Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam z tego co wyczytałem to wszyscy są tu miej lub bardziej zaawanowani, Ja jeszcze czekam na pozwolenie (początkujący), ale chyba zaczne kopanie nieco wcześniej. W tym tygodniu rozgądałem się za mat. i widzę że wszystko stoi na głowie a ceny skaczą jak tenperatura tej zimy, znalazłem PH 24 za 6,90 i BK za 9,90 w poruwnaniu do zeszłego roku to chyba można powiedzieć że spaliłem start, ale nic jutro jade i kupuje jak leci bo trzeba na koniec miesiąca zacząć działać. Lokalizacja MOSTY

 

 

Pozdrawiam

 

http://www.dobredomy.pl/?id_project=31&infopage=1&lustro=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Co do lokalizacji to chodziło mi o Msty k. Kosakowa

 

Cieszę się żę już poznaje pierwszysch siąsiadów :) Kamila Ja dopiero zaczynam ale mam plany wprowadzić się na koniec 2008 i już gwiazdkę spędzić u siebie z żoną i z synkiem, alę plany planami a życie je zweryfikuje.

Dziś kupiłem mat. PH, bloczki i takie tam, i jeżeli jest jeszcze ktoś kto nosi się z zamiarem kupienia to niech to robi niezwłocznie bo ceny idą w górę a hurtownie nie chcą sprzedawać i czekają na podwyżki (ceny wariują). Naszczęście jak narazie to pogodę mamy po swojej stronie, i można zaczynać.

 

pozdrowienia i powodzenia

Sebastian Asia i Stefcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "Mostowianów" (tak to się pisze?!) Cieszę się, że jesteście z gminy Kosakowo, bo ja niedługo będę z Mechelinek, czyli będziemy sąsiadami!

My zaczniemy jak tylko wykopany będzie dół, a niestety na razie woda pojawia się w wykopach... :-? Budowlaniec mówi że to normalne, ale nas przeraża upływający czas i możliwa "ucieczka" umówionych fachowców. Materiały już kupiliśmy i tylko na pogodę czekaliśmy...

 

Ale jesteśmy dobrej myśli! Słoneczko powinno podsuszyć ziemię, a wtedy jakoś pójdzie! :D

 

Jeszcze jedno - mieszkacie (czas ter. i przyszły) w Mostach, ale na których ulicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Kilka dni temu Śliweczka i Rolek narzekali na P.Wickiego. Trochę się zaniepokoiłam, gdyż też był wstępnie umówiony termin na tynkowanie. Zadzwoniłam, potwierdziłam, Pan powiedział, że oddzwoni i umówi się na pomiar. Wczoraj zadzwonił, a dzisiaj tak jak ustaliliśmy punkt 10 pojawił się na budowie, wszystko wymierzył i 8 kwietnia zaczyna tynkowanie. P. Wicki wywarł bardzo korzystne wrażenie. Myślę, że po wykonanej pracy będziemy zadowoleni jak większość forumowiczów korzystających z usług Pana Wickiego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od tygodnia próbuję kupić (z dostawą nie wcześniej niż w czerwcu) wełmę skalną 15cm w okolicy Gdańska Kokoszek / Żukowa. Tam gdzie byłem nie przyjmują zamówień, tylko każą się zapisywać (!) na zamówienia - czyli bez gwarancji ceny.

 

Pomocy!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Kilka dni temu Śliweczka i Rolek narzekali na P.Wickiego. Trochę się zaniepokoiłam, gdyż też był wstępnie umówiony termin na tynkowanie. Zadzwoniłam, potwierdziłam, Pan powiedział, że oddzwoni i umówi się na pomiar. Wczoraj zadzwonił, a dzisiaj tak jak ustaliliśmy punkt 10 pojawił się na budowie, wszystko wymierzył i 8 kwietnia zaczyna tynkowanie. P. Wicki wywarł bardzo korzystne wrażenie. Myślę, że po wykonanej pracy będziemy zadowoleni jak większość forumowiczów korzystających z usług Pana Wickiego. Pozdrawiam

 

Nie masz się czym martwić.

U mnie też robił- słowny gość, robota była wykonana szybko i sprawnie (około 700m2). Jeśli weźmiesz z jego żwirem to będzie naprawdę gładko.

Oczywiście było parę niedoróbek (zwłaszcza koło okien) ale po reklamacji wpadli i poprawili bez sprzeciwów. Jednakże tak naprawdę to w salonie i tak gipsowałem dla lepszego efektu.

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "Mostowianów" (tak to się pisze?!) Cieszę się, że jesteście z gminy Kosakowo, bo ja niedługo będę z Mechelinek, czyli będziemy sąsiadami!

.........

 

Jeszcze jedno - mieszkacie (czas ter. i przyszły) w Mostach, ale na których ulicach?

Ja mieszkam na Jodłowej. Jak się jedzie z Gdyni to druga w lewo w "centrum":wink: i do końca kostki a potem w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...