Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Marcin U budował z silikatów.

 

Materiał o bardzo dobrym właściwościach izolacji akustycznej, gorszej izolacji cieplnej. Musiałbyś tylko sprawdzić czy po zastąpieniu BK silikatem nie zajdzie potrzeba zwiększenia warstwy ocieplenia. Np. z 12 na 15 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

szukam garażu blaszanego lub czegoś podobnego :-)

doradźcie proszę gdzie szukać - w miejscowości Nowe jest firma - za garaż 1600 zł nieużywany

może kolezanki czy koledzy macie gadzieś namiary albo sami dysponujecie takowym

będę wdzięczny

 

sławek

Właśnie od nich kupiłem.

Cena 2250,- z dowozem i montażem. Brama otwierana do góry, dodatkowe drzwi boczne.

Montaż ok 40min - 1 godz.

Maja własny agregat więc prądu im nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam garażu blaszanego lub czegoś podobnego :-)

doradźcie proszę gdzie szukać - w miejscowości Nowe jest firma - za garaż 1600 zł nieużywany

może kolezanki czy koledzy macie gadzieś namiary albo sami dysponujecie takowym

będę wdzięczny

 

sławek

Właśnie od nich kupiłem.

Cena 2250,- z dowozem i montażem. Brama otwierana do góry, dodatkowe drzwi boczne.

Montaż ok 40min - 1 godz.

Maja własny agregat więc prądu im nie trzeba.

Maly, daj kontakt na gosci moze byc na priva. Piszesz o agregacie: czyzby goscie nawet sami murowali podstawe pod blaszak i go solidnie mocowali?

Jesli tak to materialy do zaprawy tez swoje?

Pytam bo dzialka zupelnie czysta, ogrodzenia na razie rowniez brak a chetnie bym blaszak juz postawil - zeby bylo gdzie trzymac sprzet. A w okolicy kradna - wiec blaszak musi byc solidnie umocowany. 8)

pozdrawiam,

rafus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin U budował z silikatów.

 

Materiał o bardzo dobrym właściwościach izolacji akustycznej, gorszej izolacji cieplnej. Musiałbyś tylko sprawdzić czy po zastąpieniu BK silikatem nie zajdzie potrzeba zwiększenia warstwy ocieplenia. Np. z 12 na 15 cm.

 

Jeśłi chodzi o Silkę zalecana jest 15 cm warstwa ocieplenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, rady....postanowiliśmy z mężem wybrać się w weekend do Gdańska. Rekreacja połączona z zakupami. W Gdańsku byłam jakieś 6,7 lat temu i niewiele chyba pamiętam. Możecie mnie jakoś nakierować gdzie jechać? Jakieś fajne, niedrogie zakupy (czy to możliwe?? ), oczywiście Ikea (ale to po drodze z Torunia) no i gdzie można się zatrzymać na noc....poratujecie mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, rady....postanowiliśmy z mężem wybrać się w weekend do Gdańska. Rekreacja połączona z zakupami. W Gdańsku byłam jakieś 6,7 lat temu i niewiele chyba pamiętam. Możecie mnie jakoś nakierować gdzie jechać? Jakieś fajne, niedrogie zakupy (czy to możliwe?? ), oczywiście Ikea (ale to po drodze z Torunia) no i gdzie można się zatrzymać na noc....poratujecie mnie?

 

Jeśli myślisz o Ikea w Gdańsku, to jest tam bardzo duże centrum najprzeróżniejszych sklepów. Jeśli to Was zainteresuje, to praktycznie jeden dzień macie zagospodarowany :wink:

 

http://www.matarnia.parkhandlowy.pl/shops/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,ale to tam jest jakieś centrum handlowe? Kompletnie nie pamiętam, chociaż raz tam byłam. A jak z hotelami? Gdzieś niedaleko centum z parkingiem strzeżonym?

 

Przy Obwodnicy Trójmasta ( droga S-6) masz Park Handlowy Matarnia z Ikeą właśnie. Gdańsk-Wrzeszcz to centrum handlowe Manhattan i w samym Śródmieściu Gdańska jest stosunkowo nowe centrum handlowe, ale zapomniałem nazwy.

 

Polecam do odwiedzenia stronę: http://www.trojmiasto.pl

 

Marjucha podpowiedział: Madison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,ale to tam jest jakieś centrum handlowe? Kompletnie nie pamiętam, chociaż raz tam byłam. A jak z hotelami? Gdzieś niedaleko centum z parkingiem strzeżonym?

 

Przy Obwodnicy Trójmasta ( droga S-6) masz Park Handlowy Matarnia z Ikeą właśnie. Gdańsk-Wrzeszcz to centrum handlowe Manhattan i w samym Śródmieściu Gdańska jest stosunkowo nowe centrum handlowe, ale zapomniałem nazwy.

Polecam do odwiedzenia stronę: http://www.trojmiasto.pl

Medison?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,ale to tam jest jakieś centrum handlowe? Kompletnie nie pamiętam, chociaż raz tam byłam. A jak z hotelami? Gdzieś niedaleko centum z parkingiem strzeżonym?

 

No i również Klif w Gdyni Orłowie, Alfa w Gdańsku Przymorzu, Outlet w Szadółkach przy obwodnicy. Hotele na stronie http://www.trojmiasto.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,ale to tam jest jakieś centrum handlowe? Kompletnie nie pamiętam, chociaż raz tam byłam. A jak z hotelami? Gdzieś niedaleko centum z parkingiem strzeżonym?

 

No i również Klif w Gdyni Orłowie, Alfa w Gdańsku Przymorzu, Outlet w Szadółkach przy obwodnicy. Hotele na stronie http://www.trojmiasto.pl.

 

Tak, w Outlet Fashion House w Szadółkach jest sporo sportowych sklepów, a tych będziecie szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho w naszej grupie do tego stopnia ze spadlismy poza pierwsza strone :o ]

 

Materialow budowlanych brak czy co?

 

Mam pytanko: slyszeliscie moze o ekipach montujacych garaze z plyt betonowych? Chodzi mi o to ze zamiast blaszaka na dzialce mozna na starcie szybko postawic taki garaz z gotowych plyt betonowych.

 

pozdrawiam,

rafus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

czy orientuje się możę ktoś gdzie w trójmieście można za nie duże pieniądze kupić blaszak na działkę (może jakieś firmy produkują takowe cuda)?

 

a drugie pytanie dotycz betonu B-20 - gdzie w Gdyni lub okolicach ale obsługujących Gdynię (bo juz nie wszystkie betoniarnie chcą przyjeżdżać do Gdyni bo np. im za daleko ....) można najtaniej kupić taki beton z dostawą na działkę (rejon Chwarzna) (i z pompą) ?

 

Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Garaz blaszany mozesz zanabyc na ulicy Hutniczej,po prawej stronie (patrzac w strone Rumii),zaraz za PBUCH,a przed starym Nomi.Maja tam garaze blaszane,betoniarki,taczki itd.

 

Co do betonu to nie wypowiadam sie na temat cen,ale:

1.OLTRANS-Mrzezino

2.Tomi-Gdynia ul. Hutnicza http://www.tomi-beton.com.pl/cennik.asp

3.Tomasbeton-poszukaj na bialej liscie,byl tam namiar do ich przedstwiciela,ktory daje lepsze ceny

 

to tyle,co mi przychodzi do glowy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

czy orientuje się możę ktoś gdzie w trójmieście można za nie duże pieniądze kupić blaszak na działkę (może jakieś firmy produkują takowe cuda)?

 

a drugie pytanie dotycz betonu B-20 - gdzie w Gdyni lub okolicach ale obsługujących Gdynię (bo juz nie wszystkie betoniarnie chcą przyjeżdżać do Gdyni bo np. im za daleko ....) można najtaniej kupić taki beton z dostawą na działkę (rejon Chwarzna) (i z pompą) ?

 

Z góry dziękuję za informację.

 

Dopisuję WAKOZ. Od jakiegoś czasu mają drugą betoniarnię przy drodze nr 20, na Żukowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

czy orientuje się możę ktoś gdzie w trójmieście można za nie duże pieniądze kupić blaszak na działkę (może jakieś firmy produkują takowe cuda)?

 

a drugie pytanie dotycz betonu B-20 - gdzie w Gdyni lub okolicach ale obsługujących Gdynię (bo juz nie wszystkie betoniarnie chcą przyjeżdżać do Gdyni bo np. im za daleko ....) można najtaniej kupić taki beton z dostawą na działkę (rejon Chwarzna) (i z pompą) ?

 

Z góry dziękuję za informację.

 

Bralismy z Polbet B-Complexu. Do Gdyni Wiczlino przyjechali bez problemu. Tez bralismy B-20. Wykonawcy mowili ze maja naprawde dobry beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...