Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuje namiary na kogos kto robi i montuje balustrady balkonowe

( nie drewniane ). Bede wdzieczna za info :D

 

Podaję namiar na pana który u mnie zrobił balustradę balkonową- 601056794. Kliknij link niżej to zobaczysz jak wygląda.

 

ile za to dałeś i ile metrów jest tej balustrady? Rozumiem że jak zadzwonię do tego Pana to moge się porozumiec w tej sprawie. Ja akurat będe potrzebował balutradki do dwóch tarasów 1 mały i jeden duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za to dałeś i ile metrów jest tej balustrady? Rozumiem że jak zadzwonię do tego Pana to moge się porozumiec w tej sprawie. Ja akurat będe potrzebował balutradki do dwóch tarasów 1 mały i jeden duży.

 

Zadzwoń i porozmawiaj o cenie. Najtańsze chyba sa po 180 zł za metr. Cena zależy od kształtu, elementów dekoracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję hydraulika, który wykona w Gdyni przyłącze wod-kan. Może ktoś z Was ma kogoś godnego polecenia ? Pozdrawiam

Czy chodzi Tobie o przyłącze do sieci miejskiej w ulicy??

 

Tak, dokładnie. Chodzi o wcinkę do sieci PEWiK w Gdyni...

Za kolejne namiary będę wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ubezpieczaliscie budowe to jaka kwote ubezp placilisie? i za jaka sume ubezp? czy to bylo tylko od ognia i zdarzen losowych? czy jest to tez od kradziezy?

 

Chyba nie ma na rynku takiej firmy, która ubezpiecza budowę od ryzyka kradzieży. Żeby ubezpieczyć kradzieżowo to budynek musi stanowić zamkniętą bryłę, na dodatek zamknięcia muszą spełniać określone przez ubezpieczyciela normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ubezpieczaliscie budowe to jaka kwote ubezp placilisie? i za jaka sume ubezp? czy to bylo tylko od ognia i zdarzen losowych? czy jest to tez od kradziezy?

 

Chyba nie ma na rynku takiej firmy, która ubezpiecza budowę od ryzyka kradzieży. Żeby ubezpieczyć kradzieżowo to budynek musi stanowić zamkniętą bryłę, na dodatek zamknięcia muszą spełniać określone przez ubezpieczyciela normy.

 

ok.

jednak w naszym przypadku wykonczeniowki bryla budynku jest juz zamknieta ;)

a budynek przed odbiorem to jeszcze budowa..dobrze mysle?

obawiam sie tylko,ze nie beda chcieli ubezpieczyc nam ruchomosci :( poniewaz dom nie zamieszkaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ubezpieczaliscie budowe to jaka kwote ubezp placilisie? i za jaka sume ubezp? czy to bylo tylko od ognia i zdarzen losowych? czy jest to tez od kradziezy?

 

Chyba nie ma na rynku takiej firmy, która ubezpiecza budowę od ryzyka kradzieży. Żeby ubezpieczyć kradzieżowo to budynek musi stanowić zamkniętą bryłę, na dodatek zamknięcia muszą spełniać określone przez ubezpieczyciela normy.

 

Racja jest taka, że ubezpieczyć od kradzieży można dopiero od stanu zamkniętego - placu budowy nikt nie ubezpieczy :wink: Od ognia i innych żywiołów to można wcześniej. Ja ubezpieczyłem od stanu zamknietego w PZU komplet - żywioły i kradzież tyle, że od momentu stanu zamkniętego miałem komplet zabezpieczeń typu zamki, alarm itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję hydraulika, który wykona w Gdyni przyłącze wod-kan. Może ktoś z Was ma kogoś godnego polecenia ? Pozdrawiam

Czy chodzi Tobie o przyłącze do sieci miejskiej w ulicy??

 

Tak, dokładnie. Chodzi o wcinkę do sieci PEWiK w Gdyni...

Za kolejne namiary będę wdzięczny...

 

 

Nazwiska nie pamiętam ale numer mam 516-03-73-40 ma duzo roboty i nie jest drogi wcześniej dzwoniłem do p.Grablewski który jest na forum i ktory chciał 1800zl więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...