam jeszcze, że chodzi o okolice Wejherowa - nie wiem co się dzieje, miałam kilka kontaktów i wszystkie kopareczki zajęte.. ciepła pogoda, wszyscy kopią, ot i cała tajemnica

 

 

Witam oto namiary do Pana Zbigniewa, może coś pomoże

508-137-240

 

A tak na marginesie to my tez startujemy z budową w tym roku

wszystkie posty przeczytane, mamy nadzieję na pomoc

 

pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliwka napisała:

Niczego sobie ten projekt. Dla mnie ok. też szukałam o takiej powierzchni i koniecznie z pokojem na dole. Nie robiłabym na pewno balkonu i drzwi w pom. gosp. zrobiłabym raczej od ogrodu.

Na poddaszu przy schodach można zrobić garderobę ogólnodostępną.

Fajny jest i dach prosty, możesz brać.

 

Dzięki za komentarz, też myślałem o tym balkonie - będzie taniej :wink: jest jeszcze jedna rzecz którą bym uprościł, ale nie wiem jak to będzie wyglądało, mianowicie chodzi o ten "daszek" nad drzwiami wejściowymi (może ktoś mi powie jak to się końkretnie nazywa?? :oops: )

Pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie, ile zapłaciliście za adaptację projektu i zagospodarowania terenu? czy cena 1500 zł za adaptację projektu, projekt zagospodarowania terenu i projekt fundamenów domu (mamy trudne podłoże) jest dobrą ceną ? pozdrawiam Magda

 

 

Mam podobny problem, poszukuję architekta z okolic Trójmiasta solidnego no i oczywiście niedrogiego, który zająłby się adaptacją projektu gotowego, zaprojektował szambo. Poszukuję też kierownika budowy (dom z bala). Pozdrawiam wszystkich, liczę jak zwykle na Waszą pomoc. Przyszła mieszkanka Koleczkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiA & Wojtek napisał(a):

Mnie tez sie podoba

a balkon...ja bym zostawila..lubie rano przeciagnac sie na balkoniku..oczywiscie latem

 

Dzięks :lol: hmm...balkonik i przeciąganie się rano... 8) a może lepiej, dostawić wiatę obok garażu i nad wiata zrobić taki ala tarasik?? co o tym sądzicie?? :lol: taras byłby większy niż balkon i można ustawić sobie taki fajowy fotel z poduchami :D hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...a może lepiej, dostawić wiatę obok garażu i nad wiata zrobić taki ala tarasik?? co o tym sądzicie?? :lol: taras byłby większy niż balkon i można ustawić sobie taki fajowy fotel z poduchami :D hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

 

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 napisała:

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum

 

Dzięki, to fakt, ale będę kombinował:wink:, jak już zrobię to się pochwalę i wypijemy na tymże tarasie kawkę:D, a na dzień dzisiejszy to tylko plany...niestety :roll:

pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 napisała:

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum

 

Dzięki, to fakt, ale będę kombinował:wink:, jak już zrobię to się pochwalę i wypijemy na tymże tarasie kawkę:D, a na dzień dzisiejszy to tylko plany...niestety :roll:

pozdrawiam

MajsterKlepka

 

Ale plany są po to aby je realizowac :wink: I z pewnościa je zrealizujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKI TARAS NAJCZĘŚCIEJ PRZECIEKA :cry:

 

 

 

 

...a może lepiej, dostawić wiatę obok garażu i nad wiata zrobić taki ala tarasik?? co o tym sądzicie?? :lol: taras byłby większy niż balkon i można ustawić sobie taki fajowy fotel z poduchami :D hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

 

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu buduje swój dom to ma pełne ręce roboty

 

 

 

 

gosia@, a może ty znasz dobrą ekipę do ocieplenia poddasza i kartongipsów????
znałam :D u mnie robil krzysiu hintz i byłam bardzo, bardzo zadowolona, al eteraz kompletnie nie mam pojecia co z nim. Kola chyba ostatnia miała z nim doczynienia. Zapytaj ja. Namiary znajdziesz na białej liscie

 

raczej miałam mieć, ale olał mnie kompletnie, nie odbierał moich telefonów i nie tylko moich, innych forumowiczów również. Nie mam pojęcia co się z nim dzieje.

no, własnie, u nas wpadł na jeden dzien dokonczył elewacje i 1000 sobie zazyczył :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 napisała:

Kredyt niestety

A gdzie się budujesz?

 

Budowy jeszcze nie zacząłem :( jestem na etapie działki - Tokary, niedaleko VivaLaVida czyli Ani, a kiedy rozpocznę to zależy właśnie od kredytu :cry: Planowałem na wiosnę, ale czy się uda tego nie wiem, a chciałbym zacząć już teraz :lol: kurcze znowu się nakręciłem yeahh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś robił strop drewniany ocieplany wełną (poddasze nieużytkowe) i może się podzielić doświadczeniami? W szczególności interesuje mnie, jak łaczy się izolację stropu z izolacją ściany zewnętrznej - jak wywinąć wełnę ocieplającą strop nad murłatą i połączyć z wełną (styropianem) elewacji :-? ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...