Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja wróciłem z Gdyni i już mam coś do wynajęcia zaklepane :)

Teraz można myśleć poważniej nad budową.

Mały - zapraszam do wątku domy z bali :)

 

pozdrawiam

Spko, spoko - czytam - rozmowy z Rzyrafem podjęte, czekam na odpowiedź p. Wojtka Nitki, a i działam troszkę na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Pochwalcie sie kto Wam robil przyłącza wodociagowe, chodzi mi o podciagniecie rury z ulicy do domu jakies 60 m. Dzwonilam do Pana Bujaka ale on jest strasznie drogi. Zarzadal PLN 3.000 za sama robocizne. To chyba duzo ?? :-? Dajcie znac jak bylo u Was :D

 

W 2004r. za 35 metrów przyłącza zapłaciłem 1500 zł (w całości). Jeżeli z materiałem wyrobisz się w 4500 to chyba nie będzie tak żle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Pochwalcie sie kto Wam robil przyłącza wodociagowe, chodzi mi o podciagniecie rury z ulicy do domu jakies 60 m. Dzwonilam do Pana Bujaka ale on jest strasznie drogi. Zarzadal PLN 3.000 za sama robocizne. To chyba duzo ?? :-? Dajcie znac jak bylo u Was :D

Majcia - ostatnio oglądałem "przyłącze" w Tuchomiu , które okazało się normalnym wodociągiem...włącznie z trójnikami, hydrantem, rozdzieleniem itp. koszt całkiem wariacki - kierownik budowy, geodeta, odbiory itp. Sama papierologia wyższa niż koszt materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! A jak trudne na miejscu...Zwłaszcza, że nie ma za bardzo kim.

 

eeeeeeeeeeee

toc przeciez pisze,ze mam prawie sprawdzona ekipe :lol:

tynkarza Wam nie polece,poniewaz w tym temacie aktualnie upewniam sie czy aby napewnow Polsce kara smierci nie obowiazuje :evil: mam ochote go zamordowac :cry:

kto ma jakiegos budujacego sie wroga ? namiar na tynkarza dam od reki,nawet za darmo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...