Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witajcie, chciałam się tylko pożalić jak w Centrostalu zdzierają kasę na transporcie! Słuchajcie facet chce za dowóz z Hutniczej z Gdyni do nas czyli 4 km za Chwaszczyno 320 zł!!! to facet jedzie do mnie z Sierakowic z drzewem za 50 zł. Czy to ja jestem jakaś nienormalna czy ten facet lekko przegiął?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, chciałam się tylko pożalić jak w Centrostalu zdzierają kasę na transporcie! Słuchajcie facet chce za dowóz z Hutniczej z Gdyni do nas czyli 4 km za Chwaszczyno 320 zł!!! to facet jedzie do mnie z Sierakowic z drzewem za 50 zł. Czy to ja jestem jakaś nienormalna czy ten facet lekko przegiął?!

 

zadzwon do techmaprojektu na Marynarki Polskiej w Gdansku kierunek na nowy port umiescilem ich na bialej liscie trojmiasto bordzo negocjowalni

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie kierownika to jest potrzebny do wprowadzenia czyli musi robic wpisy typu zrobiono instalacje elektryczna postawiono sciany dzialowe, trwaja prace wykonczeniowe, koniec prac wykonczeniowych i na koniec podpisuje protokół ze budynek zostal wybudowany zgodnie z planem i nadaje sie do zamieszkania co jest niezbedne do odbioru tego budynku.

Bez tego papierka nie odbiora budynku wiec nie palcic do konca lub niech wpisze w dzienniku wszystko do przodu czyli to co jest wyzej oraz podpisze protokół odbioru na co zapewne sie nie zgodzi wiec nie plac mu wszystkiego.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie kierownika to jest potrzebny do wprowadzenia czyli musi robic wpisy typu zrobiono instalacje elektryczna postawiono sciany dzialowe, trwaja prace wykonczeniowe, koniec prac wykonczeniowych i na koniec podpisuje protokół ze budynek zostal wybudowany zgodnie z planem i nadaje sie do zamieszkania co jest niezbedne do odbioru tego budynku.

Bez tego papierka nie odbiora budynku wiec nie palcic do konca lub niech wpisze w dzienniku wszystko do przodu czyli to co jest wyzej oraz podpisze protokół odbioru na co zapewne sie nie zgodzi wiec nie plac mu wszystkiego.

CMyK

 

 

Cmyk,

 

dzieki więlkie. Na takiej informcji wlaśnie mi zależało. Na razie robi się dach, ścianek nie ma dzialowych jeszcze, a on juz chciał resztę kaski. Wielkie dzieki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałam się tylko pożalić jak w Centrostalu zdzierają kasę na transporcie! Słuchajcie facet chce za dowóz z Hutniczej z Gdyni do nas czyli 4 km za Chwaszczyno 320 zł!!! to facet jedzie do mnie z Sierakowic z drzewem za 50 zł. Czy to ja jestem jakaś nienormalna czy ten facet lekko przegiął?!

 

Ode mnie tez chcieli podobnie. Ostatecznie od nich nie kupilam, ale gdyby nie transport to ceny mają bardzo dobre i jeszcze można było wytargować upust.

 

Dochodzę do wniosku, że przed budową inwestor powinien zakupić jakiegoś starego Stara, a po zakonczeniu inwestycji go sprzedać. Wkurzające są te ceny za transporty :roll: . Teraz mało jest takich, którzy za 50 zł w ogóle chcą podjąć rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem podobnie - niepoważni!!

 

 

 

Witajcie, chciałam się tylko pożalić jak w Centrostalu zdzierają kasę na transporcie! Słuchajcie facet chce za dowóz z Hutniczej z Gdyni do nas czyli 4 km za Chwaszczyno 320 zł!!! to facet jedzie do mnie z Sierakowic z drzewem za 50 zł. Czy to ja jestem jakaś nienormalna czy ten facet lekko przegiął?!

 

Ode mnie tez chcieli podobnie. Ostatecznie od nich nie kupilam, ale gdyby nie transport to ceny mają bardzo dobre i jeszcze można było wytargować upust.

 

Dochodzę do wniosku, że przed budową inwestor powinien zakupić jakiegoś starego Stara, a po zakonczeniu inwestycji go sprzedać. Wkurzające są te ceny za transporty :roll: . Teraz mało jest takich, którzy za 50 zł w ogóle chcą podjąć rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji mam drugie pytanie. Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada jako ogrzewanie c.o. i c.w.u. pompę ciepła? Jeżeli tak to jaką (woda, grunt czy powietrze)? Jak się spisują?

Zobacz tez: http://www.organiks.gda.pl/

My mamy od nich pompe Alpha-InnoTec. Sprzedaja tez inne (miedzy innymi Nibe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów z grupy Trójmiasto :D

 

Ogłoszenie ! Okazja !

 

Jest do kupienia dachówka cementowa na dach o powierzchni ok. 220mkw firmy Nelskamp kolor brąz, najlepiej dach kopertowy ( brak skrajnych, ale jest możliwość sprowadzenia) towar nowy , żadnej lipy ! cena będzie niższa niż nominalna ! naprawdę warto , bardzo dobry materiał, co ważne dostępny od ręki, możliwość dokupienia pozostałych akcesorii. Normalna faktura( może być vat7 także ) mogę polecić również ekipę do montażu. Więcej szczegółów pod nr. tel. 0502-388-677 Wiesław Zalewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujemy ogrzewanie podłogowe na całym parterze - dom niepodpiwniczony

 

na podłożu w tej chwili jest piach - jakiej grubości powinien być chudziak, no i co wtedy dalej aby przygotować podłoże do ogrzewania podłogowego? jakiej grubości i jaki styropian, jaka folia i czy w ogóle ją stosować, no i co i jak

 

i jeszcze jeden mały dylemat

otóż czy jako niedoświadczony, ale chętny inwestor jestem samodzielnie w stanie zamocować dachówkę? tak się zastanawiam, gdyż obserwując pracę dekarzy widzę że to nie jest aż tak trudne, no ale nie wiem...

co myślicie o tym pomyśle?

proszę o rady - konkretne za lub przeciw

 

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D U nas ma być tak: chudziak-10cm {już jest}, papa termozgrzewalna, folia, styropian 10cm ( 2x5cm kładziony na przemian), styropian 3 z zaczepami do rurek, wylewka 6-7cm, no i na koniec kafle. Posadzka na gotowo ma mieć 22cm, oczywiście nie liczę chudziaka. Instalator ma się pojawić w tym tygodniu. Zacznie od gór, gdyż przewidujemy podłogówkę w całym domu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie przymierzam się do zakupu dachówki. Na razie mam dylemat jaką dachówke wybrać:

- ceramiczną RuppCeramina Sirius 13 brązowa angoba lub

- cementową Brass celtycka brązowa z powłoką Lumino.

Może ktoś ma u siebie na domku taką dachówkę - z przyjemnością bym obejrzał.

Jaki można maksymalnie uzyskać upust od cen katalogowych na produkty Brass i RuppCeramika w trójmiejskich składach budowlanych?

 

Do tego na dach okna Fakro - jaki tutaj można uzyskać upust od cen katalogowych?

 

Pozdrawiam,

Sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie juz wpisalam na białą listę mojego cieslę,ale dla tych,którzy nie zagladają w tamte rejony,a szukaja cieśli podaje jesze raz---p.Mietek Labuda tel 058 6844848.U mnie zrobił prześliczne wachlarzowe schody-konstrukcja,zbrojenie i zalał je betonem.Po rozszalowaniu sa naprawdę śliczne.Robi też dachy-kiedyś nawet dach na wieży kościelnej konstruował.

Polecam do wszelkich prac ciesielskich,stolarką sie nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam za 50% wartości. Nr telefonu 602-636-150

Styropian EPS-70 gr.15cm. - 3 m3

Komin LEIER pustak K40 18-20cm - 3 szt.

Komin LEIER pustak went. K40L 18-20cm - 4 szt.

Pustak went. LEIER LK-1 - 3 szt.

Pustak went. LEIER LK-2 - 4 szt.

Cegła klinkierowa dziurawka NFNM16/ROBEN - 64 szt.

Beton komórkowy 12x24x59 - 36 szt.

Kantówki: 8x8x510 - 15szt.

8x8x390 - 11 szt.

8x8x310 - 3 szt.

8x8x220 - 7 szt.

Drewno konstrukcyjne: 16x8x640 - 3 szt.

16x8x550 - 1 szt.

16x8x310/410 - 13 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...