Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Czy zamawiałeś u niego projekt indywidualny?

Masz jakieś doświadczenia ze współpracy z jego biurem/zespołem?

To, że Wład Kowalski jest niemal chodzącą legendą wiem :)

Znam też jego projekty gotowe i czytałam kilka artykułów branżowych,

które ostatecznie przekonały nas do jego kompetencji.

Jesteśmy umówieni na spotkanie w sprawie projektu indywidualnego (niestety mamy już zmarnowane 2 miesiące z pewnym biurem projektowym :(

I właściwie się już nie zastanawiamy nad tym czy to dobry wybór, chciałabym się tylko dowiedzieć od kogoś, kto zamawiał projekt indywidualny w W.M. Pracowni Projektowania Miasta kilku szczegółów ze współpracy przy powstawaniu projektu...

 

Pozdrawiam

 

Niestety w tamtym czasie nie było mnie stać na jego usługi, ale znam wiele pozytywnych opinii o jego pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marksu - w jakim sklepie kupowałeś sprzęt agd? z tego co czytam w innym wątku kupiłeś go w końcu gdzieś w pobliżu a nie przez internet.

 

Sklep nazywa się "ROMAN" i jest położony na Karwinach I przy supersamie Biedronki. Telefon: 629-3468. Oni mają jeszcze jeden sklep rónież na Karwinach. Ten drugi prowadzi ojciec, a ten wymieniany przeze mnie prowadzi syn, który jest bardziej negocjowalny.

 

Jest rowniez takie miejsce na Brodwinie.Maly sklepik mydlo i powidlo.

Caly sprzet jaki may w mieszkaniu kupowalismy wlasnie tam u Pana Olka.

Polega to na tym,ze szukasz tego co tobie odpowiada,czy w necie,ale lepiej w sklepach,mozna obejrzec i dotknac.Potem idziesz do Pana Olka mowisz mu co chcesz,a za dzien lub dwa on podaje tobie cene.Nie powiem,przebicie ma calkiem,calkiem.

A obk niego jest maly sklepik RTV i analogicznie to samo,ale ze sprzetem RTV ,Audio ,Video.Jakies czas temu przycialem u nich na TV 1000PLN.O tyle mieli ten model taniej niz w najtanszym sklepie jaki znalazlem.

Wiecej info zainteresowanym moge dac na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ta działka przy cmentarzu jest również oferowana w biurze nieruchomosci ale to sąsiedztwo !!!.

Jednak będę wdzięczna za wszelkie namiary i za co z góry dziękuję i pozdrawiam[/q

 

 

Sąsiedztwo jak sąsiedztwo zawsze możesz trafić na gorsze, ale przynajmniej nieuciążliwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję działki budowlanej ok. 1000 m , ładnie położonej w Bojanie.Będę wdzięczna za wszelkie namiary.

 

Z ładnie położonymi to kiepska sprawa, ale też kwestia gustu.

Są na sprzedaż działki przy "ulicy" Majora Bojana, jak się jedzie w stronę Dąbrowy/Karwiny. Kilka osób juz tam pobudowało domy. Powinny nadal stać dwie tablice z numerami telefonów do właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję działki budowlanej ok. 1000 m , ładnie położonej w Bojanie.Będę wdzięczna za wszelkie namiary.

 

Z ładnie położonymi to kiepska sprawa, ale też kwestia gustu.

Są na sprzedaż działki przy "ulicy" Majora Bojana, jak się jedzie w stronę Dąbrowy/Karwiny. Kilka osób juz tam pobudowało domy. Powinny nadal stać dwie tablice z numerami telefonów do właściciela.

 

Tylko ciekawe jakie ceny tych działek.

Tam gdzie ja się wybudowałem - Rokitki k. Tczewa działkę kupowałem za ~20 tys za 1000m2, a teraz są po 60-70tys. No i oczywiscie kwestia tego czy ktos chce daną działkę sprzedać, czy też chce poczekać z nią na jeszcze lepsze czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ta działka przy cmentarzu jest również oferowana w biurze nieruchomosci ale to sąsiedztwo !!!.

 

Sąsiedztwo jak sąsiedztwo zawsze możesz trafić na gorsze, ale przynajmniej nieuciążliwe :wink:

 

Tutaj to akurat wiesz że sąsiad sobie grilla tuż pod twoim oknem nie rozpali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ta działka przy cmentarzu jest również oferowana w biurze nieruchomosci ale to sąsiedztwo !!!.

 

Sąsiedztwo jak sąsiedztwo zawsze możesz trafić na gorsze, ale przynajmniej nieuciążliwe :wink:

 

Tutaj to akurat wiesz że sąsiad sobie grilla tuż pod twoim oknem nie rozpali :D

No chyba, że jakiś zoombie...i to z kumplami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ta działka przy cmentarzu jest również oferowana w biurze nieruchomosci ale to sąsiedztwo !!!.

 

Sąsiedztwo jak sąsiedztwo zawsze możesz trafić na gorsze, ale przynajmniej nieuciążliwe :wink:

 

Tutaj to akurat wiesz że sąsiad sobie grilla tuż pod twoim oknem nie rozpali :D

No chyba, że jakiś zoombie...i to z kumplami ;-)

 

ale za to 1 listopada będzie się czuć jak na środku Świętojańskiej w Gdyni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze ktos z was ma namiar na w miare tani (ale rowniez dobry) eko-groszek? Powoli przymierzam sie do dokupienia. Zima lagodna, ale palic trzeba, tym bardziej, ze dom budowany od kwietnia i zamieszkany w listopadzie, wiec to jego pierwsza zima:)

Witam! Co prawda sam nie potrzebuję takiego opału ale wczoraj przeglądając różne sznurki z forum trafiłem tutaj: http://ewa-tczew.kqs.pl/

Może tam trafisz na to co Ci potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...