Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

...

AnSi jakos zmilkla - musze sie do Niej jakos dopukac :)

Walczy z budowa prawdopodobnie. W psychiatryku jej nie ma?

 

Do psychiatryka to ja niedlugo naprawdę trafię :) Z budową walczę i z klawiaturą jeszcze teź walczę, bo mi się piffkiem zalała i gadać ze mną nie chce :roll:

 

No to co dziefczęta - kiedy spotkanko? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...

AnSi jakos zmilkla - musze sie do Niej jakos dopukac :)

Walczy z budowa prawdopodobnie. W psychiatryku jej nie ma?

 

Do psychiatryka to ja niedlugo naprawdę trafię :) Z budową walczę i z klawiaturą jeszcze teź walczę, bo mi się piffkiem zalała i gadać ze mną nie chce :roll:

 

No to co dziefczęta - kiedy spotkanko? :D :D

Ja jestem w stanie g otowosci spotknaiowej, dograj z Zochną, bo ona cuś marudzi i dajcie cynki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych > zaczynam z budowę w kwietniu w Straszynie czy ma ktos namiary na gazobeton jeszcze w rozsadnej cenie bo jestem na etapie czekania na pozwolenie na budowe ale materiał juz gromadze bo ceny rosna jak grzyby po deszczy .....

ZA NAMIRY WIELKIE DZIEKI

moge potwierdzic bo wczoraj brałem ze bloczki mozna kupic jescze za 3.50 brutto z dostawa od pana Połomskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś do wykonania elewacji? Dzwoniłam do polecanego na forum pana Klachowicza, ale ma terminy dopiero na wrzesień, a we wrześniu to ja bym już chciała mieszkać w domku...
Brak zrobionej elewacji, nie przewszkadza w zamieszkaniu :wink:

pewnie nie przeszkadza, ale na razie mamy takie plany, zeby wprowadzić sie do wykończonego domu i nie mieszkać na budowie. Mam nadzieję, że da się to zrealizować... Liczę w dalszym ciągu na jakieś informacje w sprawie fachowców od elewacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D A upewniłeś się czy uzyskasz pozwolenie na budowę domu z bali? Znajomej marzył się taki domek. Kupiła piękną działkę pod lasem, nieopodal rzeczka, miejsce aż się prosi aby tam postawić drewniany dom. A tu kicha :( Plan zagospodarowania przestrzennego wyraznie określa jakie domy można stawiać, niestety z bali nie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych > zaczynam z budowę w kwietniu w Straszynie czy ma ktos namiary na gazobeton jeszcze w rozsadnej cenie bo jestem na etapie czekania na pozwolenie na budowe ale materiał juz gromadze bo ceny rosna jak grzyby po deszczy .....

ZA NAMIRY WIELKIE DZIEKI

moge potwierdzic bo wczoraj brałem ze bloczki mozna kupic jescze za 3.50 brutto z dostawa od pana Połomskiego

 

Radzę się pospieszyć, bo słyszałem, że producenci informują juz hurtonie, że latem gazobeton ma kosztować 24 zł za sztukę. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję, i życzę owocnych poszukiwań :D W naszym planie (gmina krokowa} jest taki bzdetny zapis, że ścianka kolankowa może mieć maksymalnie 50cm. Na ten "drobiazg", nie zwróciliśmy uwagi wtedy gdy można było zgłaszać jakieś zastrzeżenia. Plan został zatwierdzony, a my mieliśmy spore problemy ze znalezieniem projektu, który spełniał by ten warunek. Jest to tym głupszy zapis, że jednocześnie plan przewiduje tylko budynki dwukondygnacyjne- parter + użytkowe poddasze i tak niską ściankę kolankową :x Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :D

 

Czy BELKI STALOWE HEA ( taka mam nazwe w projekcie ) a DWUTEOWNIK HEA ( tak nazywaja to producenci ) to to samo ??? Moj kierownik wyjechal a wykonawca uwaza ze to to samo ale wydawalo mi sie ze nie jest na 100% pewny :-? Wg rysunkow na projekcie wydaje sie ze to jednak to samo .... ech mam juz metlik w glowie :oops: Pomozecie ! :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :D

 

Czy BELKI STALOWE HEA ( taka mam nazwe w projekcie ) a DWUTEOWNIK HEA ( tak nazywaja to producenci ) to to samo ??? Moj kierownik wyjechal a wykonawca uwaza ze to to samo ale wydawalo mi sie ze nie jest na 100% pewny :-? Wg rysunkow na projekcie wydaje sie ze to jednak to samo .... ech mam juz metlik w glowie :oops: Pomozecie ! :oops: :D

 

 

To to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :D

 

Czy BELKI STALOWE HEA ( taka mam nazwe w projekcie ) a DWUTEOWNIK HEA ( tak nazywaja to producenci ) to to samo ??? Moj kierownik wyjechal a wykonawca uwaza ze to to samo ale wydawalo mi sie ze nie jest na 100% pewny :-? Wg rysunkow na projekcie wydaje sie ze to jednak to samo .... ech mam juz metlik w glowie :oops: Pomozecie ! :oops: :D

 

 

To to samo.

 

UFF :oops: dziekuje bardzo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...