Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

dzięki za informacje nt. podbitki

chyba jednak zrobimy po ociepleniu ścian

Mam pytanko - czy miał ktoś ostatnio do czynienia z firmą Atom? Swego czasu kojarzę, że CMYK miał z nimi trochę kłopotów i zastanawiam się, czy był to okresowy spadek formy/niezawiniona przez firmę sytuacja i można im zaufać, czy jednak lepiej ich unikać? Mamy od nich wycenę i bierzemy ich pod uwagę, ale jednak pozostaje niepokój, czy to na pewno godna zaufania firma?

 

niestety po otworzeniu hali sa z nimi same klopoty juz ponad miesiac wioza do nas prawie caly bialy montaz do lazienek nie wiem o co chodzi ale moja zona ma tydzien urlopu to dosyc aby kogos tam zamordowac i wspolczuje pani Ani, juz podobno mieli tydzien temu dostarczyc wszystko i oczywiscie nie dostarczyli a lazienki stoja bo nie ma umywalek i nie mozna dalej kaflekowac. Z kafelkarzem to juz sobie jaja robimy i zaklady kiedy przyjada i co nowego wymysla zeby odwlec przyjazd. Ogolnie ceny maja dobre ale z realizacja problem.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moze i mam bledne odczucie, a co do kaski to sie w 150% z toba zgadzam: plany to jedno, zycie to drugie. Jednak ja chcialem sie tylko spotkac z ludzmi posiadajacymi reku i to wszystko, porozmawiac, przebrnac przez temat. A propos pomocy to dzieki przesympatycznej Pani z Koleczkowa zmienilem poglad na wiele spraw zwiazanych z budowa.

 

Pozdr

A, dziekuje;-)Słuchaj, a Wlowików Ty pytałe?Bardzo symaptyczni ludzie i chetni do pomocy, mam wrazenie ze maja reku, tylko teraz rzadko tutaj zaglądają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje nt. podbitki

chyba jednak zrobimy po ociepleniu ścian

Mam pytanko - czy miał ktoś ostatnio do czynienia z firmą Atom? Swego czasu kojarzę, że CMYK miał z nimi trochę kłopotów i zastanawiam się, czy był to okresowy spadek formy/niezawiniona przez firmę sytuacja i można im zaufać, czy jednak lepiej ich unikać? Mamy od nich wycenę i bierzemy ich pod uwagę, ale jednak pozostaje niepokój, czy to na pewno godna zaufania firma?

Atom, niestety ma tendencje do "dyskretnego unikania klienta" jak przestaja sie wyrabiac, to p Ania natychmiast choruje, opanowuje ja bezwład który nie pozwala odbierac telefonu. Nie rozumiem tego zupełnie, bo nawet zla informacja jest lepsza od zadnej. Cena cena, ale dla mnie wazny był tez spkój ducha, ja na dzień dzisiejszy naiestety na Atom bym sie nie zdecydowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie w Trojmieście lub okolicy można znaleźć hurtownię z podłogami?

Interesuje mnie zakup ok 70m2 jakiegoś parkietu (póki co jeszcze nie jest on sprecyzowany) lub też FinishParkiet'u

 

Czy ktoś zna gdzie w 3city można kupić sprzęt AGD w rozsądnych cenach?

Wiem o sklepie http://www.promocjaagd.pl (na Żabiance) i podobnym który mieści się niedaleko hali ETC. Może zna ktoś jeszcze inny podobny sklep?

 

Thx za pomoc

Ja kupowałam sprzet przez http://www.agdhurt.pl i byłam zachwycona. Kontakt przesympatyczny, natychmiastowa odpowiedz na gg na moje pytania i super ceny. Polecam z całego serca. Teraz tez sie przymierzam do telewizora u nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje o Atomie. Potwierdziliście niestety moje obawy. Już podobne 'przygody' mieliśmy z tartakiem ze Starej Kiszewy, kiedy przez telefon nasłuchałam się przez 2 tygodnie niestworzonych historii i zwodzili mnie jak tylko mogli. Tak więc jak ognia chcę unikać krętaczy, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz.. to jedyne w okolicy miejsce gdzie można je "od ręki" nabyć a ja przed zakupem lubię porównać ceny :wink:

 

Od ręki kupisz też nadproża w różnych rozmiarach w gdańskiej hurtowni GROBLA, ul Elbląska 89a, tel.058 3051485

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam Forumowiczow,

 

Za miesiac planuje ruszyc z nadbudowa klocka w kacku a obecnie zbieram oferty od firm ktore sprzedaja i wstawiaja okna. Dostalem kuszaca oferte z Gdanskiej Fabryki Okien. Jesli ma ktos jakies info na temat ww firmy to z gory dzieki :D

 

wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje o Atomie. Potwierdziliście niestety moje obawy. Już podobne 'przygody' mieliśmy z tartakiem ze Starej Kiszewy, kiedy przez telefon nasłuchałam się przez 2 tygodnie niestworzonych historii i zwodzili mnie jak tylko mogli. Tak więc jak ognia chcę unikać krętaczy, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje...

 

Taaa .... tartak w Starej Kiszewie tez mi dal niezle popalic. Opoznil budowe o jakies 2 miesiace :evil: Jak sobie pomysle o Panu Piekarskim to nadal mi sie wlos jezy :evil: Trzymajcie sie od nich z daleka :-? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie odradzam zdecydowanie tartak w Bytonii k. Starogardu Gdańskiego. Najpierw właściciel pokazywał mi drewno ktore właśnie się suszy i jest odłożone dla mnie, a później jak przyszło do przewiezenia więźby do mnie to okazało się że drzewo jest jeszcze w lesie, a tartak ma wstrzymane asygnaty :-( Po prostu nie uiszczał płatności do nadleśnictwa w terminie i go przytrzymali za portki ... Ale niestety odbiło się to na mnie. Miałem dużo szczęścia że trafiłem na super ekipę dekarską dzięki której trafiłem na tartak w Sierakowicach z którego udało mi się kupić drewno na więźbę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Po trudach związanych z etapem stanu surowego ale już ukończonego posiadam do odsprzedania:

- Styropian frezowany 15 - 7 balotów

- Skrzynka elekt. - budow. - 2 x siła, 4 x 230, bezpieczniki autom. antyprzepięciowe - dla zainteresowanych link: http://images20.fotosik.pl/74/fbb419ad6dc89ca7med.jpg

Informacje na skrzynkę pocztową

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam Forumowiczow,

 

Za miesiac planuje ruszyc z nadbudowa klocka w kacku a obecnie zbieram oferty od firm ktore sprzedaja i wstawiaja okna. Dostalem kuszaca oferte z Gdanskiej Fabryki Okien. Jesli ma ktos jakies info na temat ww firmy to z gory dzieki :D

 

wojtek

Poszukaj co o nich napisał Walkmen( qurcze, zapomniałam jego nicka)z tego co kojarze bardo zle wspominał współpracę. Dokładnie nie pamietam, mogło to byc Gdyńska Fabryka, jednak lepiej sprawdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zacząć w przyszłym tygodniu. Potrzebna mi pan koparkowy :) . Mam jeden namiar za 60zł/h (nie białoruśka).

Dzisiaj byłam w tartaku w Luzinie. Zaśpiewali mi 780 zł za m3. Drewno impregnowane. Mam tego mieć 22m - mówię, że to drogo a drewna mam mieć dużo, więc chcę za 750 - usłyszałam, że nie da rady. Szukam więc dalej. To ponoć dobry tartak - ale może macie namiar na jakiś inny równie dobny ale tańszy. Buduję pod Wejherowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam okienka z GFO (Gdańskiej, tej znad Motławy).

Ceny rzeczywiście były (2004r) w porządku, okienka sprawują się bez zarzutu, brałem różne tzn. z szybami klasy P4, dodatkowe kołki, na piętrze okna z łukami.

Jakość okien jest ok, gorzej z fachowcami którzy jeżdżą na pomiary, u mnie tak zmierzono okna z łukami, że po przywiezieniu były za wysokie i nie można byłoby wylać posadzki i położyć podłogi :-( Nie zgodziłem się na montaż, wymienili na nowe, później jeszcze reklamowałem listwy przyokienne (zły odcień bieli, inny niż w sąsiadującym oknie, widać było "gołym" okiem że coś nie tak).

Moja ocena to taka, że miałem z GFO sporo nerwów i biegania, ale starali się i wyszli ze sprawy z twarzą. Za wszelką cenę starają się zaspokoić wymagania klienta i to im się chwali. Przez 3 lata od mojego zakupu też pewnie zdobyli więcej doświadczeń.

 

Pozdrawiam

Adamski

 

 

 

 

 

Witam i pozdrawiam Forumowiczow,

 

Za miesiac planuje ruszyc z nadbudowa klocka w kacku a obecnie zbieram oferty od firm ktore sprzedaja i wstawiaja okna. Dostalem kuszaca oferte z Gdanskiej Fabryki Okien. Jesli ma ktos jakies info na temat ww firmy to z gory dzieki :D

 

wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...