Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witajcie,

czy możecie polecić architekta, sprawdzonego, który zrobi adaptację projektu?

Zależałoby mi także na Waszych opiniach o Panu Krzysztofie Milińskim. Możecie go polecić jako kierownika budowy?

 

 

Cześć,

ja właśnie dostałem pozwolenie na budowę i mogę polecić swojego architekta,

u mnie robił cały projekt. Jeśli sprawa jeszcze aktualna to mogę podać namiary na priv:)

Darek

ja również byłąbym wdzięczna za namiar

pzdr

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie forumowiczów. We wrześniu rozpoczynam budowę na Wiczlinie. Przejrzałem poprzednie posty i zapisałem sobie sporo ciekawych kontaktów do wykonawców. Obecnie poszukuję kontaktu do wykonawców wentylacji mechanicznej. Będę wdzięczny za namiary.

 

Pozdrawiam

 

DomAir

 

Witam sasiada :D W jakim rejonie Wiczlina sie budujesz ? 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów. We wrześniu rozpoczynam budowę na Wiczlinie. Przejrzałem poprzednie posty i zapisałem sobie sporo ciekawych kontaktów do wykonawców. Obecnie poszukuję kontaktu do wykonawców wentylacji mechanicznej. Będę wdzięczny za namiary.

 

Pozdrawiam

 

DomAir

 

Spróbuj tutaj:

 

http://www.rekuperatory.pomorze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie mi oszacować koszt postawienia i ocieplenia (wełna 25cm) prostego, dwuspadowego dachu o łącznej powierzchni ok.220m2? Zakładam, że dachówki i ich ułożenie będą kosztowały ok 80zł/m2. Nie mam natomiast pojęcia ile kosztuje więźba, deskowanie, papowanie, ocieplenie itp. Uda się zrobić wszystko za 100kzł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś z Was kierownikiem budowy jest Pan Krzysztof Włodarz z Pszczółek? Zależałoby mi na opinii o nim.

 

u nas jest kierownikiem. Plusą są takie, że chętnie, na każde właściwie wezwanie przyjeżdza na budowę. Nie jest drogi. Łatwo się do niego dodzwonić i dopytać o różne rzeczy przez telefon. Natomiast jeśli chodzi o fachowość, to nie jestem przekonana. Nie zdarzyło się, żeby wyłapał u nas jakieś błędy. Co najwyżej my mu mowiiśmy, że wydaje nam się, że coś jest nie tak i on wtedy zawsze przyjeżdżał i np. potwierdzał, że coś trzeba poprawić. Ale ja bym chciała, żeby to on wyłapywał błędy i zwracał uwagę na problemy. Poza tym kierbud wyliczał u nas materiały potrzebne na więźbę i dał z tym trochę ciała. Wynikało to po części z błędu na jednym rysunku w projekcie, a trochę z jego nieuwagi. No tak czy siak kosztowało to nas trochę nerwów i kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.

Mi też zależałoby na fachowości kierownika, właśnie aby sam zobaczył, czy murarze popełnili błędy, bo ja się na tym nie znam ..

Poza tym właśnie - wyliczanie potrzebnych materiałów - też chciałabym polegać na fachowcu.

Mam jeszcze pytanie: robił Wam też adaptację projektu?

Pozdr

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Wlodarz z Pszczolek robil adaptacje mojemu koledze i byl bardzo zadowolony, ze wszystkim uwinal sie w 2 tygodnie i zalatwil tez pozwolenie na budowe bez problemu. Zachecona opinia kolegi spotkalam sie z tym Panem- wydawal sie rzeczowy, cena adaptacji tez byla ok, sluzyl rada, byl otwarty na nowe technologie. Koniec koncow nie zdecydowalam sie na niego bo za daleko nam troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izulek poszlo na prv :)

 

ja niestety ciagle szukam architekta do adaptacji, tutaj na grupie nikt nie poleca architektow choc kazdy musial ten etap przejsc ale chyba nikt nie jest zadowolony skoro nikt nie poleca :), obdzwonilam liste z trojmiasta i dziwni niektorzy juz przez telefon (dziwni typu, Pani, gotowy projekt to jak kupowac gotowe dzinsy i je skracac itp albo dziwni typu nic nie zalatwiam w tej cenie, albo dziwni typu terminy mam na kolejny rok), jedna Pani wydawala sie bardzo rzeczowa ale ma urlop miesieczny teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izulek poszlo na prv :)

 

ja niestety ciagle szukam architekta do adaptacji, tutaj na grupie nikt nie poleca architektow choc kazdy musial ten etap przejsc ale chyba nikt nie jest zadowolony skoro nikt nie poleca :), obdzwonilam liste z trojmiasta i dziwni niektorzy juz przez telefon (dziwni typu, Pani, gotowy projekt to jak kupowac gotowe dzinsy i je skracac itp albo dziwni typu nic nie zalatwiam w tej cenie, albo dziwni typu terminy mam na kolejny rok), jedna Pani wydawala sie bardzo rzeczowa ale ma urlop miesieczny teraz

 

Niestety, może wydawać się to dziwne, ale jest bardzo trudno trafić a dobrego architekta. Ja miałam trzech, z czego dwóch było z polecenia. Proszę uwierzyć, że nie mogę polecić nawet tych z polecenia. Tragedia i żenada. A z poleceniem jest różnie. Na "pokazowy" profesjonalizm ostatniej pani architekt dala się zlapać również moja znajoma, która uczestniczyła w moim pierwszym spotkaniu z tą panią. Ja robilam u niej tylko adaptację, ale koleżanka cały projekt i to dopiero była skucha.

 

Kiedyś znalazłam namiar od Markusa na p. Annę Fiałek. Wydaje się ona bardzo rzeczową osobą. Niestety z niej nie skorzystałam i do dzisiaj żałuję. Nie dysponuję już do niej telefonem, ale na forum tutaj gdzieś był podawany.

Pozdrawiam i życzę wytrwałosci w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam my budujemy od wiosny 2007 niedawno trafiłam na te forum cholerka szkoda ze tak późno wiele ciekawych rzeczy tu jest obecnie szukamy kogoś od wylewek polećcie kogoś kto jeździ po pomorskim 40km od Trójmiasta ...my na dzień dzisiejszy mamy mury i dach .jeśli ktoś bedzie potrzebował to mogę polecić dekarza solidnie i przede wszystkim szybko!chyba nie jest aż tak zawalony robota bo niedawno wrócił z zagranicy .natomiast murarzy nie polecę zjadłam kupe nerwów .........poradźcie w kwestii wylewki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam my budujemy od wiosny 2007 niedawno trafiłam na te forum cholerka szkoda ze tak późno wiele ciekawych rzeczy tu jest obecnie szukamy kogoś od wylewek polećcie kogoś kto jeździ po pomorskim 40km od Trójmiasta ...my na dzień dzisiejszy mamy mury i dach .jeśli ktoś bedzie potrzebował to mogę polecić dekarza solidnie i przede wszystkim szybko!chyba nie jest aż tak zawalony robota bo niedawno wrócił z zagranicy .natomiast murarzy nie polecę zjadłam kupe nerwów .........poradźcie w kwestii wylewki

 

U nas robił pan Toporek z ekipą. Namiar jest na Białej Liście. Wylewki wyszły super. Jednak nie wiem czy jeździ tak daleko... Przedzwoń i zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam my budujemy od wiosny 2007 niedawno trafiłam na te forum cholerka szkoda ze tak późno wiele ciekawych rzeczy tu jest obecnie szukamy kogoś od wylewek polećcie kogoś kto jeździ po pomorskim 40km od Trójmiasta ...my na dzień dzisiejszy mamy mury i dach .jeśli ktoś bedzie potrzebował to mogę polecić dekarza solidnie i przede wszystkim szybko!chyba nie jest aż tak zawalony robota bo niedawno wrócił z zagranicy .natomiast murarzy nie polecę zjadłam kupe nerwów .........poradźcie w kwestii wylewki

 

Namiary na panów od wylewek:

1.tel. 691625473

2. tel. 504149778

3. tel. 502435508

 

Korzystałam z usług tych pierwszych ale pozostali robili wylewki sasiadom. Czy dojeżdżaja to juz trzeba z nimi porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...