Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam!

 

Poszukuje dostawcy okien do domu. Chce kupic okna PCV z okleina jednostronną czy mozecie mi polecić jakiegoś dostawcę solidnego i sprawdzonego??

 

Czy ktoś z was ma bramy produkcji Normsthal?? Mozecie coś o nich szepnąć??

 

Pozdrawiam

Pawel

 

okna pcv , bramę, drzwi montował mi Megabud z Rumi 671-38-18 . Przedstawiciela okien mogę polecic z czystym sumieniem. Namiary dostałem na niego od kilku zadowolonych forumowiczów . Nie dość, że miła obsługa to duży profesjonalizm i ceny przystępne. Montaż w jeden dzien bez zastrzeżen. Kierując się wyborem porównywałem kilka ofert z konkurencyjnych firm, były minimalnie tansze, ale pod względem wyposażenia okien i ich jakości to żadna sie nie mogła równać. Bramę mam firmy Wiśniowski w kolorze okien, sprawuje się bez zastrzeżen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja moge go polecic do adaptacji projektu, tylko jest dosyc zajety i sa momenty kiedy nie mozna sie z nim skontaktowac. Kierownikowac zaczyna u nas takze nie wiem, ale dostalam jego namiary od zadowolonej znajomej

 

Witajcie,

czy możecie polecić architekta, sprawdzonego, który zrobi adaptację projektu?

Zależałoby mi także na Waszych opiniach o Panu Krzysztofie Milińskim. Możecie go polecić jako kierownika budowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! ile was kosztowal stan surowy otwarty; tzn robocizna? przy jakiej powierzchni uzytkowej, jaki dom . Oczywiscie jakies info z tego roku

 

mi za dom z uzytkowym poddaszem dwuwarstwowy (porotherm) o powierzchni 170m + garaz dwustanowiskowy 36 m i nad nim strych zazyczyli 60 tys netto bez konstrukcji dachowej i polozenia dachu. Ekipa solidna tylko ta cena

 

No a moze u kogos konczy jakas fajna ekipa za 1,5 msc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia z garażem.Wykop to osobna opłata dla koparkowego(ca 1000 zł).Ekipa bierze kase za ławy+ściany fundamnetowe,izolacja z obu stron,ściany parteru,strop,ściany poddasza,wieńce,potem wchodza cieśle,jakies 5000 zł,konstrukcja z deskowaniem.Dalsze etapy wykończeniówki to już inna historia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z dachem na gotowo tzn polozenie dachowki, okna dachowe i orynnowanie ale bez ocieplenia budynku - czyli stan surowy otwarty 138m2 z garazem 20m2 dach dwuspadzisty, dwie lukarny, dach nad garazem dwuspadzisty troche nizej niz glowny - 46tys netto za robocizne, umowe podpisywalismy w styczniu/lutym, sciany - keramzytobeton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję hydraulika, który wykona w Gdyni przyłącze wod-kan. Może ktoś z Was ma kogoś godnego polecenia ? Pozdrawiam

Czy chodzi Tobie o przyłącze do sieci miejskiej w ulicy??

 

Tak, dokładnie. Chodzi o wcinkę do sieci PEWiK w Gdyni...

Za kolejne namiary będę wdzięczny...

 

 

Nazwiska nie pamiętam ale numer mam 516-03-73-40 ma duzo roboty i nie jest drogi wcześniej dzwoniłem do p.Grablewski który jest na forum i ktory chciał 1800zl więcej.

 

Dziękuję, będę próbował...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge go polecic do adaptacji projektu, tylko jest dosyc zajety i sa momenty kiedy nie mozna sie z nim skontaktowac. Kierownikowac zaczyna u nas takze nie wiem, ale dostalam jego namiary od zadowolonej znajomej

 

Witajcie,

czy możecie polecić architekta, sprawdzonego, który zrobi adaptację projektu?

Zależałoby mi także na Waszych opiniach o Panu Krzysztofie Milińskim. Możecie go polecić jako kierownika budowy?

 

Ja również poproszę o numer telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="hchris"

Tak, dokładnie. Chodzi o wcinkę do sieci PEWiK w Gdyni...

Za kolejne namiary będę wdzięczny...

 

 

Nazwiska nie pamiętam ale numer mam 516-03-73-40 ma duzo roboty i nie jest drogi wcześniej dzwoniłem do p.Grablewski który jest na forum i ktory chciał 1800zl więcej.

 

Dziękuję, będę próbował...Pozdrawiam

 

A nie lepiej zadzwonic w tej sprawie do PEWiK w Gdyni?

Ja robilem to u siebie,fakt nie w gdyni a w Chwaszczynie.Zadzwonilem do Glincza,bo tam podlega Chwaszczyno,umowilem sie na dzien i na godzine,przyjechali ze wszystkim co bylo potrzebne,zrobili co mieli zrobic i pojechali.Reszte znaczy fakture zalatywilem znowu w Glinczu,a zaplacilem przelewem.

Przylacze do wodociagu(zawor+studzienka rewizyjna) ,ponad 20m rury +wykop,wprowadzenie do budynu i zakonczenei zaworem i licznikiem kosztowalo 2300PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy jest tu ktoś, kto buduje/budował swój dom pod klucz z jedną firmą? Będę wdzięczny za informacje o firmie/terminach/kosztach/doświadczeniach.

 

Ewentualnie opinie o tym dlaczego podobny pomysł jest głupi, chętnie przyjmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="hchris"

Tak, dokładnie. Chodzi o wcinkę do sieci PEWiK w Gdyni...

Za kolejne namiary będę wdzięczny...[/quote]

 

 

Nazwiska nie pamiętam ale numer mam 516-03-73-40 ma duzo roboty i nie jest drogi wcześniej dzwoniłem do p.Grablewski który jest na forum i ktory chciał 1800zl więcej.

 

Dziękuję, będę próbował...Pozdrawiam

 

Swego czasu pytałam w PEWi K-u w Gdyni o namiar na wykonawcę i niestety Pani powiedziała, że nie udzielają takich namiarów :-?

Ja korzystałam z p. Romana Bujaka. Zrobil szybko, profesjonalnie, ale ponoć jest drogi. Niemniej podaję namiar 603 669 086

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...