Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja mam problem z zakupem nadproży.. okazuje się, że to bardzo rzadko spotykany artykuł w pobliskich hurtowniach, każda sugestia w tym temacie, mile widziana :roll:

 

Wlasnie dzwonilam do Batu Kokoszki tel 058 349 55 60 i maja nadproza od reki :D

Nadproża mieli tez w hurtowni AZ w Koleczkowie, bez problemu, a i ceny niezłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! poszukuje koparkowego z okolic Straszyna mam pracy na około 8h(rownanie terenu i wykopy pod budynek) i jak ktos by miał zaduzo jakiegos materiału na etap wstepny budowania (deski,stal,itp)to prosze o INFO.

-----------------WIELKIE DZIEKI------------------------------------------------

 

 

 

A taka chatke zamierzam wybudowac... :wink:

 

http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=136&IdKolekcji=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów,

Rozpoczynam na wiosnę w Gdyni. Pozwolenie na budowę w drodze. Najpierw rozbiórka istniejącego budynku, potem budowa. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to chętnie oddam gruz rozbiórkowy. Obecnie szukam koparkowego w okolic (wykop pod fundament, wywóz gruzu, zdjęcie warstwy starego trawnika, wywóz/nawiezienie ziemi, torfu). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus: jak my się budowaliśmy to wydawało mi się że ceny rosną, wykonawcy są niesolidni, ci lepsi mają listę prac, na budowie ciągle jakieś problemy... Minęły raptem 2-3 lata i jest jeszcze gorzej - ceny materiału rosną jak oszalałe, lepsi wykonawcy na Zachodzie...

)

 

Nic nie mów. Ja już się boje kogokolwiek polecać z dawnych wykonawców na Forum. Ci co byli solidni powyjeżdżali, a Ci mniej solidni stali się nagle poszukiwanym towarem, a na dodatek w d... im się poprzewracało i wołają teraz takie stawki że głowa boli.

 

No cóż, to smutna prawda: ceny rosną, jakość i solidność usług spada. O tych którzy byli kiedyś polecani jest coraz więcej głosów, że jakość im się drastycznie obniżyła.

Na FORUM w temacie Wykonawca dosonały ... i mniej są m.in. dwa wątki założone kiedyś przez Walkmena: Trójmiasto Biała lista wykonawców i Trójmiasto - Czarna lista wykonawców.

Wpisów niestety tam przybywa niewiele. Ci co kiedyś zostali przez Kogoś wpisani na białą listę mają teraz tyle zleceń, że jak pisze Markus :" w d... im się poprzewracało".

Po doświadczeniach (lepszych i gorszych) z wykonawcami postanowiłem, że wystawię im wszystkim na FORUM szczegółową opinię. Zrobiłem to już wcześniej z Panem Wojtkiem Kordą (tu było super - wpis na białą listę), Megabudem (tu było O.K.), kolejne cenzurki otrzymają ode mnie: cieśla (czarna lista), Wicki od tynków (tu już gorzej), Wicki od wylewek, A-Tom (ci jeszcze robią).

Myślę, że FORUM jest dobrym narzędziem, żeby skutecznie wyeliminować partaczy i ochronić inych Forumowiczów przed zatrudnieniem niesolidnej ekipy i niepotrzebną stratą kasy i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Dostałem dziś najgorszą z mozliwych wiadomości. Zadzwonił Pan z Almaresu i powiedział ze nie dostarczą mi zamowionych długo długoooo wczesniej pustaków na poczatek marca tylko na koniec kwietnia. Mam do was pytanko czy wiecie gdzie są składy na tyle duże że maja zapasy i nie mają zbójeckich cen??

 

Materiał gazobeton lub silikaty..

 

 

Dzięki i czekam na pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Dostałem dziś najgorszą z mozliwych wiadomości. Zadzwonił Pan z Almaresu i powiedział ze nie dostarczą mi zamowionych długo długoooo wczesniej pustaków na poczatek marca tylko na koniec kwietnia. Mam do was pytanko czy wiecie gdzie są składy na tyle duże że maja zapasy i nie mają zbójeckich cen??

 

Materiał gazobeton lub silikaty..

 

 

Dzięki i czekam na pomoc...

 

Próbowałeś w Jazbudzie w Pruszczu? My tam kupowaliśmy. Braliśmy też z SCH Kolbudy. Może spróbuj, jednak w Kolbudach gorzej było z negocjacjami cenowymi.

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Dostałem dziś najgorszą z mozliwych wiadomości. Zadzwonił Pan z Almaresu i powiedział ze nie dostarczą mi zamowionych długo długoooo wczesniej pustaków na poczatek marca tylko na koniec kwietnia. Mam do was pytanko czy wiecie gdzie są składy na tyle duże że maja zapasy i nie mają zbójeckich cen??

 

Materiał gazobeton lub silikaty..

 

 

Dzięki i czekam na pomoc...

 

Próbowałeś w Jazbudzie w Pruszczu? My tam kupowaliśmy. Braliśmy też z SCH Kolbudy. Może spróbuj, jednak w Kolbudach gorzej było z negocjacjami cenowymi.

 

B.

 

 

 

Dzieki , w Pruszczu maja gazobeton 24 po 9 zł !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Dostałem dziś najgorszą z mozliwych wiadomości. Zadzwonił Pan z Almaresu i powiedział ze nie dostarczą mi zamowionych długo długoooo wczesniej pustaków na poczatek marca tylko na koniec kwietnia. Mam do was pytanko czy wiecie gdzie są składy na tyle duże że maja zapasy i nie mają zbójeckich cen??

 

Materiał gazobeton lub silikaty..

 

 

Dzięki i czekam na pomoc...

 

Próbowałeś w Jazbudzie w Pruszczu? My tam kupowaliśmy. Braliśmy też z SCH Kolbudy. Może spróbuj, jednak w Kolbudach gorzej było z negocjacjami cenowymi.

 

B.

 

 

 

Dzieki , w Pruszczu maja gazobeton 24 po 9 zł !!!!!!!!!!!!!!!!

 

O, dużo :( A po negocjacjach, po ile? Bo te 9 to chyba cena wyjściowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy funkcjonuje jeszcze mapa forumowiczów?

 

Pozdrawiam

Adamski

 

Trzeba by się Wakmena zapytać, ale jego też dawno już tu nie było.

Od czasu do czasu jestem. Już tak się nie rozpisuję bo i czasu nie mam a i dostęp do internetu już nie tak szeroki jak kiedyś.

Teraz w moim domeczku robie kuchnię ... prawie murowaną. Zrobiłem korpusy z płyt meblowych, wszędzie szuflady na prowadnicach kólkowych pełen wysów (żadnych półek) no i wszystko obłożone kafelkami 10x10 polcoloritu Apollo Beige. Teraz "wykładam" je na ścianach. Efekt jest powalający - oczywiście jak ktoś gustuje w takich kuchniach. W żadnym katalogu tak zrobionej kuchni jeszcze nie widziałem a wiele zdjęć przykładowych mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy funkcjonuje jeszcze mapa forumowiczów?

 

Pozdrawiam

Adamski

 

Trzeba by się Wakmena zapytać, ale jego też dawno już tu nie było.

 

Co do powyższej strony to już proponowałem o odstąpienie tej działki bo i nawet komputer mam rozłorzony bo mi dzieciaki się do niego dobierają a szkoda tak starego "mercedes" by go do końca zniszczyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jak policzyc ile mniej wiecej wychodzi kleju do Ytong na m2 sciany??

 

Bo mam dosyc ciekawa oferte na ytong ale boje sie ze klej to mnie dobije..

 

 

 

Witam

W oryginalnym Ytongu klej jest wliczony w cenę bloczków. Ekipie która robiła w tym systemie powinno spokojnie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...