Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

 

JEDNOCZEśNIE PROSZę O ODZEW MOICH ZADOWOLONYCH KLIENTóW TAK ABY WYRóWNAć SZALę I ABY NOWI POTENCJALI KLIENCI NIE CZYTALI TYLKO TEGO CO ZłE, A LUDZIE JAK ZAUWAżYłAM WOLą PISAć O WPADKACH NIż O DOBRZE WYKONANEJ PRACY

 

 

Dużo ostatnio na Forum o tym A-TOMIE. U mnie robią całą instalację wod-kan-gaz-co-kominek z płaszczem. Montaż bardzo rozciągnięty w czasie, bo między Ich robotami musiałem wpuścić innych wykonawców - tynki, wylewki. Są elastyczni i bardzo mili zaczynając od Szefowej, poprzez instalatora, na Panu który kopał wykop pod gaz kończąc. Potrafią się dopasować do moich potrzeb terminowych. Robią robotę fachowo i starannie (jak do tej pory). Jestem dość wymagający i znam się trochę na tej branży, ale jak do tej pory nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Byliśmy nawet dzisiaj z żoną u Pani Ani w Lublewie uzgodnić pewne zmiany techniczne w instalacji, zostaliśmy ładnie obsłużeni i wróciliśmy zadowoleni. POWIEM TAK: gdyby inne "ekipy" które przewinęły sie przez moją budowę pracowały tak jak A-TOM miałbym o połowę mniej problemów jakie mam obecnie. I jeszcze słowo o telefonach. Mam akurat taką pracę, że nie zawsze mogę odebrać telefon - goście, zebrania, narady, dwa telefony dzwoniące na raz. I tu akurat Ją rozumiem -nie zawsze można oddzwonić, bo akurat ktoś wejdzie do pokoju i zajmie czas innym problemem. W przypadku Pani Ani jak nie odbierała mojego telefonu wysyłałem sms-a z prośbą o kontakt - jak do tej pory zawsze oddzwoniła.

Tyle o A-TOMIE.

 

Jutro spróbuję napisać parę słów o Panu Wickim od tynków - polecanym wielokrotnie na Forum na białej liście. Dla mnie był wykonawcą-legendą (same pozytywy), może dla innych czytelników Forum też. Niestety niektóre legendy przestają istnieć (np. legenda z PRL-u o Czerwonych Kosynierach z Gdyni - po prostu ich nie było). Myślę, że jak Wam opiszę, co u mnie Wielki Mistrz Wicki odpier...lił, to jego legenda też legnie w gruzach. Tym bardziej, że było tu już wcześniej o Nim parę głosów niezadowolenia.

 

Życzę Wszystkim samych dobrych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JEDNOCZEśNIE PROSZę O ODZEW MOICH ZADOWOLONYCH KLIENTóW TAK ABY WYRóWNAć SZALę I ABY NOWI POTENCJALI KLIENCI NIE CZYTALI TYLKO TEGO CO ZłE, A LUDZIE JAK ZAUWAżYłAM WOLą PISAć O WPADKACH NIż O DOBRZE WYKONANEJ PRACY

 

Za reklame, to generalnie się płaci, takie sa zwyczaje. Pani nawoływanie zadowolonych klientów jest po prostu niesmaczne. Proponuję zamieścic płatna reklame w np w Dzienniku. Pisanie wielkimi literami, to krzykjedna z podstawowych zasad netykiety. Grzęznie Pani coraz bardziej, zamiast przeprosic, to wybrała Pani drogę roszczeniową, a na dodatek podobno obraziła się na swoich klientów :o Zamowienia firme przerosły i nic dziwnego jak widzę Panstwa podejscie do biznesu.
A LUDZIE JAK ZAUWAżYłAM WOLą PISAć O WPADKACH NIż O DOBRZE WYKONANEJ PRACY

ZENADA!!! :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio na Forum o tym A-TOMIE. U mnie robią całą instalację wod-kan-gaz-co-kominek z płaszczem. Montaż bardzo rozciągnięty w czasie, bo między Ich robotami musiałem wpuścić innych wykonawców - tynki, wylewki. Są elastyczni i bardzo mili zaczynając od Szefowej, poprzez instalatora,

Ja bym proponowała swoją droga poczekac ztymi hymnami pochwalnymi, az pomieszkasz i ocenisz po czasie prace, ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie mi proszę ...Czy po otrzymaniu pozwolenia na budowę muszę czekać dwa tygodnie na uprawomocnienie i dopiero wtedy składać zawiadomienie o rozpoczęciu robót w Nadzorze Budowlanym, czy mogę złożyć to wcześniej i podać datę rozpoczęcia budowy na dzień po uprawomocnieniu się pozwolenia ...Jak Wy to robiliście ???
Nie musisz czekac, mozesz juz złozyc zawiadomienie i data rozpoczecia po uprawomocnieniu pozwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieca do dzisiaj rozgryzc nie moge, ma ustawiona temperature minimalna 20C, kominek mi nagrzewa do 22, a piec i tak się odpala

 

Gosia@, u mnie na piecu nastawiłem temperaturę 55 a na kominku temperaturę zadaną na 65 (temperatura wody w systemie). Kominek rozpala sie do temperatury 62 i poźniej wygasa - temperatura spada do pięćdziesieciu kilku i znowu sie rozpala - temperatura na wyjściu z kominka znowu rośnie do 62. Na piecu natomiast na powrocie temperatura spada do 45, piec włącza się na chwilę (dosłownie parę sekund) i momentalnie dochodzi do 55, wtedy sie wyłącza. Tak to chyba ma działać - na powrocie pieca temperatura spada poniżej zadanej w systemie wartości progowej, włącza sie palnik pieca i pompa wody (od pieca), woda w całym systemie jest cieplejsza, bo podgrzał ją kominek. Piec momentalnie to rozpoznaje, wyłącza więc swój palnik i swoją pompę. Dalej "pracuje" tylko kominek i "jego" pompa. Nie mam jeszcze tego układu spiętego w całości, muszą dołaczyć regulator pokojowy i skrzyneczkę z automatyką, ale na razie to co jest to chyba chodzi dobrze. No i na razie grzeję tylko na parterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@, u mnie na piecu nastawiłem temperaturę 55 a na kominku temperaturę zadaną na 65 (temperatura wody w systemie). Kominek rozpala sie do temperatury 62 i poźniej wygasa - temperatura spada do pięćdziesieciu kilku i znowu sie rozpala - temperatura na wyjściu z kominka znowu rośnie do 62. Na piecu natomiast na powrocie temperatura spada do 45, piec włącza się na chwilę (dosłownie parę sekund) i momentalnie dochodzi do 55, wtedy sie wyłącza. Tak to chyba ma działać -

Z tym ze ja mam kominek bez płaszcza wodnego. Zobacze jaki bedzie rachunek za gaz w tym miesiacu :wink: to bede wiedziała za ile się załanczał :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbuję napisać parę słów o Panu Wickim od tynków - polecanym wielokrotnie na Forum na białej liście. Dla mnie był wykonawcą-legendą (same pozytywy), może dla innych czytelników Forum też. Niestety niektóre legendy przestają istnieć (np. legenda z PRL-u o Czerwonych Kosynierach z Gdyni - po prostu ich nie było). Myślę, że jak Wam opiszę, co u mnie Wielki Mistrz Wicki odpier...lił, to jego legenda też legnie w gruzach. Tym bardziej, że było tu już wcześniej o Nim parę głosów niezadowolenia.

 

Życzę Wszystkim samych dobrych wykonawców.

 

Witaj, czy mozesz napisać o którym z Wickich piszesz, jest ich dwóch jeden robi tynki i posadzki a drugi tylko tynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzik koniecznie napisz, który to Wicki.

 

Gosia, nie rozumiem dlaczego jestes taka cięta na A-TOM, byłaś przecież zadowolona.

U nas instalacje też będzie robił A-TOM. Mimo głosów niezadowolenia nie zmieniliśmy wykonawcy. Zauważcie, że nieporozumienia wynikają nie ze złej jakości pracy tylko nieterminowości dostaw producentów.

To co sie dzieje w chwili obecnej na rynku to jest po prostu niepojęte. ceny rosną w szaleńczym tempie i jeszce na materiały trzeba czekać miesiącami.

 

Przykład: zainteresowaliśmy sie obecnie wełną. Chcieliśmy ROOCKWOOLa, w większości hurtowni mówili nam zapłacicie i odbieracie w dowolnym terminie. Dopiero w Millenium w Pruszczu poinformowano nas, że na ROOCKWOOLa czeka się min 2 mies. ( a może dłużej), nie wyrabiają sie po prostu. Odpusciliśmy sobie, wybraliśmy ISOVERA w PATOCE, też trzeba czekać, ale krócej no i do pani Ewy mam duże zaufanie, jak mówi, że załatwi to tak jest, a jeśli czegoś nie da rady to też mówi.

Ciekawostka-obecnie nawet na beton komórkowy czeka się do kwietnia i cena jest oszołamiajaca.

 

Zadzwoniłam nawet do ROCKWOOLa z ciekawości co mi powiedzą. I dopiero jak przycisnęłam to mi powiedzieli prawdę, że faktycznie czeka się min dwa miesiące, ale jak zapytałam czy na 100% dostanę po 2 mies to: raczej tak, ale to zależy jaka będzie sytuacja i takie tam pierdu, pierdu

 

Tak, że ciężkie czadsy nastały, trzymam kciuki za rozpoczynajacych w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzik koniecznie napisz, który to Wicki.

 

Gosia, nie rozumiem dlaczego jestes taka cięta na A-TOM, byłaś przecież zadowolona.

U nas instalacje też będzie robił A-TOM. Mimo głosów niezadowolenia nie zmieniliśmy wykonawcy. Zauważcie, że nieporozumienia wynikają nie ze złej jakości pracy tylko nieterminowości dostaw producentów.

To co sie dzieje w chwili obecnej na rynku to jest po prostu niepojęte. ceny rosną w szaleńczym tempie i jeszce na materiały trzeba czekać miesiącami.

 

Sliwka, ostatni raz, z instaacji byłam zadowolona. Zdania tutaj nie zmieniałam. Napisałam o całokształcie, a przede wszystkim o podejsciu p Ani. Nie zamierzam chowac głowy w piasek, bo tak wygodniej, tłumaczyc sie nie trzeba, w koncu to nie moj problem, ja juz mam zrobione. Nie o to jednak chodzi. Forum ma byc wiarygodne, a informacje pełne. Jeżeli komus zależy na dobrych cenach, ma czas niech korzysta z usług Pani Ania, ja napisałam, ze nie skorzystałabym ze względów które podałam. Najbardziej zirytował mne telefon Pani Ani, sama podkresliła, ze swój wyłacza o 16, ale w sobotę do byłych klientów wydzwania. Nie zycze sobie takich telefonow, swiadcza o dzwoniącym.Opisałam swoje wrazenia, nie ma to nic wspólnego z ciętościa.Oki, to tyle, bo meczy mnie juz pisanie o p Ani,wybór forumowicze maja i to najważniejsze,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozesz napisać o którym z Wickich piszesz, jest ich dwóch jeden robi tynki i posadzki a drugi tylko tynki.

 

Wylewki mi robił Wicki Kazimierz - wylewki są O.K., bez najmniejszego zarzutu.

W poprzednim poście pisałem o Januszu Wickim który robił mi tynki (a właściwie robiła jego "ekipa") - tego Wickiego nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o namiary na wykonawcow lub punkt gdzie robia dobre meble kuchenne z ktorych jestescie zadowoleni

CMyK

Witam. Odpowiedź może nie konkretna, ale.... jeśli lubisz kręcić śrubki to zainteresuj się meblami BlackRedWhite.

W połączeniu z blatami z IKEA, uchwytami wg gustu można stworzyć naprawdę tanie i oryginalne kuchnie. Użytkuję takową 4 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy odrobinie fantazji można uzbroić w osprzęt Blum'a i naprawdę będzie przyzwoicie...i tanio.

 

no coz nie intersuja mnie skladane meble ale dziekuje za informacje czekam nadal na informacje co do punktu z ktorego jestescie zadowoleni i ktory termiowo zrobil wam kuchnie, Bylismy przelotem w punkcie w Auchan i postalismy chwile nad rodzina ktora zamawiala wlasnie juz docelowo majac od nich juz plan kuchni i podobala nam sie obsluga.

 

a nawiazujac do firmy ATOM bylismy takze zadowoleni z ich konkurencyjnych cen, zadowolony byl takze nasz znajomy hudraulik ktory chyba nawiazal z nimi stala wspolprace. Wspolpraca ostro sie popsula jak otworzyli nowa hale sprzedazowa mysle ze nie daja sobie z tym rady lub moze lepiej sprzedawac cos co sie ma niz zajmowac sie drobnymi rzeczami sprowadzanymi na zamowienie, przyznam ze moze sam postepowalbym w ten sposob ale rownoczesnie powiedzialbym ze to moze trwac 2 miesiace lub dalbym sobie spokoj i to jest lepsze rozwiazanie. Obecnie moja zona sprowadza wszystko co miala zamowione w Atomie i bedzie to trwalo 2 tygodnie z bezplatna dostawa do domu. Szkoda tylko ze zmarnowalem tyle czasu i nerwow.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się zaczęłam ostro stresować Panem Wickim i zaczęłam nerwowo poszukiwać czy jestem umówiona z Januszem czy z Kazimierzem. Znalazłam - z Kazimierzem :-) Ufff...

A jeśli chodzi o Atom, to czy ja dobrze rozumiem, że wszystkie problemy z Atomem polegają na nieterminowości dostaw zamówionych dodatkowo towarów? Czy ktoś z Was miał również problem z terminowością i jakością wykonania samej instalacji wod-kan itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o namiary na wykonawcow lub punkt gdzie robia dobre meble kuchenne z ktorych jestescie zadowoleni

CMyK

Witam. Odpowiedź może nie konkretna, ale.... jeśli lubisz kręcić śrubki to zainteresuj się meblami BlackRedWhite.

W połączeniu z blatami z IKEA, uchwytami wg gustu można stworzyć naprawdę tanie i oryginalne kuchnie. Użytkuję takową 4 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy odrobinie fantazji można uzbroić w osprzęt Blum'a i naprawdę będzie przyzwoicie...i tanio.

 

no coz nie intersuja mnie skladane meble ale dziekuje za informacje czekam nadal na informacje co do punktu z ktorego jestescie zadowoleni i ktory termiowo zrobil wam kuchnie, Bylismy przelotem w punkcie w Auchan i postalismy chwile nad rodzina ktora zamawiala wlasnie juz docelowo majac od nich juz plan kuchni i podobala nam sie obsluga.

 

.............

CMyK

 

No to meze tutaj http://cezar-meble.com.pl/index.html,ale uprzedzam,ze nie jest najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze w temacie mebli. Czy wiecie gdzie w okolicach Gdańska lub Pruszcza Gd. jest dobrze wyposażona hurtownia z artykułami meblarskimi (wszelkiej maści śrubki, zawiasy, łączniki itp). Z góry dzięki.

 

Owszem. Na Trakcie Św. Wojciecha 31 (chyba). Tam pracuje człowiek, który robi także meble. Jest sympatyczny, pracowity, niedrogi, tylko z terminami u niego różnie. Robił meble w moim mieszkaniu i na pewno będzie robił w moim budującym się domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

To co sie dzieje w chwili obecnej na rynku to jest po prostu niepojęte. ceny rosną w szaleńczym tempie i jeszce na materiały trzeba czekać miesiącami.

 

Przykład: zainteresowaliśmy sie obecnie wełną. Chcieliśmy ROOCKWOOLa, w większości hurtowni mówili nam zapłacicie i odbieracie w dowolnym terminie. Dopiero w Millenium w Pruszczu poinformowano nas, że na ROOCKWOOLa czeka się min 2 mies. ( a może dłużej), nie wyrabiają sie po prostu. Odpusciliśmy sobie, wybraliśmy ISOVERA w PATOCE, też trzeba czekać, ale krócej no i do pani Ewy mam duże zaufanie, jak mówi, że załatwi to tak jest, a jeśli czegoś nie da rady to też mówi.

Ciekawostka-obecnie nawet na beton komórkowy czeka się do kwietnia i cena jest oszołamiajaca.

 

Zgadza się, że jakieś jazdy są teraz z materiałami. Kupowaliśmy dziś drobne ilości betonu komórkowego na doróbki przy oknach, ściankę, którą dodatkowo postawimy itp. i w Patoce i Jazbudzie nie mieli ani jednej sztuki i powiedzieli, że będą mieć dopiero w kwietniu. Udało się kupić dopiero w trzeciej, nienajtańszej hurtowni (jeden pustak 24cm 10pln(!!!), a 12cm za 5pln) - nie było tanio, ale przynajmniej mieli te pustaki - my kupowaliśmy kilkadziesiąt sztuk, więc nie robiło to dużej różnicy, ale współczuję tym, którzy będą musieli kupić materiał na całe ściany... Producenci powariowali. Przy okazji pytanie - czy wie ktoś, gdzie dostanę wełnę Isover Supermata? Dzwoniłam do Patoki, Brokera w Straszynie i Gdańsku, Bata w Pruszczu i Gdańsku, Raab Karcher w Gdańsku i wszędzie pustki - z reguły tylko Unimata, drobne ilości Rockwoola albo Ursa :evil: Kto poratuje?

A jak tam w sprawie ceny materiałów na wodę i kanalizę i kosztów wykonania instalacji - może ktoś jednak podpowie jak to było u niego, jakich cen/kosztów powinnam się spodziewać? Może być na piva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze w temacie mebli. Czy wiecie gdzie w okolicach Gdańska lub Pruszcza Gd. jest dobrze wyposażona hurtownia z artykułami meblarskimi (wszelkiej maści śrubki, zawiasy, łączniki itp). Z góry dzięki.

 

Witam,

 

nie jest to idealny namiar ale naprawdę warto odwiedzić (dokładne namiary wziąłem z pkt.pl):

----

Eladam. Płyty i akcesoria meblowe

0 58 763 13 09

80-044 Gdańsk, Trakt św. Wojciecha 3/11

pow.Gdańsk, woj. pomorskie

[email protected]

 

- godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8-16

sobota: 9-13

----

 

pozdrawiam,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem pierwszy raz na forum. Buduję "na odległość", dlatego nie znam rynku usług ani punktów handlowych/dystrybucyjnych.... Na dzień dzisiejszy szukam sklepu z piecami marki Junkers (najlepiej w dobrej cenie) oraz fachowca, ktory by mi go podłączył. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. :wink:

pozdrawiam

Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeśli chodzi o Atom, to czy ja dobrze rozumiem, że wszystkie problemy z Atomem polegają na nieterminowości dostaw zamówionych dodatkowo towarów? Czy ktoś z Was miał również problem z terminowością i jakością wykonania samej instalacji wod-kan itp.?

 

Ja korzystałem niedawno z usług A-TOMu i jestem bardzo zadowolony (instalacja gazowa). Mają kilka ekip. Trafiłem na Pana Mirka - świetny fachowiec, doradzi, jakość wykonania bez najmniejszych zastżerzeń. Co do terminowosci, to w moim przypadku nie było zadnych opóźnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...