Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeśli chodzi o zbiorniki na wodę, to rozumiem, że nie macie wody na działce, ale macie w dosyć bliskiej okolicy? My ciągnęliśmy wodę wężem od sąsiada ok. 150m i wtedy na działce wystarcza np. plastikowy zbiornik 1000l, który można kupić za ok.200-300pln i co jakiś czas napełnić z węża. My ostatecznie nie kupowaliśmy tego zbiornika (bo nasza ekipa sama sobie to zorganizowała), ale Moon123 - jak byś była zainteresowana, to mogę Ci podać kto w Borkowie rok temu dysponował takimi zbiornikami - może teraz też ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję płyt OSB. Czy wiecie gdzie można kupić w rozsądnej cenie?

 

My braliśmy z marketu budowlanego

Ceny we wszystkich marketach były porównywalne, my wzięliśmy z OBI bo tam mają transport gratis przy zamówieniu za ponad 1000pln i potrzebowałam płyt na następny dzień i tam nie było z tym problemu, a np. w Leroy transport był odpłatny i kupując płyty w czwartek miałabym je dopiero w poniedziałek/wtorek.

Ceny marketowe były wyraźnie niższe niż ceny w hurtowniach budowalnych i tartakach do których dzwoniliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a może ktoś podpowie gdzie w 3mieście(najlepiej okolice Gdyni) szybko można kupić belki 7,2m i pustaki do stropu Teriva I BIS. W Osowej u producenta pytałem - czas oczekiwania - miesiąc;Pozdrawiam

Podjedź do Szemuda, koło cmentarza po prawej jadąc od Chwaszczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betti, mieliśmy spotkanie z majstrem na Kowalch i przy okazji widziałam Twój domek, bardzo ładny :)

tak z ciekawości zapytam.... po co chcecie sobie zostawić ten drugi zbiornik? do czego go wykorzystacie?

m

 

 

Dziekuje bardzo :D

 

Juz nie wykorzystamy tego zbiornika. Wczoraj koparka łychą go zgniotła... Tak więc jakby co, to jeden mamy wciąż na sprzedaż:)

 

Z majstrem spotkałaś się w Kowalach? Ale z tego co pamietam Ty nie budujesz sie własnie w Kowalach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wnikliwych poszukiwaniach znalazłem hurtownię gdzie szybko mogą załatwić strop teriva z Solbetu - ceny bardzo atrakcyjne. Dla zainteresowanych podaje namiary, 'STYL' Materiały Budowlane, ul.Świętokrzyska 60, Gdańsk, tel.309 92 82. Szybka, sprawna obsługa. POLECAM.

'Mały' dzięki za odzew. Pozdrawiam. Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie przymierzam się do zakupu dachówki. Na razie mam dylemat jaką dachówke wybrać:

- ceramiczną RuppCeramina Sirius 13 brązowa angoba lub

- cementową Brass celtycka brązowa z powłoką Lumino.

Może ktoś ma u siebie na domku taką dachówkę - z przyjemnością bym obejrzał.

Jaki można maksymalnie uzyskać upust od cen katalogowych na produkty Brass i RuppCeramika w trójmiejskich składach budowlanych?

 

 

Sly

 

Witam, my mamy Ruppa sirius miedziany. Za dach 220 metrów wraz z 7 oknami VELUX, wyłazem,n orynnowaniem, położeniem zapłaciliśmy ok. 32 tys. Budowa w Lniskach k. Żukowa. Nam się podoba Rupp:)

POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...