Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy możecie polecić mi kogoś do wykonania elewacji.Facet z którym byliśmy umówieni na wrzesień jescze tydzień temu mówił że wchodzi lada dzieńa teraz nie odbiera nawet telefonu :evil: a na sms dziwnie odpowiada

 

Na BIALEJ LISCIE wpisalam panow ktorzy u mnie robili. Bardzo dobrzy fachowcy tylko nie wiem jak u nich z czasem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przestrzec was przed korzystaniem z usług tego tartaku! Ostatnio ktoś z forum dał mi numer tel. wszystko było ok, gadka i uzgodnienia fajne, cena również, niestety potem już nie było tak fajnie. Pomimo ustaleń facet przywoził drzewo trzy dni, to ja musiałam dzwonić i pytać dlaczego wciąż nie mam go na budowie, potem przywiózł stemple - szok! nawet dziecko by się skapnęło że sporo z nich to gałązki nie nadające się zupełnie do podtrzymyania stropu, potem był zdziwony że mój majster nie chciał mu za wszystko zapłacić tylko oddał mu te które się nie nadawały (około 50 szt.). A teraz się okazuje że deski które zamówiłam do szalowania też nie są najlepszej jakości wręcz takie na odwal i zasugerowano mi żebym już od niego nic nie brała. Zresztą po tylu ekscesach wolę zapłacić więcej ale mieć wszystko zgodnie z ustaleniami i dobrej jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marijo. Na swoim przykładzie widzę, że budowa z firmą to dobry pomysł, szczególnie dla osób które mają dużo obowiązków zawodowych, nie zawsze są pod telefonem i generalnie to czas wolny mają póżnym wieczorem. Podstawa to dobra umowa i umówienie się na ryczałt tj. z góry na określoną kwotę. Ja już kończę, pradopodobnie przeprowdzka na początku listopada /o ile do tego czasu zrobią kanalizę/. Jeśli będziesz miał jakieś pytania, szukał dobrych firm /niestety trochę droższych od innych/ do wal śmiało. Generalnie jedna firma robiła u nas wszystko oprócz instalacji i kafelek. Okna, drzwi wewnętrzne i jedne zewnętrzne, bramę garażową również zamawialiśmy w jednej firmie. Mogę również polecić dobrego stolarza- robił nam drzwi zewnętrzne i teraz schody, no i dobrego fachowca od alarmów.

 

czesc,

 

dzieki Andrzej. Bardzo chetnie wzialbym od Ciebie ten namiar firmy, ktora kompleksowo buduje. Zreszta alarmy, stolarze i wszystko co masz i jestes z tego zadowolony. Narazie jestem na etapie uzgodnien projektowych i wtedy dam to do wyceny firmie, z ktora rozmawiam. Nie zaszkodzi zapytac w kilku firmach. Ze bedzie drozej to zdaje sobie sprawe. Tylko licze na to, zeby bylo bez przegiecia.

Jak dostane kosztorys to sie pochwale na forum.

 

Jeszcze chce skorzystac z uslug firmy, ktora robi calkowity kosztorys domu. Mam na mysli cos takiego, ze licza wanny, prysznice, kafle, podlogi, malowanie , tapetowanie. Po prostu wszystko oprocz wyposazenia domu. Bedzie mi to potrzebne, zeby sie zorientowac jaki kredyt potrzebuje. Zeby bez niespodzianek bylo, ze na cos mi zabraknie.

 

Ja mam plan dom zbudowac, wykonczyc,wyposazyc i potem spokojnie skupic sie na splacaniu kredytu.A jak wyjdzie..... to zobaczymy. CO JA GADAM. Musi wyjsc jak ja chce!!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi kogoś do wykonania elewacji.Facet z którym byliśmy umówieni na wrzesień jescze tydzień temu mówił że wchodzi lada dzieńa teraz nie odbiera nawet telefonu :evil: a na sms dziwnie odpowiada

 

A z kim byliście umówieni? Ja umawiałam sie z p. Klachowiczem (biała lista) na koniec września. Już miał wchodzić, a teraz cisza. I nie odbiera żadnych telefonów?? Macie może jakieś inne namiary do niego albo wie ktoś co się dzieje?? Czas nas nagli, bo mamy tynk silikonowy, a jego kłaść można tylko w "wielce sprzyjających warunkach". Będę wdzięczna za każdą informację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi kogoś do wykonania elewacji.Facet z którym byliśmy umówieni na wrzesień jescze tydzień temu mówił że wchodzi lada dzieńa teraz nie odbiera nawet telefonu :evil: a na sms dziwnie odpowiada

 

A z kim byliście umówieni? Ja umawiałam sie z p. Klachowiczem (biała lista) na koniec września. Już miał wchodzić, a teraz cisza. I nie odbiera żadnych telefonów?? Macie może jakieś inne namiary do niego albo wie ktoś co się dzieje?? Czas nas nagli, bo mamy tynk silikonowy, a jego kłaść można tylko w "wielce sprzyjających warunkach". Będę wdzięczna za każdą informację :D

 

Uff, alarm odwołuję :) Nareszcie się odezwał. Na szczęście nie jest w Irlandii :wink: jak już podejrzewaliśmy z mężem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia&Grzegorz napisał:

Czy możecie polecić mi kogoś do wykonania elewacji.Facet z którym byliśmy umówieni na wrzesień jescze tydzień temu mówił że wchodzi lada dzieńa teraz nie odbiera nawet telefonu a na sms dziwnie odpowiada

 

 

 

A z kim byliście umówieni? Ja umawiałam sie z p. Klachowiczem (biała lista) na koniec września. Już miał wchodzić, a teraz cisza. I nie odbiera żadnych telefonów?? Macie może jakieś inne namiary do niego albo wie ktoś co się dzieje?? Czas nas nagli, bo mamy tynk silikonowy, a jego kłaść można tylko w "wielce sprzyjających warunkach". Będę wdzięczna za każdą informację

 

 

 

Uff, alarm odwołuję Nareszcie się odezwał. Na szczęście nie jest w Irlandii jak już podejrzewaliśmy z mężem

 

My też już nawiązaliśmy kotakt ale niestety nie powiem czy to ten sam bo nie znam jego nazwiska :oops: Mam tylko nr telefonu i imię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...