Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

I jeszcze tylko chciałam napisać, że zostały nam 3 palety porothermu 11,5 - brak nam fantazji co jeszcze (poza ścianami działowymi) moglibyśmy z niego zrobić, więc gdyby ktoś chciał kupić...

 

Pozdrawiam serdecznie :D :D :D

 

(idę wpisać na białą listę, ale tutaj krótko napiszę - p. Jacek Szymichowski - przyjechał zrobić nam te ściany działowe -jak dla nas -saaaaame zalety :D :D :D :D )

 

Jak mawiają ludzie - od przybytku głowa nie boli. Trzymaj te palety - z czasem zobaczysz, że wcale dużo tego nie zostało ;) A składzik na narzędzia zrobiony? A altanka na letnie wieczory? A podmuróweczka pod ogrodzenie? A kompostownik? A piaskownica dla dzieci? U mnie to by się nie zmarnowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sluchajcie takie pytanie,chcemy z zona przedluzyc garaz,mamy juz pozwolenie na budowe,gadalem z kier budem i on ma uprawnienia i moze to zrobic,ale czy taka zmiana w projeckie powoduje wygasniecie pozwolenia, ktore mamy??bo on cos mowi zeby sie zrobilo projekt zmian i wtedy nie rysowac calego od nowa,tylko ten fragment proejktu ktory ma ulec zmianie(garaz)przerysowac od nowa.jak wy to widzicie??

pozdrawiam

 

Ps. powiem szczerze ze boje sie tych urzedasow,pozowlenie mam w reku,wiec nie chce sobie juz zycia komplikowac,ale z drugiej strony wymyslilismy ze przedluzymy garaz i w ten sposob wygospodarujemy oddzielne pom. na kotlownie.

 

Spokojnie buduj. Ja nie takie zmiany w projekcie miałem już w trakcie budowy. M.in. pierwotnie garaż miał być krótszy a nad nim taras. Teraz nie ma tarasu za to jest dodatkowy pokój nad garażem a sam garaż został wydłużony do szerokości budynku. Po prostu po zakończeniu budowy robi się (o ile nic nie pokręciłem) projekt powykonawczy uwzględniający zaistniałe zmiany. Twój kier-bud sam się z tym powinien uporać. Buduj i nie przejmuj się zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :D

Potrzebuje PILNIE namiary na kogos z zageszczarka podsypki pod posadzke ! Chodzi mi o w/w sprzet i kogos do jego obslugi. Bede bardzo wdzieczna za namiary. Pozdrawiam Maja

 

Zagęszczarkę można wypożyczyć np. w firmie Dakar, podaje dane

tel/fax. 0 58 349 54 29

80-451 Gdańsk, Kościuszki 6h

 

Ja tak zrobiłam, rano pojechałam po zagęszczrkę (wypożyczenie chyba 90 zł/doba) i zagęszczali robotnicy. Wieczorem sama sobie troche poubijałam piach i moge stwierdzić, że obsługiwać ten sprzęt może każdy kto tylko ma czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może ktoś podzielić się ze mną opinią na temat projektanta pana Krzysztofa Milińskiego.

Słyszałem dosyć pochlebne opinie,ale wolę się upewnić co do jego rzetelności.

Jeśli ktoś współpracował z tym panem to proszę o info.

Pozdrawiam

 

Ja współpracuję cały czas. Jeśli masz jakies pytania to napisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :D

Potrzebuje PILNIE namiary na kogos z zageszczarka podsypki pod posadzke ! Chodzi mi o w/w sprzet i kogos do jego obslugi. Bede bardzo wdzieczna za namiary. Pozdrawiam Maja

 

Zagęszczarkę można wypożyczyć np. w firmie Dakar, podaje dane

tel/fax. 0 58 349 54 29

80-451 Gdańsk, Kościuszki 6h

 

Ja tak zrobiłam, rano pojechałam po zagęszczrkę (wypożyczenie chyba 90 zł/doba) i zagęszczali robotnicy. Wieczorem sama sobie troche poubijałam piach i moge stwierdzić, że obsługiwać ten sprzęt może każdy kto tylko ma czas.

 

Bardzo, bardzo dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów

 

Właśnie wytyczono mi budynek i rozpoczynam budowę. Jeszcze dzisiaj wchodzi koparka. Jak powiedziała teściowa rozpoczynam od doła i obym nie miał go do końca budowy.

 

Witam i powodzenia życze :D

 

 

Kochani, mamy ławy fundamentowe!!!! W cztery dni ekipa się uwinęła. Pierwszego wykopali dół (wspomniany przez mojego męża :wink: ) i go pięknie wyrównali. Drugiego dnia ustawili deskowanie. Trzeciego dnia zazbrolili pięknie, a czwartego zalali pięknie betonem. Szok :o Oby tak dalej. Ekipa nogami przebiera, a tu trzeba czekać, aż beton wyschnie :roll: Jak myślicie, ile powinniśmy stać?

Dzięki serdeczne za życzliwośc i miłe słowa :p

 

 

Jeśli dalej tak będą pracować, to wpiszę ich na białą listę Pomorza :D

 

 

A KRK z Tczewa NIE POLECAMY! Przez niekompetencję tej firmy jesteśmy z papierami dwa miesiące do tyłu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tylko chciałam napisać, że zostały nam 3 palety porothermu 11,5 - brak nam fantazji co jeszcze (poza ścianami działowymi) moglibyśmy z niego zrobić, więc gdyby ktoś chciał kupić...

Trzymaj jako lokatę kapitału ;) Teraz wszystko tak drożeje że nie stracisz....

 

Ja to w środę dopiero tyczę budynek, ale jak już dojdę do etapu ścianek działowych a ciągle będziesz miała ten porotherm to może się dogadamy......

 

Własnie mąż przyniósł radosną nowinę do domu - ceny juz wzrosły, więc jesteśmy do przodu z tymi cegłami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

 

Jak mawiają ludzie - od przybytku głowa nie boli. Trzymaj te palety - z czasem zobaczysz, że wcale dużo tego nie zostało ;) A składzik na narzędzia zrobiony? A altanka na letnie wieczory? A podmuróweczka pod ogrodzenie? A kompostownik? A piaskownica dla dzieci? U mnie to by się nie zmarnowało ;)

 

... i jeszcze śmietnik wymyśliłam :p :p :p Wyjdzie na to, że przyjdzie dokupić :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...