Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Nie, pana Tkaczyka. Mam nadzieję, że ten jest OK. A dokładnie mogę powiedzieć po 15-tym.

 

Widocznie to ten drugi tartak w Starej Kiszewie, bo sa dwa. :D O tym nic zlego nie slyszalam takze napewno bedzie dobrze :D Pozdrawiam

 

Oby, oby. Kurcze blade to by dopiero był cyrk, gdyby ta więźba dotarła trefna. Rozumiem, że w ostatecznosci wszystko dobrze się u Was skończyło? czy mieliście jakieś problemy z wymianą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie, może ktoś wie, gdzie można kupić steatyt (tzw. kamień mydlany - jasnoszaroniebieski, czasem z delikatnym odcieniem zielonkawymy) W Przodkowie nie ma :( Potrzebny mi jest kawałek o wymiarach 1m x 60 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pana Tkaczyka. Mam nadzieję, że ten jest OK. A dokładnie mogę powiedzieć po 15-tym.

 

Widocznie to ten drugi tartak w Starej Kiszewie, bo sa dwa. :D O tym nic zlego nie slyszalam takze napewno bedzie dobrze :D Pozdrawiam

 

Oby, oby. Kurcze blade to by dopiero był cyrk, gdyby ta więźba dotarła trefna. Rozumiem, że w ostatecznosci wszystko dobrze się u Was skończyło? czy mieliście jakieś problemy z wymianą ?

 

Po dwoch miesiacach walki wymienili nam na nowa juz dobra ale co sie nastresowalismy to nasze :evil: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pana Tkaczyka. Mam nadzieję, że ten jest OK. A dokładnie mogę powiedzieć po 15-tym.

 

Widocznie to ten drugi tartak w Starej Kiszewie, bo sa dwa. :D O tym nic zlego nie slyszalam takze napewno bedzie dobrze :D Pozdrawiam

 

Oby, oby. Kurcze blade to by dopiero był cyrk, gdyby ta więźba dotarła trefna. Rozumiem, że w ostatecznosci wszystko dobrze się u Was skończyło? czy mieliście jakieś problemy z wymianą ?

 

Po dwoch miesiacach walki wymienili nam na nowa juz dobra ale co sie nastresowalismy to nasze :evil: Pozdrawiam

 

To jeszcze dobrze, że cieśla Wam nie uciekł i miał kto kłaść tę "wymęczoną" wieźbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję namiary na ekipę, która zrobi płot - podmurówkę, osadzi słupki i naciągnie siatkę.

Czy możecie również polecić speców od instalacji wodnych/ogrzewania? Polecana na forum firma A-TOM kompletnie mnie olała, mimo próśb mailowych /telefonicznych nie przysłali swojej oferty/wyceny prac....

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję namiary na ekipę, która zrobi płot - podmurówkę, osadzi słupki i naciągnie siatkę.

Czy możecie również polecić speców od instalacji wodnych/ogrzewania? Polecana na forum firma A-TOM kompletnie mnie olała, mimo próśb mailowych /telefonicznych nie przysłali swojej oferty/wyceny prac....

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

Do instalacji wodno-kan, ogrzewania i gazu polecana jest firm DESTO z Rumii tel : 0586712961.

Mi co prawda beda robic od 23/07/2007 ale inni byli zadowoleni wiec problemow nie przewiduje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość It****

Czy możecie również polecić speców od instalacji wodnych/ogrzewania? Polecana na forum firma A-TOM kompletnie mnie olała, mimo próśb mailowych /telefonicznych nie przysłali swojej oferty/wyceny prac....

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

 

A to ciekawe, czy mają taką "nową" politykę w tej firmie. Mam dokładnie tą samą sytuację - po tygodniu moich codziennych próśb o ofertę, i obiecywań "że już za chwilę, za minutę ..." itp. odpuściłam sobie A-TOM .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję namiary na ekipę, która zrobi płot - podmurówkę, osadzi słupki i naciągnie siatkę.

Czy możecie również polecić speców od instalacji wodnych/ogrzewania? Polecana na forum firma A-TOM kompletnie mnie olała, mimo próśb mailowych /telefonicznych nie przysłali swojej oferty/wyceny prac....

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

mnie Atom tez olal :evil:

a teraz zastanawiam sie,czy nie powinnam im podziekowac :wink:

potwierdzam dobre opinie o DESTO (namiar powyzej) u nas niebawem koncza prace :) poki co...wpisalam ich na biala liste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie również polecić speców od instalacji wodnych/ogrzewania? Polecana na forum firma A-TOM kompletnie mnie olała, mimo próśb mailowych /telefonicznych nie przysłali swojej oferty/wyceny prac....

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

 

A to ciekawe, czy mają taką "nową" politykę w tej firmie. Mam dokładnie tą samą sytuację - po tygodniu moich codziennych próśb o ofertę, i obiecywań "że już za chwilę, za minutę ..." itp. odpuściłam sobie A-TOM .

pozdrawiam

 

ja mialam jeszcze lepiej :evil:

nie dosyc,ze mnie olali i nie dostalam najogolniejszej nawet wyceny wrrr to po kilku postach negatywnie opiniujacych te firma do ktorych tez sie dopisalam p.Anna z firmy Atom tu na forum zarzucila mi,ze nie poinformowalismy jej o tym,ze znalezlismy inna ekipe :evil:

lo matko to ja mam wszystkie firmy w okolicy obdzwaniac z radosna wiescia,ze mam ekipe? :o

zeby jeszcze jakiekolwiek do tego powody byly :roll: wyslalam do nich kilka maili z prosba o wycene i to wszystko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a ja z nietypowym tematem. Szukam wlaścicieli i tym samym domku dla kociaków - HELP!!!!!!!!!

 

Wprowadziliśmy się do domku i oczywiście wszelkie wiejskie koty od razu próbowały u nas podjadać, utrzymała się tylko jedna kotka - bo resztę przegonił nasz pies. No i raz się pojawiała, raz nie na jedzenie, a w maju na ganku nam sie okociła. Dwa kotki znalazłay już domek, jeszcze dwojka szuka. Jak tylk oprzestanie karmić kociaki to ją wysterylizujemy i będzie już "nasza", ale super, ale maluchy też miały gdzie mieszkać.

 

Zdjęcia:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=211679472

 

I pozdrawiam watek!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z was zrezygnował z montażu rynien i może się podzielić doświadczeniami jak się to sprawdza? W którymś z muratorów wyczytałem, że jeżeli okap jest większy niż 50cm, to można zrezygnować z orynnowania. Dekarze nie chcą o tym słyszeć, ale zastanawiam się, czy nie jest to dobry sposób na bardziej równomierne rozprowadzenie wody po działce (mam dosyć dużą powierzcznię dachu i nie bardzo gdzie odprowadzić wodę).

 

Pozdrawiam

inzynier.mamon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o tartaku Pana Piekarskiego w Starej Kiszewie ??? Jezeli tak to radze uwazac. Straszne przeboje z nimi mielismy w zeszlym roku !! Wiezba przyjechala o miesiac pozniej i to jeszcze prawie cala zostala odrzucona przez kierownika budowy i ciesle. Krokwie byly czarne , zgnite itp. A kolo impregnatu to ono nawet nie lezalo :evil: Tragedia ! :evil:

Mam nadzieje ze Ciebie to ominie. Pozdrawiam

 

Jak to różnie bywa, u mnie drewno od nich bardzo dobre, zaimpregnowane dobrze. Na całą więźbę chyba tylko jedna krokiew była trochę krzywa. Więźba była o 2 tygodnie za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o tartaku Pana Piekarskiego w Starej Kiszewie ??? Jezeli tak to radze uwazac. Straszne przeboje z nimi mielismy w zeszlym roku !! Wiezba przyjechala o miesiac pozniej i to jeszcze prawie cala zostala odrzucona przez kierownika budowy i ciesle. Krokwie byly czarne , zgnite itp. A kolo impregnatu to ono nawet nie lezalo :evil: Tragedia ! :evil:

Mam nadzieje ze Ciebie to ominie. Pozdrawiam

 

Jak to różnie bywa, u mnie drewno od nich bardzo dobre, zaimpregnowane dobrze. Na całą więźbę chyba tylko jedna krokiew była trochę krzywa. Więźba była o 2 tygodnie za wcześnie.

 

No prosze :o To super, ze nie musialas przechodzic tego co my :p Nasza sytuacja miala miejsce pod koniec zeszlego roku wiec moze teraz jest lepiej :D Wiem, ze w tym czasie jeszcze pare osob na forum narzekalo ze z terminowoscia dostaw jest u nich na bakier :cry: Ale nic nie ma co marudzic :D dach mam zrobiony pokryty papa czeka na dachoweczke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa kotki prawie gotowe do odbioru nauczone robic do kuwety-matka mistrzyni swiata w łowiectwie myszy na czas :lol:

do oddania blizniaki bialo rude co do plci to sie nie znam

 

http://images28.fotosik.pl/16/4ab489bccd0f3f32.jpg

 

http://images29.fotosik.pl/16/7ad9dce99b849a43.jpg

tel. 606 88 33 27

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam male pytanko, poszukuje ekipy do wykonczenia kominow (styropian+tynk) moze ktos zna takowa lub wie gdzie szukac.

A przy okazji kto u was to robil , budowlancy, ekipa od elewacji ?

 

przewaznie kominy robi ekipa od stanu surowego lub ewentualnie dekarze ale rzadko

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...