Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam miejsca gdzie można kupić blaty kuchenne, takie zwykłe z okleiną. Był kiedyś taki skład na Sandomierskiej w Gdańsku, ale albo mi się pochrzaniło i nie wiem gdzie, albo już ich tam nie ma. Może ktoś z Was wie gdzie mogę dostać balty kuchenne?

 

a wieksze sklepy budowlane nie sprzedaja?

kiedys kupowalam w Leroy Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo proszę Was o potwierdzenie że nie mam jakiegoś PECHA. Tylko po prostu mam problem z doborem ludzi do wspólpracy :(.

 

Zostałam na lodzie jeśli chodzi o schody drewniane, samonośne, zabiegowe i gięte.

Koszmar jakiś, facet miał je montować za jakieś 3 tygodnie, a teraz mówi, że odda mi zaliczkę, bo nie opłaca mu się ich robić za tyle na ile się dogadaliśmy.

Cen kosmos, a temu jeszcze sięnie oplaca. Czy świat zwariował, czy to ja mam popstrykane w głowie.

Muszę mieć schody, bo mi domu nie odbiorą.

No przecież takie schody nie mogą kosztować 30 tysięcy, bo to nawet nie jest śmieszne. 17 stopni, to ca. 1.700 zł za 1 stopień. Za takąkasę nie pozwolępo nich chodzić :).

Muszę się dowiedzieć ile winda kosztuje, bo możliwe że taka wypasiona taniej wyjdzie :).

 

No nie mam już siły.

 

Dorotko - glasku,glasku

mamy podobny problem,wykonawca co jeden to lepszy :evil:

a schodziarz rzeczywiscie przesadzil :( nooo chyba,ze Ty te schody to jakies wyjatkowo przecudnej urody zamowilas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz, tym razem już na prawdę. W poniedziałek weszli panowie do naszego świeżo nabytego stanu surowego otwartego. Robią szybko i dobrze, kasa idzie strumieniami do różnych składów budowlanych, rąbnięto nam paletę cementu i wszystko ze skrzynki elektrycznej. Ręce mi latają z emocji, ale wiem, żejakby co, jest zawsze FORUM do pomocy!

 

Masza - powodzenia!

oby tak dalej ! i mam na mysli

Robią szybko i dobrze
a nie
rąbnięto nam paletę cementu i wszystko ze skrzynki elektrycznej
:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam miejsca gdzie można kupić blaty kuchenne, takie zwykłe z okleiną. Był kiedyś taki skład na Sandomierskiej w Gdańsku, ale albo mi się pochrzaniło i nie wiem gdzie, albo już ich tam nie ma. Może ktoś z Was wie gdzie mogę dostać balty kuchenne?

 

a wieksze sklepy budowlane nie sprzedaja?

kiedys kupowalam w Leroy Merlin

Przy rondzie w Strarszynie (tym na obwodnicę) jest hurtownia meblarska (bodajże First to się nazywa). Tam widziałem duży wybór m.in. blatów. Może u nich popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rondzie w Strarszynie (tym na obwodnicę) jest hurtownia meblarska (bodajże First to się nazywa). Tam widziałem duży wybór m.in. blatów. Może u nich popytaj.

 

O kurcze, rzut beretem bym miała do domku, jednak pod latarnią najciemniej :p Dzięki, dzięki :)

 

JBDK, raffran - dzięki, sprawdzę jutro :)

 

MiA & Wojtek - może i markety budowlane też sprzedają blaty, ale mój mąż ma jakieś uprzedzenia co do blatów z takich miejsc, nie wiem czemu i jakoś z góry odstrzelił taką opcję :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam garażu blaszanego lub czegoś podobnego :-)

doradźcie proszę gdzie szukać - w miejscowości Nowe jest firma - za garaż 1600 zł nieużywany

może kolezanki czy koledzy macie gadzieś namiary albo sami dysponujecie takowym

będę wdzięczny

 

sławek

 

Ja szukałem w Anonsach - zwykle ogłasza się tam kilka firm co sprzedają nowe i montują u klienta. Jeżeli masz mozliwośći transportu, to w tym samym miejscu znajdziesz ogłoszenia o używanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie ile bloczków betonowych (fundament) wchodzi na metr kawdratowy? ci w hurtowniach nie mają czasu na jakiekolwiek wyliczenia a w moim projekcie (indywidualny) nie ma zestawienia materiałów...

no więc zakładając bloczek fundamentowy o długości 38 i wysokości 14 cm

 

0.38x0.14=0.0532 i 1:0.0532=18.796....

 

to powiedziałbym że 19.

jesli sie myle niech ktos poprawi :)

Nie doliczyłeś spoin (do 2cm). Mój majster liczy 16 bloczków 14-centymetrowych na m2 i to się mniej więcej sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! A jak trudne na miejscu...Zwłaszcza, że nie ma za bardzo kim.

 

eeeeeeeeeeee

toc przeciez pisze,ze mam prawie sprawdzona ekipe :lol:

tynkarza Wam nie polece,poniewaz w tym temacie aktualnie upewniam sie czy aby napewnow Polsce kara smierci nie obowiazuje :evil: mam ochote go zamordowac :cry:

kto ma jakiegos budujacego sie wroga ? namiar na tynkarza dam od reki,nawet za darmo :wink:

 

Dawaj go na czarną listę

 

wlasnie dodalam :evil:

mam nadzieje,ze dlugo pracy nie znajdzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam garażu blaszanego lub czegoś podobnego :-)

doradźcie proszę gdzie szukać - w miejscowości Nowe jest firma - za garaż 1600 zł nieużywany

może kolezanki czy koledzy macie gadzieś namiary albo sami dysponujecie takowym

będę wdzięczny

 

sławek

 

ja mam taka zawalidroge ale nie jest w najlepszym stanie,wiec nie wiem czy oplacaloby sie Tobie transportowac toto do Tczewa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam garażu blaszanego lub czegoś podobnego :-)

doradźcie proszę gdzie szukać - w miejscowości Nowe jest firma - za garaż 1600 zł nieużywany

może kolezanki czy koledzy macie gadzieś namiary albo sami dysponujecie takowym

będę wdzięczny

 

sławek

 

ja mam taka zawalidroge ale nie jest w najlepszym stanie,wiec nie wiem czy oplacaloby sie Tobie transportowac toto do Tczewa :roll:

 

w zwiazku z zapytaniami o bude wyjasniam jak w wiad.prywatnych

 

to co mamy,to bylo kiedys chlodnia czyli sciany ma z zewnatrz metalowe a w srodku jakas dykta na drewnianych stelazach..

mysle,ze buda niezbyt nadaje sie do dluzszego transportu z powodu korozji na scianach i przypuszczam,ze bylby klopot z zaladunkiem na samochod..po pierwsze jakis dzwig bylby potrzebny,ona ma tylko 2 uchwyty,wiec tez nie specjalne mocowanie poza tym moglaby sie w trakcie rozpasc

:-?

nie myslelismy o jej sprzedazy hmmm do sprzedania ona i tak sie nie nadaje :oops: nie myslelismy o szybkim pozbyciu sie jej,poniewaz dla naszych potrzeb udalo sie ja przesunac,wiec nie znam ostatecznej decyzji naszego sasiada (wspolwlasciciela :o :wink: ) niedawno twierdzil,ze mu niepotrzebna..

obiecuje w najblizszym czasie sie dowiedziec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...