Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

szukam sprawdzonego kominkarza ktory obuduje mi kominek bo pan WOJTEK z polecenia Atomu ZWODZI MNIE JUZ 3 miesiace koszmar stanowczo NIE POLECAM :evil: :evil: :evil:

CMyK

 

o kurcze, to mnie zmartwiłeś, bo u nas chyba ten sam gość też ma robić :-( A czym się tłumaczy? U nas robił rozprowadzenie i szybko i sprawnie to poszło, ale zaczynam się stresować co będzie dalej :-( :-( :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie,gdzie w okolicach Gdyni moge kupic gotowe meble tapicerowane ? chodzi mi o miejsce,gdzie bez zamawiania mam szanse kupic to,co ewentualnie mi sie spodoba - zaplacic i zabrac do domu...

przyjezdzamy na pierwszy urlop do naszego domu :D

no i spac na czyms trzeba ;)

 

Zajrzyj po drodze do Rewy w Kosakowie, do braciszków prowadzących studia mebli kuchennych. Oni również sprzedają meble tapicerowane. A czy wytargasz to ci Ci się akurat na składzie podoba to już kwestia "siły perswazji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie,gdzie w okolicach Gdyni moge kupic gotowe meble tapicerowane ? chodzi mi o miejsce,gdzie bez zamawiania mam szanse kupic to,co ewentualnie mi sie spodoba - zaplacic i zabrac do domu...

przyjezdzamy na pierwszy urlop do naszego domu :D

no i spac na czyms trzeba ;)

 

Zajrzyj po drodze do Rewy w Kosakowie, do braciszków prowadzących studia mebli kuchennych. Oni również sprzedają meble tapicerowane. A czy wytargasz to ci Ci się akurat na składzie podoba to już kwestia "siły perswazji".

 

to jest zdaje sie po lewej stronie jadac w kierunku Rewy?

tez myslalam,aby tam sprawdzic...dziekuje za potwierdzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po lewej, mniej więcej w połowie drogi między Pogórzem i Kosakowem.

 

Ja rozumiem, że Ci się spieszy ale chyba lepiej żyć dwa miesiące na materacu niż kupować byle g....

A moje doświadczenie z tego typu sklepów jest delikatnie mówiąc nie najlepsze ..... jakość pozostawia wiele do życzenia.

 

Masz jeszcze sklep na Pogórzu Dolnym (biurowiec dawnej Rzeźni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w tym co piszesz duzo racji..

meble docelowe chcemy dopiero zamowic i mam iskierke nadziei,ze beda ok. ;)

a potrzebujemy na urlop cos do siedzenia i spania,mimo tego,ze kupilismy wielki materac,ale...nasze mlode przyzwyczajone do spania w duzym lozku z cala pewnoscia nie da nam sie wyspac we trojke na materacu a kupowanie drugiego materaca,to moim zdniem tez wyrzucenie kasy w bloto - ile mozna miec materacy w chacie :lol:

poza tym liczymy,ze w koncu nie bedziemy musieli pielgrzymowac po rodzinie i znajomych na rzecz ich wizyt u nas,wiec milo byloby posadzic gosci na wersalce jakiejs...czas desek na wiadrach hehe chcialbym zakonczyc..

zreszta,zobaczymy..moze nie bedzie tak zle a jesli znajde tylko ostanie badziewie bedziemy musieli jakos sie jescze pomeczyc...na tym materacu :wink:

dzieki za namiary,jesli uda mi sie cos upolowac to sie pochwale a dodatkowo bedziemy mogli robic zaklady na czas - jaki ten mebel wytrzyma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonego kominkarza ktory obuduje mi kominek bo pan WOJTEK z polecenia Atomu ZWODZI MNIE JUZ 3 miesiace koszmar stanowczo NIE POLECAM :evil: :evil: :evil:

CMyK

 

o kurcze, to mnie zmartwiłeś, bo u nas chyba ten sam gość też ma robić :-( A czym się tłumaczy? U nas robił rozprowadzenie i szybko i sprawnie to poszło, ale zaczynam się stresować co będzie dalej :-( :-( :-(

 

nie tlumaczy sie niczym po prostu nie odbiera telefonow a jak sie dodzwonie z innego numeru to mowi ze bedzie jutro albo udaje ze sie rwie polaczenie trwa to juz 3 miesiace kominek mial byc robiony przed swietami Wielkanocnymi po prostu palant wole jakby powiedzial nie mam czasu nie zrobie i juz dawno mialbym zrobiony przez kogos innego na szczescie dzieki uprzejmosci Kasi T. z grupy mam juz umowionego kominkarza i cenowo jest przystepniejszy a takze czasowo, ma mnie juz w grafiku na 16 sierpnia bezproblemowo. Nawiasem mowiac ostrzegalem go ze zemna lepiej nie zaczynac zajma sie nim teraz urzednicy :wink: pewnie bedzie musial zawiesic dzialalnosc-jestem msciwy dla palantow

Nie rozumiem o co chodzi chce zaplacic czekam nawet 3 miesiace a on ciagle bierze robote przeciez to ta sama praca co u kogos innego juz trzecia ekipa tak mnie robi.

Na szczescie mam juz porzadna ekipe -terminowa i robotna dzis zaczeli robic ogrodzenie nastepnie beda robic inne drobne rzeczy jak podbitka, koncowe malowania i inne prace :D

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam do zamontowania okna połaciowe.

W firmie, w której zamówiłam okna polecono mi montera a ten mi zaśpiewał 500 zł za jedno okno, myślę, że z lekka przesadził :( może znacie dobrych fachowców i nie tak drogich, dodam ,że okna mają wymiar: 78/160 cm.

Z góry dziękuję

 

Limonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na szczescie mam juz porzadna ekipe -terminowa i robotna dzis zaczeli robic ogrodzenie nastepnie beda robic inne drobne rzeczy jak podbitka, koncowe malowania i inne prace :D

CMyK

 

Ile bierze Twoja ekipa za ogrodzenie i podbitke ?

 

lepiej nie pytac sie i nie denerwowac tak tanio- za ogrodzenie fundament zazbrojony plus slupki i siatka jak dla mnie to 18 zl od metra za podbitke chyba 20 zl mowili ze za karton gipsy ulozenie ocieplenie i zatarcie 20 zl

jest ich dwoch maja caly potrzebny sprzet tylko trzeba skombinowac im pojazd do przewiezenia betoniarki. Po mnie beda robic u sasiadki. Ogolnie najszybsza i najbardziej terminowa ekipa jaka byla. Sa przed osma ale mowia ze beda przyjezdzali o 7 rano bo wiecej zrobia i koncza o 17. Mam ogrodzenia 115 metrow i pewnie skoncza je w 3-4 dni. Co prawda dojezdzaja na skuterze z przyczepa ale mowia ze moga nocowac na budowie ak jest wieksza robota. Maja tez spawarke elektryczna.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Buduję pod Warszawą - Grupa Izabelin się kłania, no i wpadłam tutaj z serdeczną prośbą. Jestem na wakacjach pod Gdańskiem (Jantar) i muszą wybrać do powrotu grzejniki do łazienki. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mnie poratować namiarem na tutejszy dobrze zaopatrzony sklep hydrauliczny tudzież jakieś centrum budowlane żeby można było jak najwięcej obejrzeć na żywo.

Wdzięczna będę przeogromnie.

Pozdrawiam wszystkich

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...