Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

O, nie wiedziałam:)

 

Coś ciekawego mówił?

Właściwie to tylko nas wypytywał o projekt i zamiary. Wspomniał coś tylko, że mieliścien okropne doświadczenia przy budowie domu ale z nich prawie wybrnęliście. Zobaczymy jak nam teraz pójdzie. :D W przyszłym tygodniu zaczynamy robić fundamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA GEODETÓW!!!

Moją "przygodę" opisałam tutaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=40876 i zgodnie z sugestią Pagina podam jednak nazwiska. Wprawdzie nie lubię tego i często wolę przemilczeć niż komuś zrobić złą opinię, ale z drugiej strony może to kogoś z Was uchroni? Zaznaczam, że nie mam nic (do tej pory) do jakości ich pracy...

Tak jeżeli ktoś z Was natknie się na geodetów o nazwiskach Żołobińska i Czudzinowicz, to bardzo uważajcie na wszystkie ustalenia, wszystko bierzcie na piśmie i nie płaćcie ani grosza przed dostaniem mapy do ręki!

 

Wiesz o tym, ze szkalujac cudze dobre imie mozesz byc postawiona przed wyzsza instancja ? Nie jestem ta osoba, ale nosze te same nazwisko. Tresc Twojego komentarza zostanie doreczona wlasciwej osobie. Mam nadzieje, ze przemyslalas to, co robisz ?

 

To forum jest wlasnie od tego zeby sie ostrzegac przed takimi "fachowcami". A takie grozby uważam ze sa nie na miejscu :evil: Wystarczyloby wykonywac swoja prace sumiennie i takich komentarzy by nie bylo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA GEODETÓW!!!

Moją "przygodę" opisałam tutaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=40876 i zgodnie z sugestią Pagina podam jednak nazwiska. Wprawdzie nie lubię tego i często wolę przemilczeć niż komuś zrobić złą opinię, ale z drugiej strony może to kogoś z Was uchroni? Zaznaczam, że nie mam nic (do tej pory) do jakości ich pracy...

Tak jeżeli ktoś z Was natknie się na geodetów o nazwiskach Żołobińska i Czudzinowicz, to bardzo uważajcie na wszystkie ustalenia, wszystko bierzcie na piśmie i nie płaćcie ani grosza przed dostaniem mapy do ręki!

 

Wiesz o tym, ze szkalujac cudze dobre imie mozesz byc postawiona przed wyzsza instancja ? Nie jestem ta osoba, ale nosze te same nazwisko. Tresc Twojego komentarza zostanie doreczona wlasciwej osobie. Mam nadzieje, ze przemyslalas to, co robisz ?

 

To forum jest wlasnie od tego zeby sie ostrzegac przed takimi "fachowcami". A takie grozby uważam ze sa nie na miejscu :evil: Wystarczyloby wykonywac swoja prace sumiennie i takich komentarzy by nie bylo :-?

 

Jeśli nie jesteś geodetą i tym bardziej nie masz nic na sumieniu, to w czym rzecz? I to nie jest szkalowanie cudzego dobrego imienia. Jeśli osoby w/w dobrze wykonałyby swoją prace, ich nazwiska nie pojawiłyby sie w złym kontekście. I prosimy tu pisac bez gróźb, bo właśnie to jest w złym tonie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingaa - myślę, że nie pozostało Ci nic innego jak odżałować pieniądze które już zapłaciłaś i zlecić robotę komu innemu.

 

A straszeniem się nie przejmuj, jak trzeba będzie to "cwanej" Pani geodeta zrobi sie PR jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, i prosze o przyjęcie do grona.

Mamy stan surowy otwarty, kupiony z działką i wkrótce ruszamy. Mam problem - czy ktoś wie jak będzie przebiegała Trasa Kaszubska od Bojana dalej w kierunku Szemuda? Byłam w GDDKiA i w gminie, ale żadne konkrety. Gmina dale pozwolenia na budowę bez względu na potencjalne przyszłe drogi, a w najnowszy planie zagospodarowania nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D . Tadzik07 proszę o opinię na temat stolarki okiennej i drzwiowej no i oczywiście wykonawców. Czy nie zmieniłeś zdania?. Pozdrawiam :lol:

 

Montaż okien i drzwi skończony.

Okna prezentują się rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolony.

Z największą przyjemnością mogę polecić firmę PHU MEGABUD Michał Michnowicz z Rumii (tel.: 501-228-741). Firma była parokrotnie polecana na FORUM. Muszę przyznać, że zasługuje na dobre referencje. Szef jest osobą o wysokiej kulturze, cechuje go pełen profesjonalizm. Słowny i solidny. Jego ekipa - po prostu SUPER.

Muszę powiedzieć, że sprawdziłem każdy centymetr uszczelnienia wstawionych okien - oklejałem dokładnie okna folią (żeby ochronić przed tynkarzem), dotykałem więc każdy centymetr pianki. Żadnych przedmuchów!!!

Papaja, możesz śmiało jechać i kupować.

Tadziko7 jakiej folii i taśmy używałeś do zabezpieczenia okien przed tynkowaniem? W poniedziałek MEGABUD montuje okna, a przed świętami zaczynają tynki. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajak, czy Lubiczówka? My przy Lubiczówce... Mamy najpiękniejszą działkę na świecie i stan surowy otwarty (nabyty z działką). Pytałam ludzi, którzy byli swego czasu na zebraniu w tej sprawie i droga ma iśc poniżej jezior, jeśli powyżej, to...

Na portalu http://www.nowedrogikrajowe.pl są mapy (myślę, że będzie więcej zainteresowanych), od Bojana - szare kreski. Perspektywa jest wieloletnia, ale jak drogowcy zachłystną się unijną kasą to może pójśc sprawnie i na przełaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...