Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mi podali tak beton B10 : TOMI - 265 zł brutto z dowozem i pracą pompy, WAKOZ - 255 zł netto z pracą pompy, dziś sprawdzę u Wrońskiego.

 

Co do architekta swojego nie polecam, głupia pi.... projekt zrobiła nam na odwal.

 

Ja brałem z wakozu maj/czerwiec i mieli najtaniej + pompa gratis ale... uwaga... w Wakozie Tuchom mieli wyższe ceny niz w Wakozie Luzino, pomimo że z Luzina było 3 razy dalej niż z Tuchomia :-) U Wrońskiego beton był tańszy ale za pompę chcieli kosmiczną kwotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje ktoś pustaków Teriva I ? Zostało mi po budowie ze 150-170 sztuk, część zadeklowana. Kupowane w wytwórni pana Telegi na Osowej, solidna robota 8)

Oddam po 4.8 zł jak sobie ktoś z budowy zabierze (Gdańsk Klukowo, niedaleko lotniska).

 

Nam tez sporo zostalo pustakow i tez bralismy z Osowy. Bez problemu przyjeli je spowrotem i zabrali wlasnym transportem :p . To tak do wiadomosci jakby nikt z forumowiczow ich nie chcial :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka29 dziekuje za namiary :D

 

Nikt nie ma dobrego godnego polecenia architekta :-?

 

 

Witam,

 

mogę polecić firmę Abikon z Gdyni z Ul. Dowrcowej 11/6.

Robiłem u nich projekt idnywidualny - niedrogo, summienni, rzeczowi - wszystko tak jak chciałem. W Gdyni nie znalazłem nikogo lepszego.

 

Tel. 058-661-48-48

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem umówiony z cieślą, ale mówił że dogadamy sie po postawieniu ścian , bo musi zrobić pomiary.

Twierdził, że zawsze wychodzi inaczej niż w projekcie i dopiero po tym etapie zamawia sie drewno.

Otóż przyjechał popatrzał w plany (z tego wniosek, że wcześniej nie zadał sobie trudu) i oświadczył żeby zadzwonić za tydzień musi przemyśleć....??

Po tygodniu odmówił mi, twierdząc że nie ma ludzi, jest zajęty, czyli zrobił mnie w balona

I teraz apel do forumowiczów - czy ktoś poda mi namiary na cieślę, który zrobi mi w tym roku samą wieźbę kopertową , obijał dechami będę sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do mieszkających lub wkrótce majacych zamieszkać w Chwaszczynie lub okolicy- Tuchom, Osowa, Bojano, Karczemki itp. Czy zamontowaliście lub zamierzacie montować stację uzdatniania wody czy też pozostajecie przy zwykłych filtrach. Może też macie inne pomysły w temacie wody i jej przygotowania do użytkowania. Pytam się gdyż hydraulik z Viessmanna zwrócił mi uwagę iż kamień z wody może być problemem w sytuacji gdy ktoś ma panel prysznicowy, czy jak to on określił "super baterie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do mieszkających lub wkrótce majacych zamieszkać w Chwaszczynie lub okolicy- Tuchom, Osowa, Bojano, Karczemki itp. Czy zamontowaliście lub zamierzacie montować stację uzdatniania wody czy też pozostajecie przy zwykłych filtrach. Może też macie inne pomysły w temacie wody i jej przygotowania do użytkowania. Pytam się gdyż hydraulik z Viessmanna zwrócił mi uwagę iż kamień z wody może być problemem w sytuacji gdy ktoś ma panel prysznicowy, czy jak to on określił "super baterie".

 

My własnie montujemy zmiękczacz wody. Podaje link do tego, który wybralismy

http://www2.bimsplus.com.pl/produkty/grupa/790.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mogę polecić firmę Abikon z Gdyni z Ul. Dowrcowej 11/6.

Robiłem u nich projekt idnywidualny - niedrogo, summienni, rzeczowi - wszystko tak jak chciałem. W Gdyni nie znalazłem nikogo lepszego.

 

Tel. 058-661-48-48

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

Dziekuje bardzo :D

 

Moze ktos jeszcze?Poszperałam w interencie i jest tyle tego ze ciezko sie zdecydowac a chcałabym trafic na dobrego architekta i w zwiazku z Tym interesuje mnie czy ktos mial do czynienia z firma Pani Jadwigi Wozniak INTERCESJA-NIERUCHOMOSCI mieszczacej sie przy ul płk Dabka 167 D6 i PRACOWNIA PROJEKTOWA "ART PROJECT" Władysława IV 21/18?

Z góry dziekuje za odpowiedz i pomoc.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...