Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję zbiornika na wodę deszczową do zakopania w gruncie, ca 2-3m3.

Czy możecie podpowiedzieć gdzie i co powinnam kupić?

 

Pozdrawiam (lekko wykończona)

Może stare, płukane zbiorniki po chemikaliach? Mają ok 1000l/szt, a kosztują niewiele.Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Mam pytanie dotyczące podbitki drewnianej pod dach - gdzie w okolicach Trójmiasta można takową kupić najtaniej i w najlepszej jakości ?? :) Może ktoś zna również ceny? Oraz ile fachowcy biorą za pomalowanie, położenie i obróbkę takiej podbitki z drewna? Pow. do wykonania podbitki ok 70-90 m2?

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje i Pozdrawiam :)

 

PS.

 

Odnośnie pytania o zbiorniki na deszczówkę - to można kupić gotowe z osprzętem w BACIE w Gdańsku Kokoszkach :)

 

 

Co do "klejenia" papy na bloczkach - to faktycznie nie klei jej się w typowym tego słowa znaczeniu - a kupuje się papę termozgrzewalną i po rozgrzaniu palnikiem gazowym układa się ją na bloczkach (oczyszczonych) i to wystarcza by popa się trzymała dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Mam pytanie dotyczące podbitki drewnianej pod dach - gdzie w okolicach Trójmiasta można takową kupić najtaniej i w najlepszej jakości ?? :) Może ktoś zna również ceny? Oraz ile fachowcy biorą za pomalowanie, położenie i obróbkę takiej podbitki z drewna? Pow. do wykonania podbitki ok 70-90 m2?

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje i Pozdrawiam :)

 

 

 

Najładniejszą, długości nawet 6 mb, dostaniesz w firmie Tarmal jest widoczna z obwodnicy vis,a vis Norauto, wjazd od strony domków szeregowych osiedla Kalina, robocizna od 45 zł za m w górę, cena podbitki bodaj 39 zł za m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Sluchajcie takie pytanie w ile dni murarze(w liczbie dwoch) moga sie uporac z wymurowaniem ścian fundamentowych (46 mb,wys. 7 bloczków)??

Druga sprawa jesli chodzi o zakupy budowlane,do tej pory wszystko zakupowalem w Almaresie(pustaki,bloczki,stal,deski).Teraz bede musial zakupic papę,cement,wapno i pare innych rzeczy.Czy w okolicy Wejherowo-Puck,mozecie polecic jakis inny skład,konkurencyjny do Almaresu??

 

Pozdrawiam

 

PS w środę chlopaki zalewaja fundamenty

Domator, budulec (tanio jeśli weźmiesz od nich beton), bloczki są też tanie(3,50) w Przetoczynie (zobacz w allegro "pomorskie").

I jedna informacja na privie ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi kogoś do wykonania elewacji.Facet z którym byliśmy umówieni na wrzesień jescze tydzień temu mówił że wchodzi lada dzieńa teraz nie odbiera nawet telefonu :evil: a na sms dziwnie odpowiada

 

A z kim byliście umówieni? Ja umawiałam sie z p. Klachowiczem (biała lista) na koniec września. Już miał wchodzić, a teraz cisza. I nie odbiera żadnych telefonów?? Macie może jakieś inne namiary do niego albo wie ktoś co się dzieje?? Czas nas nagli, bo mamy tynk silikonowy, a jego kłaść można tylko w "wielce sprzyjających warunkach". Będę wdzięczna za każdą informację :D

 

Uff, alarm odwołuję :) Nareszcie się odezwał. Na szczęście nie jest w Irlandii :wink: jak już podejrzewaliśmy z mężem 8)

I jak Twoje ocieplenie-robi się? Nasze nadal nie :evil: Myślałam że w końcu się dogadaliśmy z naszym fachowcem(z białej listy)ale niestety okazuje się że odbiera telefony tylko z nieznanych sobie numerów.Niestety nam się one już skończyły.Byliśmy umówieni z nim dzisiaj o 8:30,mąż spóźnił się do pracy a p. Mirka do tej pory nie widać.Nie odbiera telefonów nagrałam mu się na pocztę z prośbą żeby oddzwonił i powiedział ile jeszcze mamy czekać i...............nic.Ostatni raz rozmawiałam z nim w sobotę i potwierdził,że w poniedziałek zaczyna.Jesteśmy umówieni od początku sierpnia i już nie mam cierpliwości.Czas wpisać go na czarną liste tylko nie mogę jej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi kogoś do wykonania elewacji.Facet z którym byliśmy umówieni na wrzesień jescze tydzień temu mówił że wchodzi lada dzieńa teraz nie odbiera nawet telefonu :evil: a na sms dziwnie odpowiada

 

A z kim byliście umówieni? Ja umawiałam sie z p. Klachowiczem (biała lista) na koniec września. Już miał wchodzić, a teraz cisza. I nie odbiera żadnych telefonów?? Macie może jakieś inne namiary do niego albo wie ktoś co się dzieje?? Czas nas nagli, bo mamy tynk silikonowy, a jego kłaść można tylko w "wielce sprzyjających warunkach". Będę wdzięczna za każdą informację :D

 

Uff, alarm odwołuję :) Nareszcie się odezwał. Na szczęście nie jest w Irlandii :wink: jak już podejrzewaliśmy z mężem 8)

I jak Twoje ocieplenie-robi się? Nasze nadal nie :evil: Myślałam że w końcu się dogadaliśmy z naszym fachowcem(z białej listy)ale niestety okazuje się że odbiera telefony tylko z nieznanych sobie numerów.Niestety nam się one już skończyły.Byliśmy umówieni z nim dzisiaj o 8:30,mąż spóźnił się do pracy a p. Mirka do tej pory nie widać.Nie odbiera telefonów nagrałam mu się na pocztę z prośbą żeby oddzwonił i powiedział ile jeszcze mamy czekać i...............nic.Ostatni raz rozmawiałam z nim w sobotę i potwierdził,że w poniedziałek zaczyna.Jesteśmy umówieni od początku sierpnia i już nie mam cierpliwości.Czas wpisać go na czarną liste tylko nie mogę jej znaleźć.

 

U nas "się robi" całe szczęście, bo pogoda naprawdę różna! Ale to chyba jednak inny wykonawca, nasz wczoraj był cały dzień na innej budowie (wziął już część rusztowania).

Powodzenia, wiem jak to wkurza kiedy nie odbierają tel. i zwodzą na manowce! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...