Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

witam, szukam stempli, najlepiej chciałbym je odkupić, ale w ostatecznoścvi mogą być nowe; gdzie można je nabyć - czy są w tej chwili dostępne, albo tez czy ktoś z Was ma je na zbyciu, bo ich nie potrzebuje?

 

w mojej okolicy szukałem ale w tej chwili nie ma;

 

jestem z tczewa, ale okolice trójmiasta też wchodzą w grę

 

proszę o pomoc - SPRAWA BARDZO PILNA

 

sławek

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1952346&highlight=#1952346

zobacz post hchrisa - sam chciałem wziąć, ale były dla mnie za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

do:ROBAK

 

Witam!

Jak szukasz stepli,wpisz w wyszukiwarce,naprzyklad w google:tartak Gdansk,bedziesz mial duuuzo adresow z telefonami,sorki ze nie pomietam z ktorego,alie 2 miesiaca temu kupilem tak stepli na domek jednorodzinny, za jakiesz niecale 1,5tys,trocho bolalo tyle wydac ,alie musialem.i jesze pytaj jaka maja grubosc,bo puzdniej jak sa zaciekie nic z nimi nie zrobisz......pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak twoj elektryk liczyl punkty? mamy klopot bo kazdy kto przychodzi nam wyceniac roznie to liczi kazdy podaje inna cene ale zadnej z ofert nie daje sie porownac.

 

zobacz moj post - dwie pozycje wyzej od Twojego... moj elektryk nie liczyl punktow - obejrzal tylko projekt, podal cene (robocizna + material, bez rozliczania co za ile) za calosc + kilka dodatkowych punktow jesli bede chcial. ostatecznie dolozylem kilkanascie punktow i nie wzial wiecej za to.

 

czy instalacja musi byc dokladnym odzwierciedleniem tego co w projekcie?

jak to jest z odbiorem bo slyszalam ze potrzebne sa jakies uprawnienia ktore malo kto ma?

czytalam.

 

Nie musi byc tak samo. Odbior jak dostaniesz to musza dac Ci dokumentacje co faktycznie zostalo zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu szukam dobrej ekipy od elewacji zewnętrznej. Mam wykonane ocieplenie styropianem oraz raz pociągnięte klejem. Nie ukrywam część tego robili chyba po pijaku, więc trzeb wziąć pod uwagę poprawki

 

Do wykonania pozostanie:

- wyrównanie drugi raz klejem,

- założenie listw na narożnikach (tego też nie zrobili)

- wykonanie bonie na okanch (20 okien)

 

Myślę o tynku sylikonowym na parter oraz poddasze, częśc wystającej piwnicy tynkiem mozikowym

 

MOJA PROŚBA, to czy znacie i możecie polecić ekipę, która nie jest jeszcze w Irlandii / Anglii a może w/w robotę wykonać solidnie. No i jak kształtują się ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu szukam dobrej ekipy od elewacji zewnętrznej. Mam wykonane ocieplenie styropianem oraz raz pociągnięte klejem. Nie ukrywam część tego robili chyba po pijaku, więc trzeb wziąć pod uwagę poprawki

 

Do wykonania pozostanie:

- wyrównanie drugi raz klejem,

- założenie listw na narożnikach (tego też nie zrobili)

- wykonanie bonie na okanch (20 okien)

 

Myślę o tynku sylikonowym na parter oraz poddasze, częśc wystającej piwnicy tynkiem mozikowym

 

MOJA PROŚBA, to czy znacie i możecie polecić ekipę, która nie jest jeszcze w Irlandii / Anglii a może w/w robotę wykonać solidnie. No i jak kształtują się ceny.

 

Moja ekipa wlasnie u mnie skonczyla. Naprawde Panowie sa godni polecenia, najlepsza ekipa na budowie.Robia solidnie i czysto. Podaje namiary : Pan Garski 697687108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę Franciszek Grabowski z Rumi to mój kierownik budowy ale nie miałam pojęcia ze on robi więźby dachowe; chyba sam tego nie robi przecież facet jest dość już wiekowy :)

 

hey

u mnie tez jest kier.budem,a od robót ciesielskich to chyba zaczynał,do tego zreszta teraz ma ludzi.

jak sie u Ciebie sprawuje jako kierownik??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam kilka pytań

 

pierwsze - ile powienienem zapłacić za wykonanie przez majstrów podciągu - długość 6,5 m; szerokość 24 , a wysokości ile powinno być, no i ile prętów fi16 i co jaką odległość strzemiona

 

ile zapłacić za ulożenie stropu leiera - około 160 m2 oraz wykonanie wieńca

 

proszę o pomoc, we wtorek mają u mnie zacząć robotę tych dwóch elementów, a chciałbym również wiedzieć co i jak, tak pewnie z ciekawości, ale też by cena zaproponowana przez nich była "w normie:

 

pozdrawiam

 

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu szukam dobrej ekipy od elewacji zewnętrznej. Mam wykonane ocieplenie styropianem oraz raz pociągnięte klejem. Nie ukrywam część tego robili chyba po pijaku, więc trzeb wziąć pod uwagę poprawki

 

Do wykonania pozostanie:

- wyrównanie drugi raz klejem,

- założenie listw na narożnikach (tego też nie zrobili)

- wykonanie bonie na okanch (20 okien)

 

Myślę o tynku sylikonowym na parter oraz poddasze, częśc wystającej piwnicy tynkiem mozikowym

 

MOJA PROŚBA, to czy znacie i możecie polecić ekipę, która nie jest jeszcze w Irlandii / Anglii a może w/w robotę wykonać solidnie. No i jak kształtują się ceny.

 

Moja ekipa wlasnie u mnie skonczyla. Naprawde Panowie sa godni polecenia, najlepsza ekipa na budowie.Robia solidnie i czysto. Podaje namiary : Pan Garski 697687108

 

Majcia - dziękuję za informacje. Skontaktuje się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Leśniewie macie tartak, kawałek dalej w Piaśnicy następny. A nienajdrożej to w Strzebielinie lub Godętowie (namiarów brak bo byłem tam osobiscie i nie brałem)

hej, tartak w leśniewie odpada, bo nas interesują klocki a nie pocięte deski :( poza tym cena jest bardzo wysoka

Strzebielin i Godętowo sprawdzimy :) dzięki :)

 

pozdrawiamy

Ivi i Sevage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Hura, Hura, Hura. Moje pozwolenie na budowe wlasnie sie uprawomocnilo. Jestem w szoku, ze gmina Pruszcz Gdanski tak szybko sie ze wszystkim uwinela. Chwala im za to.

Na razie walka z przylaczami i biurokracja na Modrym w Straszynie, a na wiosne juz pelna para do przodu.

 

Wszystkim forumowiczom walczacym z papierami i biurokracja zycze takich ludzi w biurach starosty i gminy z jakimi ja mialem do czynienia. Nawet nie przypuszczalem, ze mozna do petenta podejsc tak fantastycznie i serdecznie jak ludzie w Pr. Gdanskim.

 

Pozdrawiam

 

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie wykonywał te prace i ma jakieś namiary?

Dzieki

 

moge dac namiary na swietnego kowala, jesli jestes zainteresowany to napisz na priva. telefon do niego mam w pracy, wiec jutro moglbym udostepnic.

jego robote mozna obejrzec m.in. na fotkach z linku w mojej sygnaturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do polozenia welny i plyt GK na skosach dachu.

Lokacja konkretnie Jankowo pod Gdanskiem, gm. Kolbudy.

Jakby ktos mial dobra, sprawdzona ekipe co pracuje w rozsadnych cenach (nie musi byc najtansza, byle rozsadnie...) to bardzo prosze o namiary.

Dzieki z gory.

 

hmm, odzew zerowy... naprawde nikt nie ma zadnej ekipy do tego?

zreszta, chyba jedna znalazlem na wlasna reke, ale chociaz moze napiszcie jakie stawki za tego typu robote sa? bo nie wiem czy nie beda probowac ze mnie zedrzec ponad norme....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO PANA Franciszka Grabowskiego ostatnio mnie strasznie denerwuje, nie wiem co sie dzieje, nie stawia się na spotkania, miał pomóc w tartaku a tu nic -cisza i wogóle mam wrażenie że ma w nosie naszą budowę! Dziś muszę z nim poważnie porozmawiać.

 

SZUKAM TANIEGO TARTAKU W OKOLICY MOŻE ZNACIE, MUSZĘ DESKI KUPIĆ NA STROP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...