Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jeśli chodzi o Atom, to czy ja dobrze rozumiem, że wszystkie problemy z Atomem polegają na nieterminowości dostaw zamówionych dodatkowo towarów? Czy ktoś z Was miał również problem z terminowością i jakością wykonania samej instalacji wod-kan itp.?

 

Ja korzystałem niedawno z usług A-TOMu i jestem bardzo zadowolony (instalacja gazowa). Mają kilka ekip. Trafiłem na Pana Mirka - świetny fachowiec, doradzi, jakość wykonania bez najmniejszych zastżerzeń. Co do terminowosci, to w moim przypadku nie było zadnych opóźnień.

 

w sprawie Atomu problemy dotycza jedynie dostaw akcesoriow co do ekip slyszalem same pochlebne opinie

a kafelkarze biora roznie moj bierze 30 zl od typowej kafelki i 50 zl od gresu 50x50 cm za lazienke dogadujemy sie o dzielo za dolna wzial 2 tys za gorna 2,5 tys, facet myslacy potrafi doradzic i co najwazniejsze sam wszystko robi lacznie z elektryka. Czyli wpuszczasz i wychodzi a lazienka jest do zamieskzania z halogenami gniazdkami itp., bedzie u nas siedzial jescze z miesiac bo ma caly dol do zrobienia.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj bierze 30 zl od typowej kafelki i 50 zl od gresu 50x50 cm za lazienke dogadujemy sie o dzielo za dolna wzial 2 tys za gorna 2,5 tys, facet myslacy potrafi doradzic i co najwazniejsze sam wszystko robi lacznie z elektryka. Czyli wpuszczasz i wychodzi a lazienka jest do zamieskzania z halogenami gniazdkami itp., bedzie u nas siedzial jescze z miesiac bo ma caly dol do zrobienia.

CMyK

 

a moglbys dac do niego jakis namiar?

a moze wiesz,jak potem z robota "stoi" ?

z kims takim chetnie porozmawialibysmy na temat naszych lazienek i terakot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam ekipy do dachówki. Dach grubo ponad 300m2 więc rozsądnej cenowo. Ma ktos jakis namiar?

 

Dzieki z góry.

Pan Kamiński firma Kamrost, właśnie podpisałem umowę z tego co się orientuję ma kilka ekip. Na razie słyszę o nim same pochwały jak będzie w rzeczywistości napiszę w lipcu. Za dach 320m2 z 8 oknami, obróbkami i rynnami około 15k PLN. Na pewno są tańsze, ale w tej urzekło mnie profesjonalne podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio na Forum o tym A-TOMIE. U mnie robią całą instalację wod-kan-gaz-co-kominek z płaszczem. Montaż bardzo rozciągnięty w czasie, bo między Ich robotami musiałem wpuścić innych wykonawców - tynki, wylewki. Są elastyczni i bardzo mili zaczynając od Szefowej, poprzez instalatora,

Ja bym proponowała swoją droga poczekac ztymi hymnami pochwalnymi, az pomieszkasz i ocenisz po czasie prace, ..

Gosiu kochana, jak Ci kiedys dawno, dawno temu zwrocilem uwage, abys nie zachwalala wykonawcy przed zaczeciem roboty to sie na mnie obrazilas. Dla przypomnienia- chodzilo o montazyste kominka (mam nadzieje, ze nie byl to ten ATOM, ostatnio popularny na forum, a zakres prac zdaje sie podobny). A swoja droga jestem ciekaw, jak Ci sie sprawuje Twoj kominek. O ile pamietam kosztowal Cie mnostwo pieniedzy i mam nadzieje, ze byl tego warty.

Pozdrawiam cieplo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem korpusy z płyt meblowych, wszędzie szuflady na prowadnicach kólkowych pełen wysów (żadnych półek) no i wszystko obłożone kafelkami 10x10 polcoloritu Apollo Beige.

 

A możesz powiedzieć jakiej firmy masz te prowadnice i gdzie je kupowałeś?

 

Gosia - pamiętasz jeszcze o zdjęciach podłogi?

 

Mam jeszcze pytanie o drzwi wewnętrzne, gdzie kupowaliście, interesują mnie z ramy drewnianiej a nie plastry miodu. Wiem o polecanej firmie Libor, ale może macie jeszcze jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio na Forum o tym A-TOMIE. U mnie robią całą instalację wod-kan-gaz-co-kominek z płaszczem. Montaż bardzo rozciągnięty w czasie, bo między Ich robotami musiałem wpuścić innych wykonawców - tynki, wylewki. Są elastyczni i bardzo mili zaczynając od Szefowej, poprzez instalatora,

Ja bym proponowała swoją droga poczekac ztymi hymnami pochwalnymi, az pomieszkasz i ocenisz po czasie prace, ..

Gosiu kochana, jak Ci kiedys dawno, dawno temu zwrocilem uwage, abys nie zachwalala wykonawcy przed zaczeciem roboty to sie na mnie obrazilas. Dla przypomnienia- chodzilo o montazyste kominka (mam nadzieje, ze nie byl to ten ATOM, ostatnio popularny na forum, a zakres prac zdaje sie podobny). A swoja droga jestem ciekaw, jak Ci sie sprawuje Twoj kominek. O ile pamietam kosztowal Cie mnostwo pieniedzy i mam nadzieje, ze byl tego warty.

Pozdrawiam cieplo

Kominek, to jedna z najlepszych naszych decyzji. Sprawuje sie rewelacyjnie. Kominkarz, tu miałes rację, fachowcem moze jest i dobrym, ale tez jest totalnym chamem :cry: i na peweno juz bym go nie poleciła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem korpusy z płyt meblowych, wszędzie szuflady na prowadnicach kólkowych pełen wysów (żadnych półek) no i wszystko obłożone kafelkami 10x10 polcoloritu Apollo Beige.

 

A możesz powiedzieć jakiej firmy masz te prowadnice i gdzie je kupowałeś?

 

Gosia - pamiętasz jeszcze o zdjęciach podłogi?

 

Mam jeszcze pytanie o drzwi wewnętrzne, gdzie kupowaliście, interesują mnie z ramy drewnianiej a nie plastry miodu. Wiem o polecanej firmie Libor, ale może macie jeszcze jakieś namiary?

Rny, zapomniałam, jutro zrobię :oops: Ja drzwi mam z Entry, bardzo zadowolona jestem, a....co u Ciebie, juz? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie jest to idealny namiar ale naprawdę warto odwiedzić (dokładne namiary wziąłem z pkt.pl):

----

Eladam. Płyty i akcesoria meblowe

0 58 763 13 09

80-044 Gdańsk, Trakt św. Wojciecha 3/11

pow.Gdańsk, woj. pomorskie

[email protected]

 

- godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8-16

sobota: 9-13

----

pozdrawiam,

Jarek

 

Wielkie dzięki. Jakoś o pkt.pl nie pomyślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Śliwka, tylko nie mogłam się zalogować więc zarejestrowałam sie raz jeszcze.

 

Czy tynki cem-wap robi tylko Wicki? Kto robił u Was dajcie namiary, prooooooszę.

Dzwoniłam do Wickiego Kazimierza dziś, umawaialiśmy sie od zeszłego roku. jeszce w styczniu sie przypominałam. A ten mi mówi, że mnie nie wpisał w kajeciku, bo go zapytałam czy zrobią dokładnie, bo nie chciałabym dawać gładzi. Pytam dlaczego, a on mi na to, że jak tak zapytałam to on od razu wietrzy kłopoty. NO, towarzystwo nieźle sie rozbestwiło.

 

Podzielcie się proszę namiarami, bo będę zmuszona wziąć gipsowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dzwoniłam do Wickiego Kazimierza dziś, umawaialiśmy sie od zeszłego roku. jeszce w styczniu sie przypominałam. A ten mi mówi, że mnie nie wpisał w kajeciku, bo go zapytałam czy zrobią dokładnie, bo nie chciałabym dawać gładzi. Pytam dlaczego, a on mi na to, że jak tak zapytałam to on od razu wietrzy kłopoty. NO, towarzystwo nieźle sie rozbestwiło.

(...)

Byłem w podobnej sytuacji. Zadzwoniłem pierwszy raz (jeszcze w okolicach września); wstępny termin wizji na budowie uzgodniliśmy na koniec listopada, termin rozpoczęcia prac na początek grudnia. Drugi telefon w połowie listopada i po drugiej stronie zdziwienie. Kto pan jest, ja nic nie pamiętam, nic nie zanotowałem, terminy zajęte, może I kwartał 2007.

Poza tym stwierdził, że podany przeze mnie metraż jest dla niego nieopłacalny i nie kalkuluje mu się nawet przywozić maszyny. Szlag mnie trafił i dałem sobie spokój z Wickim. Kładę g-k na kapeluszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...