Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy stosowaliście na kominy nasady obrotowe? Warto?

Mi znajomy koniniarz odradzil nasade obrotowa mowiac ze zima pod wplywem roznicy temperatur nasada zamarza i przestaje sie obracac..../quote]Nic nie zamarza, by nie zamarzało jest takie czarne mazidło, nie pamietam teraz nazwy

 

Może i nie zamarza - nawet napewno ale...

Ja mam u siebie taki komin w bloku (mieszkam na 3 - ostatnim piętrze). Zamontowali mi to ustrojstwo aby poprawić wentylacje - fakt jest dużo lepiej ale strasznie hałasuje ta maszynka, szczególnie jak mocno dmucha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początku sie przedstawię. Mam na imię Daniel i razem z żoną i z córeczką mieszkamy w Gdańsku.

Od dłuższego czasu marzyliśmy o własnym kawałku ziemi a na niej małym domku z ogródkiem. Niestety były to nasze marzenia - wydawało sie, że nierealne w realizacji, dlatego nie myśleliśmy o zakupie ziemi. Teraz, gdy marzenia przybierają bardziej realne kształty - okazuje sie ze nie mamy gdzie kupić działki.

Może ktoś z was słyszał o kimś kto chciałby sprzedać działkę wielkość ok 1000 m2 w okolicach Kolbud, Bąkowa, Bielkówka, Kowal. Pisze tu, bo nie chodzi mi o oferty, które są dostępne w Internecie bądź w biurach nieruchomości (problem zresztą, że ich nie ma). Chodzi mi o takie miejsca, które są obok waszych działek, bądź działek waszych znajomych.

A może wiecie o jakichś innych lokalizacjach niż te które podałem

Będziemy wdzięczni za wszelkie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początku sie przedstawię. Mam na imię Daniel i razem z żoną i z córeczką mieszkamy w Gdańsku.

Od dłuższego czasu marzyliśmy o własnym kawałku ziemi a na niej małym domku z ogródkiem. Niestety były to nasze marzenia - wydawało sie, że nierealne w realizacji, dlatego nie myśleliśmy o zakupie ziemi. Teraz, gdy marzenia przybierają bardziej realne kształty - okazuje sie ze nie mamy gdzie kupić działki.

Może ktoś z was słyszał o kimś kto chciałby sprzedać działkę wielkość ok 1000 m2 w okolicach Kolbud, Bąkowa, Bielkówka, Kowal. Pisze tu, bo nie chodzi mi o oferty, które są dostępne w Internecie bądź w biurach nieruchomości (problem zresztą, że ich nie ma). Chodzi mi o takie miejsca, które są obok waszych działek, bądź działek waszych znajomych.

A może wiecie o jakichś innych lokalizacjach niż te które podałem

Będziemy wdzięczni za wszelkie namiary.

 

 

 

sprawdz w kowalach ul. sadowa ostatni dom po prawej stronie. wiem że gość sprzedawał dzałki a miał ich całe multum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja znowu w temacie bloczków. Czy ktoś wypowie się na temat jakości bloczków betonowych od Połomskiego (k/Żukowa). Cenę ma zachęcającą (3.5zł brutto). U konkurencji to samo ale netto. Pozdrawiam

 

tydzien temu dostałem dostawe od niego. Ja to sie nie znam ale murarze mówili że bardzo dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja znowu w temacie bloczków. Czy ktoś wypowie się na temat jakości bloczków betonowych od Połomskiego (k/Żukowa). Cenę ma zachęcającą (3.5zł brutto). U konkurencji to samo ale netto. Pozdrawiam

 

Mój dom stoi na bloczkach od p.Połomskiego (od maja 2006, więc nie jest źle :) ). Firma, która stawiała mi dom chwaliła sobie ich jakość. Ja niestety mogę tylko powtórzyć to co mi powiedzieli :).

Jeśli chodzi o współpracę z p.Połomskim to:

- nie miałam żadnych problemów z dokumentami do tych bloczków i fakturą;

- ja miałam bloczki z transportem na budowę;

- uwzględniają gwarancję na bloczki, które popękają w czasie transportu i bez najmniejszego problemu - na telefon - dowożą potrzebną ilość.

Słowem mówiąc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja znowu w temacie bloczków. Czy ktoś wypowie się na temat jakości bloczków betonowych od Połomskiego (k/Żukowa). Cenę ma zachęcającą (3.5zł brutto). U konkurencji to samo ale netto. Pozdrawiam

 

Sprawdz w Ol-transie na Pogorzu. Ceny mieli dobre w lutym br. Telefon podam jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oltrans ma cene 4 zlote,ale w z\eszlym tygodniu nie mieli.

Witaj. Dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi w temacie bloczków. Dziś dzwoniłem do OL-Trans, cena bloczka 4,2 zł brutto i trzeba czekać. SZALEŃSTWO. Ciekawe na jakim poziomie to się zatrzyma.???

 

 

slyszalem o cenie 5,60 brutto

 

a za gazobeton kolega w elblagu placil 10,30 brutto!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...