Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam wszystkich budujacych > zaczynam z budowę w kwietniu w Straszynie czy ma ktos namiary na gazobeton jeszcze w rozsadnej cenie bo jestem na etapie czekania na pozwolenie na budowe ale materiał juz gromadze bo ceny rosna jak grzyby po deszczy .....

ZA NAMIRY WIELKIE DZIEKI

moge potwierdzic bo wczoraj brałem ze bloczki mozna kupic jescze za 3.50 brutto z dostawa od pana Połomskiego

 

Zapytaj p. Połomskiego o ceny innych materiałów. W zeszłym roku praktycznie wszystkie materiały brałem od niego i ceny byly baaaaardzo kokurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujacych > zaczynam z budowę w kwietniu w Straszynie czy ma ktos namiary na gazobeton jeszcze w rozsadnej cenie bo jestem na etapie czekania na pozwolenie na budowe ale materiał juz gromadze bo ceny rosna jak grzyby po deszczy .....

ZA NAMIRY WIELKIE DZIEKI

moge potwierdzic bo wczoraj brałem ze bloczki mozna kupic jescze za 3.50 brutto z dostawa od pana Połomskiego

 

Zapytaj p. Połomskiego o ceny innych materiałów. W zeszłym roku praktycznie wszystkie materiały brałem od niego i ceny byly baaaaardzo kokurencyjne.

 

gazobeton niestety mial teraz drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś ma namiary na ekipę budującą silką? Przebrnęłam przez listę wykonawców i znalazłam tylko jedną. Wiem że jest dość późno na szukanie ekipy na maj. Niestety wcześniej " nagrana" ekipa powaliła mnie wyceną :roll: (Ponad 37000 za robociznę, przy parterówce i to bez fundamentów). Pozdrawiam wszystkich budujących w Osowie ( i nie tylko :D )

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początku sie przedstawię. Mam na imię Daniel i razem z żoną i z córeczką mieszkamy w Gdańsku.

Od dłuższego czasu marzyliśmy o własnym kawałku ziemi a na niej małym domku z ogródkiem. Niestety były to nasze marzenia - wydawało sie, że nierealne w realizacji, dlatego nie myśleliśmy o zakupie ziemi. Teraz, gdy marzenia przybierają bardziej realne kształty - okazuje sie ze nie mamy gdzie kupić działki.

Może ktoś z was słyszał o kimś kto chciałby sprzedać działkę wielkość ok 1000 m2 w okolicach Kolbud, Bąkowa, Bielkówka, Kowal. Pisze tu, bo nie chodzi mi o oferty, które są dostępne w Internecie bądź w biurach nieruchomości (problem zresztą, że ich nie ma). Chodzi mi o takie miejsca, które są obok waszych działek, bądź działek waszych znajomych.

A może wiecie o jakichś innych lokalizacjach niż te które podałem

Będziemy wdzięczni za wszelkie namiary.

 

 

 

sprawdz w kowalach ul. sadowa ostatni dom po prawej stronie. wiem że gość sprzedawał dzałki a miał ich całe multum

 

W Kowalach ja się buduję. Polecam :D Jednak działek nie sprzedaje osoba mieszkająca na końcu Sadowej. Jeśli chcesz kontakt do własciciela tych działek po prawej stronie od Sadowej, pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos jest chetny na dzialki w miare rozsadnej cenia to udajcie sie na strone pruszcza gdnaskiego bedzie teraz przetarg na kilkanascie dzialek wielkosci 960 do 1200 m za od 50 do 76 tys

 

polecam pan Polomskiego rowniez, terminowy i wymienia pekniete bloczki lub po prostu ich nie liczy do ceny koncowej ja rok temu placilem 2,20.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś ma namiary na ekipę budującą silką? Przebrnęłam przez listę wykonawców i znalazłam tylko jedną. Wiem że jest dość późno na szukanie ekipy na maj. Niestety wcześniej " nagrana" ekipa powaliła mnie wyceną :roll: (Ponad 37000 za robociznę, przy parterówce i to bez fundamentów). Pozdrawiam wszystkich budujących w Osowie ( i nie tylko :D )

Dominika

 

Witaj :)

Gdzie się będziecie budować ???

Nasz domek stoi na polu koło nowego kościoła.

 

Aaaa, w Osowej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was brał bloczki z KOSTBETU z Miszewka ? Co sądzicie o jakości. Ja cały czas wałkuję te bloczki, bo w końcu muszę zdecydować gdzie kupić, a czas płynie. W tym przypadku jakość ma najwyższą wagę. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

 

my bralismy :) bardzo ok - rowne, dobra wytrzymalosc, zadnych wadliwych w calej partii. Bylo to co prawda na poczatku zeszlego roku - mam nadzieje ze jakosc sie nie zmieniala. polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oltrans ma cene 4 zlote,ale w z\eszlym tygodniu nie mieli.

Witaj. Dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi w temacie bloczków. Dziś dzwoniłem do OL-Trans, cena bloczka 4,2 zł brutto i trzeba czekać. SZALEŃSTWO. Ciekawe na jakim poziomie to się zatrzyma.???

 

Zamówilam w ubieglym tygodniu bloczki w Brokerze w tej samej cenie. Było to najtaniej, jak udalo mi się znaleźć z transportem. Też trzeba czekać, nawet 10 dni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś ma namiary na ekipę budującą silką? Przebrnęłam przez listę wykonawców i znalazłam tylko jedną. Wiem że jest dość późno na szukanie ekipy na maj. Niestety wcześniej " nagrana" ekipa powaliła mnie wyceną :roll: (Ponad 37000 za robociznę, przy parterówce i to bez fundamentów). Pozdrawiam wszystkich budujących w Osowie ( i nie tylko :D )

Dominika

 

Moja ekipa buduje z Silki. U mnie zaczynają na początku kwietnia, ale obawiam się, że ani nie są tani, ani raczej nie dadzą rady wziąć następnej budowy na ten rok. Umowę podpisywałam w czerwcu ubieglego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Zgodnie z projektem mam strop Teriva I.

Czy ktoś z was zna namiary na producenta lub taniego dystrybutora beleczek i pustaków tego systemu w okolicach 3-miasta, a najlepiej Kowal?

Pozdr

 

Spróbuj w Vera-S Szemud tel 6761139 i

Zaklad Produkcji Marek Telega Gdansk Osowa tel 5527198

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś ma namiary na ekipę budującą silką? Przebrnęłam przez listę wykonawców i znalazłam tylko jedną. Wiem że jest dość późno na szukanie ekipy na maj. Niestety wcześniej " nagrana" ekipa powaliła mnie wyceną :roll: (Ponad 37000 za robociznę, przy parterówce i to bez fundamentów). Pozdrawiam wszystkich budujących w Osowie ( i nie tylko :D )

Dominika

 

Witaj :)

Gdzie się będziecie budować ???

Nasz domek stoi na polu koło nowego kościoła.

 

Aaaa, w Osowej :) .[/quote

 

Zaczynamy budowę w połowie kwietnia (jak na razie tylko fundament) na ulicy Ledy, bliżej starego kościoła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja buduję pod Wejherowem. W piątek zalali ławy na naszej budowie. Pod koniec tego tygodnia mają roibć fundament. zadzwoniłam dzisiaj do hurtowni w sprawie transportu. Może zdążą na czwartek jak dadzą radę, jak nie to w piątek jak trzeci transport. Nie wiedziałam, że z transportem to też trzeba tak długo czekać. :o

Chciałam domówić jeszcze 200 szt. bloczków - w styczniu kupowałam za 3,60 zł/szt, teraz są za 4,40 zł/szt. Ale lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Witaj :)

Gdzie się będziecie budować ???

Nasz domek stoi na polu koło nowego kościoła.

 

Aaaa, w Osowej :) .

 

Ja również rozpocząłem budowę na Osowej w pobliżu starego kościoła. Buduję Dom w Tymianku 2 :-)

 

Aaaa, super.

Będzie można forumową imprezkę skręcić.

Osowa ostatnimi czasy wygląda jak jeden wielki plac budowy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...